جمهوری خواهان و دموکرات ها پیدا کردن یک نقطه توافق: فناوری بزرگ است بیش از حد قدرتمند

Facebook مارک زوکربرگ مدیر عامل یکی از بزرگ Tech رهبران که شهادت توسط ویدئو کنفرانس در روز چهارشنبه.

عکس: مندل فا نگن/زوما پرس

اگر پارتیزان امریکا انتخاب رهبری به نظر می رسد به توافق برسند تقریبا هیچ چیزی در این روز چهار شنبه بزرگ با تکنولوژی ضد تراست شنوایی کامل بود شواهدی وجود دارد که آنها به اشتراک گذاشتن یک هدف مشترک.

با وجود آنچه که گاهی اوقات چموش و سیاسی به اتهام مبادلات بین جمهوری خواه و دموکرات عضو کمیته قضایی مجلس شاید جالب ترین خط از جلسه آمد و در آغاز زمانی که Rep. دیوید Cicilline (D. R. I.) رئیس آنتی تراست کمیته فرعی, بازگو نظر او نسبت به Rep. کن باک (R. کولو.): “این هر دو حزب تلاش من درگیر شده است با در 5½ سال در کنگره است.”

آنچه به دنبال آن بود که هر دو حزب کباب سران Apple Inc., AAPL 1.21% آمازون.com , Inc., AMZN 0.60% گوگل, پدر و مادر الفبای Inc. GOOG 0.62% و Facebook , Inc. FB 0.52% —چهار پنج با ارزش ترین شرکت ها در امریکا است. آن را یک بیماری همه گیر-عصر عینک از موشکافی که برانگیخته گذشته کنگره کباب از کاپیتان صنایع دیگر در نزدیکی قله قدرت خود را از توتون و تنباکو و سرمایه گذاری برای انرژی و فولاد—تنها در این زمان با مدیران اجرائی در مجازی حضور و غیاب از طریق ویدئو کنفرانس نرم افزار.

یک لحظه نادر از ایالات منظور از بدن در غیر این صورت به تلخی در تقابل بیش از بسیاری از دیگر مسائل این جلسه نشان داد که تلاش برای تنظیم فن آوری شرکت ها در حال تبدیل شدن به یک سیاه چادر مسئله و احتمالا یک جایی برای مصالحه بین محافظه کاران نگران تا حد زیادی در مورد محدودیت های خود را در گفتار و لیبرال ها نگران در درجه اول در مورد محدودیت در رقابت است.

مربوط تصویری

از مدیران اجرائی از آمازون, اپل, Facebook و گوگل مواجه پرسش های دشوار و در زمان خصمانه انتقاد خود را در مورد شیوه های کسب و کار در طول یک خانه ضد تراست شنوایی. جلسه برجسته چگونه چهار امریکا پنج با ارزش ترین شرکت های تحت بررسی از هر دو طرف راهرو. عکس: آمریکا در کمیته قضایی مجلس/ایسنا

تشکر. Jerrold Nadler (D. n. y.) رئیس قوه قضائیه کمیته باز نظرات خود را با یک سطح پهن هرچیزی در مقایسه با شرکت های فن آوری بزرگ به راه آهن-داشتن دزد بارون ، او گفت که چهار شرکت خود را دیجیتال ریل که در آن تعداد بی شماری از شرکت های دیگر بستگی دارد و این که خود را به کمیته پیگیری خواهد بود “در این سنت افتخار” تعیین اینکه آیا زمان قانون ضد تراست است تا به وظیفه پرداختن به فرض مضرات این شرکت ها.

سپس قضائیه کمیته رتبه بندی جمهوری خواه در کنگره جیم اردن (R. اوهایو) اعلام کرد “من شما را فقط به تعقیب قطع: فناوری بزرگ را به محافظه کاران است.”

موضوع مشترک بود تهدید أفرسزد قدرت بازار و این موج راه خود را از طریق بیش از پنج ساعت از شهادت حتی به عنوان سوال چرخش بین حیوان خانگی باعث از اعضای.

