به عنوان خوانندگان به طور منظم خواهد شد می دانم که من گاهی اوقات استفاده از این فضا برای آشنا کردن شما با متفکران و خوانندگان که تجسم روح مانیتور. بنابراین در این هفته به ارمغان آورد یک معضل: بحث Christa مورد برایانت فوق العاده داستان پوشش و یا به اشتراک گذاری مکالمه من با دو تا از قابل توجه ترین روزنامه نگاران از طول عمر ما?

در پایان من به شما اجازه لذت بردن از Christa پوشش داستان در مورد استونی تلاش برای فویل روسیه دخالت خود را. در قلب آن, آن را در مورد چگونه درست هوشیاری است نه در زنگ یا ناآرامی بلکه طبیعی حاصل از جامعه هدف است. و استونی به ما نشان می دهد که چگونه قدرتمند است که می تواند.

نیکلاس کریستف و شریل WuDunn برای قطعات خود را نشان داده اند, جهان چگونه قدرتمند نگاری می شود. زن و شوهر متاهل برنده جایزه پولیتزر برای پوشش خود را از سال 1989 دموکراسی اعتراضات در چین و سپس آقای کریستف برنده دیگری برای پوشش خبری خود از نسل کشی در دارفور سودان است. اما آنچه مهم به مراتب بیشتر است خوب روزنامه نگاری خود را انجام داده است. اسقف اعظم دزموند توتو از آفریقای جنوبی روی محبت به نام آقای کریستف یک “افتخاری آفریقایی” برای نقش خود را در کاهش درد و رنج در این قاره.

ماه گذشته من با آنها مصاحبه در مورد کتاب جدید “Tightrope.” که همان تمایل به کمک به التیام و هرچه از صفحات آن. آنها با مشخصات روستایی اورگان شهر که در آن آقای کریستف بزرگ شده و با بررسی دلخراش صمیمیت چرا بسیاری از دوستان دوران کودکی خود را تبدیل به مواد مخدر و جرم و جنایت در حال سقوط به فقر و مرگ زودرس. این یک دلسوز نگاه روستایی خشم و ناامیدی است که ارائه سوخت ضروری برای ظهور جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در عین حال این کتاب نیست در مورد سیاست. آن است که در مورد امید – حسرت عمیق آن را در مکان هایی مانند, Yamhill, اورگان, و چگونه این کشور ممکن است آن را برگرداند. و در اینجا زن و شوهر نتيجه گيری: با ساخت دولت خود ما یک دشمن در طول 50 سال گذشته آمریکایی ها باید دست به دستبند, یکی از موثر ترین راه برای گسترش فرصت و امید است که همراه با آن – به کسانی که آن را احساس می کنید از دست داده است.

برای برخی از خوانندگان “Tightrope” ممکن است به نظر می رسد مانند یک سرود به دولت است. اما من فکر نمی کنم آن است. آن می گوید: ما در حال صرف پول بیش از حد در به عقب پایان (زندان و بهداشت و درمان) از آنجا که ما صرف نیست به اندازه کافی پول در بخش جلویی (آموزش و پرورش و رشد کودک).

بیشتر از آن پروب چه دولت واقع است. در یکی از تند و تلخ گذشت آن صحبت می کند که چگونه مقامات کانادا با عجله برای کمک به کسانی که صدمه دیده توسط جنرال موتورز تعطیلی کارخانه در حالی که مقامات آمریکایی را کمی. چه حس اجتماعی و مراقبت می کند که انتقال? اثبات شده است در نتایج که در امریکا وقفه و بسیاری دیگر از کشورهای توسعه یافته در یک میزبان از شاخص های اجتماعی.

اجازه می دهد میلیون ها نفر از شهروندان آمریکایی به سقوط به فقر و ناامیدی اجتناب ناپذیر است آقای کریستف و خانم WuDunn استدلال می کنند آن است که یک انتخاب است. آیا در امریکا یا استونی گسترده و عمیق در جامعه حس می تواند انجام این کار به ظاهر غیر ممکن است.

شما می توانید گوش دادن به صوتی مصاحبه با آقای کریستف و خانم WuDunn آنلاین در اینجا.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آموزش سئو