مقاومت

انرژی از مقاومت منفی انرژی – ایجاد بی حالی و یا ترس در شما برای رسیدن به اهداف خود.

شما باید تمام اطلاعات اما نه حرکت و یا خواهد شد در حال حرکت است.

شما باید با توجه به این مقاومت خود را در انرژی و طراحی آن توسط خود شما روایت – ترس و تنبلی خود ادراک آسیب – برخی از داستان – از این رو مقاومت قوی است.

شما مقاومت در برابر موفقیت خود را به دلیل این که شما ترس از شکست و ترس شما را همه چیز. شما را در خود باور. بدون توجه به آنچه در کلمات خود را می گویند و ذهن شما را باور نمی, شما می توانید آن را انجام دهید. شما احساس می کنید مانند شما سزاوار نیست که آیا شایسته نیست و از این رو آن است که ارزش تلاش آن است که خوب به جایی که شما هستند. آن را به اندازه کافی خوب است. آن بد نیست – بدون نیاز به دیگر اهداف است.

این را بدانید – توانایی خود را برای انجام این کار بسیار زیاد است. مانند به طور کامل لود شده سوخت و آماده به پرتاب موشک به فضا است. شما فقط در انتظار فرمان خود را به پرواز. اما اگر شما شک و تردید خود را تکمیل نفس خود حقایق توانایی خود را برای تولید موشک خود را به دروغ وجود دارد در انتظار بیهوده است.

اگر شما دستور آن را و فرماندهی آن و راه اندازی خود را در تمام شکوه و اعتقاد داشتند که شما در حال حاضر – اتصال خود را با وفور در منبع – سپس شما را کاهش می دهد توانایی موشک های خود را به قراضه.

آن می تواند ضایعات و یا به طور کامل لود موشک است که رفتن به فضا ارائه شده شما بر این باورند ، فکر نمی کنم از آن به عنوان ضایعات و یا به روز رسانی خودرو, زمانی که آن را به صورت تصاعدی بالاتر از آن.

شما در حال کل تکمیل و باید دست به رویاهای خود را در منبع. به طور کامل لود. مگر اینکه شما در رسیدن و ادعا می کنند این – شما باقی خواهد ماند و در گیر ترس و unworthiness و روایت.

آن است که روزانه یک تلاش مستمر برای حذف درام از نفس است که مانند شیطان است که می خواهد ما را ضعیف و آور. هنگامی که شما می توانید ببینید و انفعال نفس و باور در زندگی خود را – شما را ببینید که نفس برنده است برای مدت زمان طولانی. از آن تغذیه مانند یک کرکس خود را در ناامنی و رشد در دیدن شما کافر.

اما زمانی که شما یقین حاضر به قبول ضعف این پروژه به شما – شما پدیدار برنده از نفس ذهن. درخواست نمودار از بین بردن مقاومت های زیر در زندگی خود را با پرسیدن سوال “چگونه ؟” برای هر جعبه و سوال خود را مطبوع و روایات. هنگامی که شما انجام این ورزش از همه ترس و ناامنی نابودی – به عنوان آنها سازه نفس به نگه داشتن شما به دام افتاده در یک ضعیف و عشق-زندگی کمتر. شما ظهور با روزانه, پیروزی های کوچک هنگامی که شما آرام نفس خود را-ذهن – و شروع به دیدن کامل از شما. تمامیت از شما.

زیبایی درخشندگی و خلاقیت شما دارای آشکار خواهد شد در همه چیز شما را انجام دهد و خود را در آن شما آغاز خواهد شد برای دیدن نتیجه از اتصال به انرژی از منبع خود را. از اتصال اینترنت برای خود حقایق و نه ترس یا نفس داشته باشید.

شما در حال جدا نیست از انرژی جهانی. انرژی خود را بخشی از کل بزرگتر. نیست نظر خودتان را به عنوان جداگانه و كفر خود را هدیه و انرژی خلاق; نه – درک هدف از این ناباوری به شما در حال حاضر به مفهوم دوگانگی. حضور 2 مقابل نیروهای انرژی و راه زندگی است.

در صورت عدم وجود ترس وجود خواهد داشت هیچ درک درستی از اعتقاد; بدون درک از دست دادن وجود خواهد داشت هیچ درک درستی از داشتن; بدون دانستن اینکه چه بخشی یا نفس ذهن به نظر می رسد مثل شما نمی خواهد درک آنچه خود را تمام و یا الهیات به نظر می رسد.

آنچه شما انتخاب می کنید به ضمیمه خود را به – است که محوری تفاوت در چگونه انرژی خود را واکنش نشان می دهند – در اطراف شما در درون شما و دیگران است.

این آزمایش را امتحان کنید و ببینید که آیا کار می کند یا نه. چالش مفهوم برای خودتان روزمره و به خودتان ثابت کنید هدف دوگانگی در خدمت.

ضمیمه خود را به حقیقت فراوانی از شما در جهان است. که یک باور است-طرز فکر و شما و نزدیک به خود را کامل/نسخه خود را که حل و فصل آرام محتوا در این میان از همه چیز – از آنجا که شما دارای بزرگترین هدیه ای از همه لطف و حفاظت از منبع.

مربوط به خلاقیت و قدرت و این نسخه از شما و شما را ببینید که چگونه شما آشکار انواع هدایای شما را داشته باشد. متوجه آن هدیه و استعداد در درون شما.

کاوش در چگونه شما می توانید خود را مقاومت در برابر. چرا آن را نشان دهند و چه کار شما نیاز به انجام برای اتصال در ؟ برای ارتباط با حقیقت از نقاط قوت خود را. وجود ندارد و در خارج درمانگر قدرت یا نیروی است که به شما یک گواهی نامه از اعتبار خود را برای خود. که شما خود را انجام. این باور در خود استعداد و قدرت است. از اینجا شروع کنید. شروع به کوچک. اما آن را انجام دهد. آن است که وعده های خود را به نشان می دهد این به شما. آن را تست کنید و سعی کنید آن را.

انجام پیاده روی به دور از شخصی خود را رویاها و اهداف. عمل مطابق با انرژی شما را داشته باشد. بازی با این که انرژی به معجزه اتفاق می افتد در زندگی خود را.

این یک هدیه است که شما را داشته باشد.

قراضه و یا موشک ؟

انتخاب خوبی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>