در حالی که هیچ یک از مدیران اجرائی—که شامل دو تن از ثروتمندترین مردان, آمازون‘s AMZN 0.60% جف بزوس و Facebook مارک زوکربرگ—به نظر می رسید برای شکستن بسیاری از عرق آنها واضح نیست و راحت است یا نه.

“من فقط به تعقیب قطع: فناوری بزرگ را به محافظه کاران” Rep. جیم اردن (R. اوهایو) گفت: در روز چهارشنبه شنوایی.

عکس: گریم جنینگز/زوما پرس

آنها parried یک ترکیب خاص حتی wonkish سوال در مورد موارد گفته رفتار ضد رقابتی—برخی بر اساس اسناد داخلی که تا به حال قبلا ساخته شده و اتهام تعصب حزبی در چگونه آنها را درمان گفتار در سیستم عامل خود را.

این مدیران اجرائی مورد مناقشه ادعا کرد که محصولات خود را مفید و خوب و گاهی اوقات وعده داده شده برای دریافت اطلاعات بیشتر. آنها باقی مانده مودب حتی زمانی که غالبا قطع توسط بازجویان تلاش برای فشار بیشتر سوالات را در مدت زمان محدود.

آقای زوکربرگ خواسته شده بود بارها و بارها در مورد Facebook 2012 کسب Instagram و راه خود را پس از آن مدیر عامل درک رویکرد خود را به عنوان یک تهدید یا فروش و یا نابود شود. آقای زوکربرگ اشاره کرد که Facebook را کسب و سرمایه گذاری تا به حال منجر به موفقیت Instagram که نبود تضمین شده در هنگام معامله شده بود.

آقای بزوس بود کبابی در مورد یک مقاله وال استریت ژورنال از مارس توصیف آمازون با استفاده از داده ها از پلت فرم خود را به رقابت در برابر فروشندگان مستقل بر روی پلت فرم که در آن خواستار همکاران. او گفت: آمازون ارزش آن دسته از تجار و آمازون هنوز تحقیق در مجله یافته است.

حروف الفبا را به سوندار پیچای شد جستوجو کرد در سلطه گوگل از تبلیغات آنلاین بازار و خواسته در مورد یک اتهام خاص که گوگل در حال همکاری با دولت چین در راه است که به طور بالقوه تشکیل خیانت است. او را به شدت تکذیب کرد که اتهام و گفت که او تا به حال پاک کردن این موضوع در جلسه ای با رئیس ستاد مشترک ارتش.

اپل تیم کوک که با دریافت کمترین توجه از این گروه سوال شد چندین بار در مورد آن کنترل خود را از فروشگاه app و تاثیر بر رقیب برنامه توسعه دهندگان و مصرف کنندگان است. او استدلال کرد که اپل همواره اعمال قوانین خود را در سراسر برنامه خود را ذخیره و حذف هزینه های از دسته ای از برنامه ها و خدمات است.

مردم با حضور اپل در کنفرانس توسعه دهندگان در سن خوزه, کالیفرنیا در سال 2018 است.

عکس: دیوید پل موریس/مهر نیوز

وجود دارد همچنین پیشنهادات بالقوه دخالت در سال 2016 انتخابات هر دو در و توسط سیستم عامل و هر دو و در برابر رئیس جمهور تهمت و سوال در مورد اینکه چرا این سیستم عامل باید از این قدرت برای حذف یک ویدیو ادعا هیدروکسی کلروکین یک درمان برای Covid-19. (پاسخ کوتاه از آقای زوکربرگ و آقای پیچای: آنها به دنبال دستورالعمل از مقامات بهداشت و حذف هر چیزی که می تواند منجر به قریب الوقوع آسیب برساند; در ماه ژوئن غذا و دارو لغو آن اورژانس-استفاده از تصویب مواد مخدر است.)

در زمان این بود که اگر جداگانه جلسات رخ داده با نمایندگان بیشتر یا کمتر تقسیم همراه, حزب, خطوط, رفتار مانند یک قایق پر از oarsmen که نمی توانید تصمیم بگیرید که در آن جهت به ردیف.

