نجات حلال شرکت اما کشتن زامبی

رئیس سابق مشاور اقتصادی آرویند سوبرامانیان گفت: هند نقل مکان کرده بود از سوسیالیسم با ورود محدود (برای شرکت) به سرمایه داری بدون خروج. افسوس که سرمایه داری بدون خروج است zombieland کامل از شرکت ها نه مرده و نه زنده.

مشکل شده است تشدید شده Covid-19 و مستندات. این مرگباری زخمی lakhs از شرکت هایی که پس از آن نجات داده شده توسط وام moratoriums وام تضمین و evergreening بدهی. این فراهم می کند تسکین فوری اما ایجاد تا کنون-زامبی های بیشتر.
اقتصاددان Joseph Schumpeter نشان داد که “تخریب خلاق” توضیح داد: این موفقیت از بازار سیستم.

اجازه دهید آنها را می میرند: ژاپن مقاومت اجازه دادن به زامبی شرکت های مرگ در 1990s. اثرات احساس بودن حتی در حال حاضر

کمتر شرکت کشته شدند رقابت است. انحلال خود را و حراج دارایی های منتقل زمین ، نیروی کار و سرمایه به پربارتر شرکت به طور مداوم بهبود بهره وری ملی و رفاه. همچنین با باز کردن فضای اقتصادی برای تازه واردان است.

نجات سوار شده توسط دولت و RBI را به درستی ذخیره اساسا تولیدی شرکت های, بلکه, به اشتباه, ایجاد بسیاری از زامبی. دولت Rs 2 تریلیون نجات بسته است به دور از بیش از حد. من بارها و بارها خواست بالاتر کسری بودجه تامین مالی برای کمک به کسانی که نیاز دارند. اما من به همان اندازه روشن است که این موج از تامین مالی کسری بودجه و وام پوشی باید معکوس سال آینده.

تجربه نشان می دهد از آن آسان است برای باز کردن پولی و مالی شیپور خاموشی اما دشوار است برای آنها را بسته بعد. بزرگ کاهش مالیات از 2008-09 مطرح شده در این مرکز مالی کسری بودجه از 2.5 درصد از تولید ناخالص داخلی به 6.9%. این ارزشمند بود در رکود اقتصادی ، اما آن را ثابت کرد از لحاظ سیاسی دشوار است به منظور بالا بردن مالیات دوباره برای کاهش کسری بودجه. رقابت سیاسی در مباحث و یارانه ها نگه داشته کسری مالی بالا برای یک دهه. سرمایه گذاری دولت شد, فشرده به جای سر به فلک کشیده.

جای تعجب نیست که اقتصاد برای کاهش بیش از یک سال و حتی قبل از Covid. بهترین مثال از zombification باعث رکود اقتصادی ژاپن است. یک رشد سریع نیروگاه تا سال 1980 ژاپن دچار بحران مالی و رکود اقتصادی در سال 1990. به جای اجازه شرکت سینک بانک مرکزی نگهداری می شود نرخ بهره بسیار پایین و کمک کرد همیشه سبز ورزشها وام به شرکت های.

این کاهش ورشکستگی اما ایجاد بی شمار زامبی. اقتصاد احیا در 2000s که جهانی بوم برداشته همه قایق. اما رکود بازگشت و در دهه بعد از 2010s. در اوج ناامیدی دولت مطرح کسری تامین مالی به ضبط ارتفاعات بلند کردن بدهی های خود را/تولید ناخالص داخلی نسبت به یک رکورد جهانی از 280%. خود بانک مرکزی شروع به خرید نیست فقط شرکت های بزرگ اوراق قرضه اما حتی شرکت های بزرگ حقوق صاحبان سهام به رشد تحریک می کند.

این سیاست را ادامه داد و برای سال های بسیاری را به بانک مرکزی بالا سهامدار عمده شرکت های غیر ملی. حتی پس از ژاپن رشد باقی می ماند سرسختانه پایین به دلیل zombification. اروپا رفته مشابه جهت در دهه گذشته است. بانک مرکزی اروپا چاپ مبالغ زیادی برای خرید اوراق قرضه از غرق شدن شرکت ها و کشورها.

این کمک کرده است بدهی زده یونان و ایتالیا زنده ماندن اما آهسته اروپا رشد. فقط به عنوان رشد به نظر می رسید احیای, Covid غرق شده تمام قایق. این ما بوده است و پویا ترین کشورهای توسعه یافته, اما آن را بیش از حد کاهش قابل ملاحظه ای در 2010s. فدرال رزرو چاپ تریلیون دلار به اقتصاد رفتن. نتیجه این شد گسترش شرکت های زندگی بر افزایش استقراض و نه سود.

فدرال رزرو شروع به سفت کردن پول در دو سال گذشته, پیش, اما به همه گیر مجبور است آن را به بازگشت به چاپ پول در یک رکورد مقیاس و حتی خرید اوراق قرضه. این افزایش خواهد یافت zombification. دویچه بانک اوراق بهادار برآورد زامبی شرکت ها در ایالات متحده آمریکا دو برابر عدد بین 2013 و سال 2020 تقریبا از صفر در سال 1990 زمانی که فدرال رزرو بود محافظه کارانه تر است.

هند را نجات بسته شده است در میان اکثر ولخرجى کافی برای از بین بردن فوری پریشانی اما کنترل دراز مدت کسری مالی و بدهی. عاقلانه محرک آمده است عمدتا از کاهش مالیات است که دشوار است به عقب, اما از RBI پول پمپاژ طرح هستند که راحت تر به معکوس. همراه با برگشت دشوار اقدامات مورد نیاز خواهد بود در سال آینده برای جلوگیری از zombification.

اولین بخش عمومی بانک ها باید انبوه recapitalised و بخش خصوصی بانک ها خواست برای افزایش سرمایه است. این به تنهایی آنها را به اندازه کافی قوی برای نوشتن عظیم unrepayable بدهی ناشی از این بیماری همه گیر و شروع به وام دادن بر روی یک تخته سنگ پاک. در سال 2009 بانک ها حاضر به صراحت اعلام کرد و نوشتن بدهی های بد از آنجا که گران آنها است. به جای آنها evergreened ورزشها وام به ردای خود گرفتاری و نگهداری زامبی رفتن. که خطا باید تکرار شود.

دوم عجز از پرداخت دیون و ورشکستگی کد باید اصلاح شود به منظور تسهیل سریع تخریب خلاق. IBC مهلت حل و فصل همه موارد در عرض 270 روز یک شوخی تبدیل شده به دلیل طولانی دادخواهی. راه یافت شود باید برای اطمینان به پاک کردن آن از شاخه خشکیده درخت, سریع, ایجاد فضا برای شرکت های جدید. بسیاری از نام های بزرگ ممکن است ناپدید می شوند. پس از آن می شود.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>