Reruns مذهبی درام راحتی سرخپوستان مبرم زمان: AP

GURUGRAM: ماندن در منزل و تحت مستند به عنوان آنها منتظر بدترین بیماری همه گیر کوروناویروس به تصویب میلیون ها نفر از سرخپوستان در حال تبدیل شدن به خدایان خود را. نه در نماز اما در تلویزیون.

به دنبال آسایش را در یقین از گذشته سرخپوستان در حال بلعیدن reruns از محبوب هندو مذهبی درام. آنها در حال نقاشی بر تجربیات به اشتراک گذاشته شده از اساطیر هندی است که مملو از قصه های اخلاقی و انتخاب های اخلاقی در زمان بحران و فراخوانی فضائل فرد قربانی برای خوب اجتماعی.

این کشور پخش عمومی زنده کرده است حماسه تلویزیون نشان می دهد مانند “Ramayan” و “شری کریشنا” _ هر دو بسیار محترم قصه های اساطیری _ پخش آنها در زمان نخست هر شب.

“شری کریشنا” یک مجموعه تلویزیونی در اصل پخش در سال 1993 اقتباس از زندگی یکی از آیین هندو محبوب ترین خدایان است.

در “Ramayan” یک wildly محبوب سری از ’80s, فیلمساز Ramanand ساغر می گوید داستان از خداوند Ram, شاهزاده ایودیا بود که به تبعید فرستاده شده برای 14 سال و نجات همسر ربوده شده خود را سیتا از شیطان Ravan.

“زمانی که نشان می دهد اولین برنامه تلویزیونی خیابان استفاده می شود به طور کامل ترک کردند و همه به تماشای آن را با از خود گذشتگی. داستان در مورد پیروزی خوبی بر بدی بودند بسیار جذاب” گفت: Vijay Kumar Jain, یک پزشک و متخصص گوارش تمرین در دهلی نو و از طرفداران مشتاق درام.

در آوریل 16, نشان می دهد, تا به حال یک رکورد 77 میلیون بیننده در هند پخش عمومی Prasar Bharati توییتی.

“در این دوره از ترد و Gen Z محتوای این آمار و ارقام به وضوح نشان می دهد که هنوز هم وجود دارد تقاضا برای ارزش ها و اخلاق محور محتوا در بزرگترین دموکراسی” Prasar Bharti گفت: در آزادی مطبوعات.

در همین حال در خیابان حماسی اما غم انگیز درام از نوع دیگری در حال پخش است.

میلیون ها فقیر و کارگران مهاجر گرسنه و در ناامیدی باید راه می رفت از شهرها به روستاهای خود پس از هند در سراسر کشور coronavirus مستند در زمان دور شغل خود را و آنها را به سمت چپ به دفع کردن برای خود.

با هند ویروس caseload در بیش از 126,000 اقتصاد شروع به بازگشایی با برخی از محدودیت. اما اضطراب بیش از آنچه در پیش روست در حال اجرا است ،

“نشان دادن اکثریت mythologicals زمانی که یک کشور متنوع چهره یک انسان بحران بی نظیر مقیاس ممکن است ایجاد یک توهم از سلامتی” فیلمساز Dibakar بانرجی نوشت: در هند اکسپرس روزنامه.

“در میان همه گیر است که سطح همه انتخاب شده و منکوب بسیاری از ما خیال بافی در مورد بازگشت به, طلایی, گذشته ساده,” او نوشت.

نخست وزیر نارندرا اغلب استناد هندو مقدس در سخنرانی خود در طول مستند, درخواست از مردم برای انجام وظیفه خود و به دنبال اجتماعی فاصله قوانین به پیروزی در نبرد در برابر COVID-19.

“وجود دارد هیچ بزرگتر از نیروی ما شور و شوق و اعتقاد. وجود دارد هیچ چیز به ما نمی تواند رسیدن به” مودی گفت: در ملی آدرس در مارس 3 , گرفتن الهام از آیه هندو حماسه “Ramayan.”

حکم دادگاه در سال گذشته راه را برای ساخت یک گرند Ram معبد در سایت در شمال هند که در آن هندو تندرو تخریب یک 16th-century مسجد در سال 1992 جرقه های مرگبار مذهبی شورش.

اما ایمان فراتر از سیاست های گوش خراش ناسیونالیسم هندو و میلیون ها نفر از متوسط تمرین هندوها نگه داشتن بت رم در خانه های خود به صورت روزانه نماز.

“در امروز نامشخص زمان مردم در تلاش برای ایجاد حس زندگی خود را _ که من چه جای من در جهان گفت:” جین ، “و اساطیر ما ارائه می دهد حقیقت و حکمت.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>