اما آنها نگه داشته گردان بازگشت به این ایده است که بدون چک در قدرت این شرکت در حال حاضر در مجموع به ارزش حدود 5 تریلیون دلار tech غول می تواند از آن سوء استفاده.

در یک نقطه, Rep. مت Gaetz (R., Fla.) بسته بیانیه ای که در آن او را متهم گوگل بودن فریبنده و گفت که آن را به صورت دستی تنظیم آن در نتایج جستجو (مجله تحقیقات نشان داده است که در برخی از راه های آن) گفت که این شرکت می تواند سرکوب و یا به نفع گفتار و دخالت در انتخابات آمریکا از طریق “بازار میشوند.”

تشکر. دیوید Cicilline (D. R. I.) بازگو نظر او نسبت به Rep. کن باک (R. کولو.): “این هر دو حزب تلاش من درگیر شده است با در 5½ سال در کنگره است.”

عکس: مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

روشن است وجود دارد راهکار برای چگونگی ادامه—حتی بسیاری از کسانی که بر این باورند که ضد تراست عمل مورد نیاز است در برابر بزرگ فناوری می گویند که قوانین فعلی و مفاهیم سنتی از مصرف کننده آسیب نمی به خوبی مناسب برای شرکت هایی که محصولات محبوب هستند و اغلب ارزان و یا حتی رایگان.

اما شنیدن سازگار خصومت ارائه می دهد یک سیگنال از هدف مشترک به گروه هایی که به طور جدی به دنبال نوعی از آنتی تراست اقدام علیه یک یا بیشتر از این شرکت ها: وزارت دادگستری, کمیسیون تجارت فدرال و مجموعه ای از دولت به طور کلی وکیل.

و اگر گذشته است مقدمه که نوع یکپارچه خشم می تواند مقدمه ای برای عمل توسط کنگره خود را. در مارس سال 2009 پس از بحران مالی هفت بانک اجرائی شد بريدن در مقابل کنگره و در جولای سال 2010 آن را به تصویب Dodd-Frank Act که موظف مناجات از تغییرات به وال استریت شیوه های کسب و کار و ایجاد مصرف کننده حمایت مالی اداره است.

همه از این طول می کشد محل در برابر یک پس زمینه از یک جهانی و همه گیر است که تنها تقویت قدرت بزرگ فناوری و ریاست جمهوری. در اینجا بیش از حد غیر معمول تطابق بین اعضای هر دو طرف می ایستد.

یک مسئله که در آن هر دو جو بایدن ، presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد و آقای ترامپ موافق است و این چیزی است که باید انجام شود برای مهار بزرگ با تکنولوژی. روز چهارشنبه آقای مغلوب ساختن پیشی جستن در توئیتر خود نوشت: “اگر کنگره را نمی انصاف به بزرگ با تکنولوژی…من آن را انجام دهد خودم با دستور اجرایی.” آقای بایدن است نشانه های مشابه تهاجمی نیت گفت: در آغاز انتخابات ریاست جمهوری در ماه مه سال 2019 که شکستن بزرگ شرکت های فن آوری مانند Facebook است “چیزی است که ما باید واقعا سخت نگاه کنید.”

اگر اقدام قابل توجهی در برابر تمام یا بعضی از این شرکت ها در نهایت اتفاق می افتد این جلسه ممکن است علامت بعید است آبخيز—یک لحظه از وحدت نسبی در دوران بدست آورد که نشان داد امریکا انتخاب رهبران آماده برای مهار بزرگ با تکنولوژی.

مربوط به پوشش

  • بزرگ با تکنولوژی قدرت می آید آتش در کنگره ضد تراست شنوایی
  • تکنولوژی ضد تراست شنوایی قرار می دهد داده های بزرگ در صندلی داغ
  • آمازون همچنان به پروب کارکنان با استفاده از شخص ثالث داده
  • Facebook را ‘نابود کردن حالت’—افسانه یا واقعیت ؟
  • ویدیو: تکنولوژی شنوایی Takeaways

نوشتن به کریستوفر در میمس [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de