بازنشانی هند روابط با چین Ladakh نفوذ یک نتیجه از پکن جاه طلبی و ناامنی و عدم شفافیت در لاک

روابط بین هند و چین هرگز راحت از آنجا که بی دلیل حمله توسط آنها در سال 1962. علت ریشه ای این مشکل در آن زمان بود, مرز, مسئله, اما بسیاری از مسائل اضافه کردم در طول سال.

در حال حاضر بعد از چین دارای جاه طلبی به عنوان یک قدرت در جهان است و در تلخ جنگ اقتصادی و جنگ قدرت با ما. چین احساس می کند که هند در حال نزدیک شدن به ما است و مانع جاه طلبی های خود را از این رو آنها باید انجام دهند هند. رابطه خود را با پاکستان در خدمت هدف خود را و بیشتر افزایش تهدید به هند است.

بی قراری مرز کاتالیزور برای این مشکل است. از آنجا که لاک اساس صلح, صلح باقی خواهد ماند شکننده و بدون توافق به عنوان به که در آن خط دراز. مکانیسم های مختلف مانند گروه کاری مشترک و جلسات ویژه نمایندگان بودند به محل قرار داده برای ترسیم خط بر روی نقشه و مشخص شدن آن بر روی زمین. به منظور تسهیل که در نقشه نیز رد و بدل می شود.

نقشه برای بخش مرکزی رد و بدل شد اما در سال 2002 پس از آن این روند متوقف شد, به عنوان آن را نمی کت و شلوار چینی طولانی مدت طراحی شده است. این است که در همراهی با سبک خود را. چین است که به خوبی شناخته شده برای برنامه ریزی سنجیده و مقیم وقت خود را.

بیش از 6-7 سال گذشته تعداد و جاذبه faceoffs بین دو طرف افزایش یافته است. Depsang, Chumar و Doklam هستند فقط چند نمونه است. در پشت همه این رسوخ وجود داشته است علل دیگر مانند هند تمایل به تعمیق روابط استراتژیک خود با آمریکا و ژاپن و استرالیا و غیره. اخیرا هند بیان قصد خود را برای جذب تولید از کشورهای دیگر نیز موجب ناراحتی به چین است. در پاسخ جهانی بار, چینی منادی آمده است و با یک داغدار مقاله مشاوره هند در برابر چنین جاه طلبی.

اخیر نفوذ در منطقه لاداخ در تعدادی از نقاط به نظر می رسد به عنوان یک نتیجه از تمام این دلایل است. عدم وضوح لاک زدن آنها را فراهم می کند بهانه ای. در واقع هر دو طرف شده اند گشت تا خود را ادعا می کنند خط و بزرگ و درک یکدیگر را درک نسبتا خوبی است. بیش از یک دوره آنها توافق کرده اند که 23 مناطق از اختلافات (11 در Ladakh) که نیاز به وضوح. Galwan دره است نه یکی از آنها.

اخیر Galwan حادثه گشوده دراز مدت جاه طلبی های چینی در این منطقه است. این واقعیت است که وزیر امور خارجه چین در حال حاضر ادعا کرد که Galwan ولی همیشه متعلق به آنها باعث می شود آن را آشکار است که وجود دارد بیشتر از آنچه با چشم. خود استراتژی بلند مدت می تواند به سعی کنید به تصرف خود در DBO-قراقروم تصویب و عضویت با Shaksgam دره (سرزمین های هندی واگذار به آنها توسط پاکستان) و سپس به کمک پاکستان ضبط Siachen یخچال. دستگیری شمال شرقی لاداخ را فراهم عمق به عکاسی چانه جاده و امنیتی به چین-پاکستان به کریدور اقتصادی که بر روی آنها سرمایه گذاری $62 میلیارد دلار است. ما نیاز به نگاهی به جاذبه این تهدید قریب الوقوع با تمام جدیت و ایستادگی ایران به عنوان یک ملت است.

در گذشته چنین اتفاقاتی رخ داده است اما آرام تعامل و دیپلماسی کار کرده اند. اما این بار این شکست خورده اند چرا که چینی ها شاید باید بسیار عمیق تر طرح.

نخست وزیر نارندرا مودی را به خوبی انجام داد و برای دعوت از همه احزاب سیاسی جمعه گذشته به به اشتراک گذاری این قبر تهدید برای امنیت ملی است. وی با تمجید از valour از 20 سربازان ارتش و همچنین گفت که سربازان ما درگذشت اما آنها درس برای کسانی که تلاش برای ارعاب ما مادری. این ساعت ساخته شده هشت امتیاز در آدرس خود. این شامل توسعه زیرساخت های مرز نیروهای مسلح در حال بهتر مجهز و آماده مکرر گشت از مناطق مرزی توانایی برای پاسخ بهتر و همچنین وضعیت در لاک به خصوص در Galwan دره ،

ساعت را گفته که “هیچ مزاحم است که در حال حاضر در داخل هند مرزها و نه هر پست در زیر کسی کنترل” متاسفانه درو متفاوت تفسیر است. به سازمان بنادر و دریانوردی را بسیار واضح بیان روشن روز شنبه گذشته که مشخص شده است که فداکاری های سربازان 16 بیهار هنگ کرده بود کشف و خنثی تلاش از طرف چینی برای احداث زیرساخت ها و پاک اقدام به تجاوز در این نقطه از لاک در آن روز (15 ژوئن). آن را روشن ساخته است که “هند خواهد بصورتی پایدار و محکم پاسخ به هر گونه تلاش برای تجاوز لاک” و اطمینان حاصل شود که بر خلاف گذشته نیروهای هند در حال حاضر اقدام قاطعانه برای مقابله با هر گونه تخلف از لاک.

در حال حاضر که توضیح داده شده توسط سازمان بنادر و دریانوردی این موضوع باید به بقیه اجازه داده اینجا. از آن خواهد شد به نفع ملت است که ما تمرکز بر مقابله با تهدید آمریکا و ترک سیاست برای یک روز دیگر. ملت ما قرار داده است تا یک جبهه متحد در چهره ملی بحران.

این حوادث اخیر و جاه طلبی های چینی قرار داده اند هند-چین روابط در یک دوره تنظیم مجدد. هند باید برای مقابله با این وضعیت در تمام حوزه های سیاسی, اقتصادی و نظامی است. ما اصل روشن است “نه یک اینچ از خاک ما از دست خواهد رفت و ما در ارتش است که قادر به گرفتن بر روی چینی.”

در نهایت زمانی که چینی ها نمایش چنین تهاجمی طرح های, چرا باید هند برای مراقبت از خود حساسیت? وجود مسائل متعدد مانند تبت, هنگ کنگ, جنوب دریای چین و غیره برای آنها که ایستاده پاسخگو به جهان است. هند نیز باید به تدریج شروع به افتراق با چین در جنبه های اقتصادی. در حال حاضر وجود دارد یک خشم ساختمان در هند مردم به دور انداختن کالاهای چینی.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>