انعطاف پذیری – قدرت ذهن…

به رویای بزرگ و ‘آن را’ در این جهان چیزی است که همه آرزوی. اما چگونه بسیاری از آیا رسیدن به این رویا و واقعا “آن را’?
ممکن است برای تغییر این تصویر ؟ پاسخ ساده است – بله. برای رسیدن به این هدف باید از توسعه یک ابزار قدرتمند است. که ابزار انعطاف پذیری – افزایش قدرت ذهن.

بیایید درک آنچه که انعطاف پذیری?

هنگامی که شما کشش یک باند لاستیکی, چه اتفاقی می افتد ؟ گسترش آن بر کشش و دوباره به آن شکل که در سمت چپ. این یکی از ویژگی های مشخصه از گروه لاستیک. برای قرار دادن آن را به سادگی – این است که انعطاف پذیری است.

این همان ویژگی به کشش محدودیت های ما و ارتجاعی می آید به عنوان یک داخلی بسته برای هر و هر یک از ما. با وجود داشتن این صفت برخی از مردم را در تحت فشار در حالی که دیگران می آیند با رنگ پرواز از آب های مشکل. ساختمان انعطاف پذیری در خود راه به سوی موفقیت.

یکی از موفقیت مانتراها است از خود به انعطاف پذیر’. برای رسیدن به این هدف نیاز به تجزیه و تحلیل زمینه ای مهارت ها و توانایی های ساختمان انعطاف پذیری است. این مهارت ها می توان گنجانیده شده از اوایل دوران کودکی.

1) خود آگاهی– عصبانی بودن, صحبت کردن در صدای استرن صوتی و گفت که “من نه عصبانی’ نشان می دهد عدم خود آگاهی. Sulking گریه یا تحریک شدن باعث می شود فرد احساس بدتر است. برخی از افراد پیدا کردن آن را دشوار برای شناسایی افسرده احساس به عنوان به خوبی به عنوان دلیل این احساس. در حالی که از سوی دیگر برخی از افراد قادر به شناسایی و نام خود را به احساسات این نشان می دهد که آگاهی فرد از خود است. آموزش برای شناسایی احساسات افراد باید از سال های اولیه توسط این آموزش های اولیه ما در حال آماده سازی برای برنده شدن نیمی از جنگ است. بیشتر به این که یکی قادر به برچسب و خوی; از آن آسان است برای آنها را به شناسایی دلیل خلق و خوی. هنگامی که علت شناسایی شده است و سپس آمادگی روانی برای مبارزه با این وضعیت می آید به صورت خودکار. این روند توسعه خود آگاهی.
خود آگاهی یکی از پایه سنگ به سمت توسعه انعطاف پذیری.

2) منبع کنترل درونی-قابلیت گوش دادن و عمل به ایده ها و پیشنهادات خود را از ذهن است که یک شاخص از منبع کنترل درونی. برخی از مردم اعتقاد قوی که آنها می توانید کنترل زندگی خود را و توانایی برای رسیدن به موفقیت است. منبع کنترل درونی شخص می دهد توانایی برای استراتژی اولویت بندی و سازماندهی همه چیز. منبع کنترل درونی توسعه به عنوان یک نتیجه از تربیت جایی که فرصت های ارائه شده برای تصمیم گیری به این موفقیت کوچک ساخت اعتماد به نفس. موارد خوب تعاملات اجتماعی شانس برای درک یک مشکل افزایش توانایی تفسیر – این کمک می کند تا در حال تحول به منبع کنترل درونی. افرادی که این باور را در خود و توانایی های خود را پیدا کردن آن آسان برای مرتب کردن هر گونه مسائل. از سوی دیگر – وجود دارد یک دسته از افرادی که به دیگران وابسته به آنها انگیزه و اطمینان آنها از ظرفیت و قابلیت های. اینها هستند که باید بيرونی کنترل.

3) خود-اندیشی- مردم معمولا سقوط در دو دسته – بازماندگان و قربانیان. بازماندگان کسانی هستند که در هر موقعیتی می توان طبقه بندی شده اند و رویکرد یک مشکل با راه حل گرا دقت است. در حالی که قربانیان هستند که در هر وضعیت داده شده را سرزنش دیگران و نگه داشتن عوامل خارجی مسئول گرفتاری های عدم موفقیت و شکست. قربانیان تمایل به بازی دفاعی و به راحتی لغزش به خود-دلسوزی و ترحم. خود اندیشی و طبقه بندی خود به عنوان بازماندگان و یا قربانیان منجر خواهد شد نسبت به ایجاد انگیزه تغییر در خود است.

4) انتخابی بودن و خودکفایی- ما احاطه شده توسط همه نوع از مردم است. برخی از گسترش مثبت در حالی که دیگران انتقال منفی. آن را بسیار آسان برای کامپیوتر با احساسات منفی منجر به کاهش خود شایستگی. نگه داشتن یک ساعت مچی برای افرادی که بدبین هستند. توسعه خوشبین واژگان و همچنین به عنوان یک مثبت شبکه ای از مردم در اطراف شما. مستقل بودن یک مهارت است که افزایش یک اعتماد به نفس است. خود به اندازه کافی و فرصت طلب کسانی هستند که پرورش این طرز فکر که در آن برای درخواست کمک است که در نوبت گرفتن یک فرصت برای به طور مداوم یادگیری از شرایط. آنها بزرگنمایی چشم انداز خود را با مشاهده مشکل از هر زاویه. در سمت تلنگر, برخی وجود دارد که توسعه این نگرش که “من خوب هستم در همه چیز’, ‘من مطمئن هستم از در نظر گرفتن تمام تصمیمات’, ‘من نمی نیاز به کمک’ صحبت می کند از فرد عدم اعتماد به افراد دیگر قابلیت ها و باریک چشم انداز رویکرد است.

آموزش در ساختمان انعطاف پذیری را می توان افاضه از اوایل سال. تشویق خود و همچنین دیگران برای تمرین مهارت های خود را کمک به توسعه اعتماد به نفس در فکر و عمل است. توانایی انطباق با تغییر می آید زمانی که وجود دارد فرصت های مختلف در محیط جدید. فرصت ها و مواجهه خواهد شد به طور طبیعی لحن یک فرد ذهن به طور خودکار تنظیم و انطباق. انگیزه در صورت شکست به خصوص با کارگردانی تلاش برای درک متزلزل مکان ها و نکات کمک خواهد کرد که در حال توسعه یک چشم انداز جدید از دیدن شکست. این بیشتر خواهد شد کمک به فرد در حال توسعه توانایی کشش یکی از محدودیت ها و همچنین به دوباره بجای اول برگشتن با انرژی تجدید….هموار کردن مسیر به ساختمان انعطاف پذیری است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>