بازگشایی مدارس: پیدا کردن راه به جلو

زمانی که فنلاند و دانمارک شد دو تا از اولین کشورها برای بازگشایی مدارس خود را در میان همه گیر در اوایل سال جاری آنها انگیزه برابری. هر دو کشور ساخت ضریح آموزش و پرورش به عنوان یک حق در قانون اساسی.

دانمارکی وزارت کودکان و آموزش و پرورش اشاره کرد که در طول شیفت به آموزش آنلاین “مدارس و شهرداری نمی تواند تضمین نماید که کودکان دریافت آموزش و پرورش در همه افراد که آنها حق دارند.”

مشاهده شده است که راه کنترل COVID-19 شد نه تنها یک ماده از بهداشت عمومی و یا بهبود اقتصادی. آن را نیز یک الزام قانونی است. همه گیر شد جلوگیری از این دولت از انجام تعهدات قانونی خود را به جوانترین شهروندان است.

به عنوان مقامات دولتی و مربیان ارزیابی اینکه آیا و چگونه به بازگشایی مدارس در ایالات متحده به فکر آموزش و پرورش به عنوان یک حق به دلیل همه کودکان فراهم می کند یک اصولی و دلسوز و اساس کار را از طریق چالش های شروع سال تحصیلی در زمانی که موارد جدید صعودی به سمت بالا.

کمی اجماع وجود دارد و در میان مقامات دولتی مربیان و والدین در مورد اینکه آیا مدارس باید بازگشایی و یا باقی می ماند تنها آنلاین. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است فشار برای بازگشت به کلاس درس مبتنی بر یادگیری است. آکادمی اطفال آمریکا و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری صادر کرده اند, توصیه هایی برای از رده reopenings.

اقدامات مانند این کار کرده اند و در کشورهایی که تعداد موارد کاهش یافته است. اما بسیاری از معلمان ایالات متحده نگران آن است که ایمنی خود را نمی توان تضمین نمود. درخواست برای برگ نبود و اوایل بازنشستگی هستند تا در مدارس در سراسر کشور است.

لس آنجلس اتحادیه معلمان این کشور دوم بزرگترین خواسته که در کلاس های آنلاین ادامه در پاییز. نگرانی های خود را منعکس کننده یک معما است که جامعه پزشکی هنوز کرک: چرا بزرگسالان در حال ظاهرا خیلی بیشتر مستعد از فرزندان جوان است.

مدارس ابتدایی و متوسطه در کشورهایی مانند استرالیا و سنگاپور تا به حال هیچ شیوع بیماری پس از بازگشایی. اما یک دبیرستان در اورشلیم بود مجبور به تعطیل کردن دوباره پس از افزایش موارد جدید.

مدیران می گویند که آنها تحت فشار هستند از کسانی که می خواهند فرزندان خود را در مدرسه باور آن بهتر است یک محیط یادگیری از در خانه که تلاش های مداوم برای حقه بازی نیازهای کودکان و کار از خانه ناپایدار هستند. اما سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی ماه گذشته متوجه شد که 54 درصد از رای دهندگان آمریکایی هستند و یا تا حدودی بسیار نگران بازگشایی K-12 کلاس درس. در میان سیاه و سفید پاسخ دهندگان این نظرسنجی نشان داد که 73 درصد تا حدودی و یا بسیار نگران بازتاب این بیماری همه گیر را مخربی بر جوامع اقلیت.

ایالات متحده یکی از معدود کشورهایی است که نمی راستا آموزش و پرورش به عنوان صریح و روشن حق است. قانون اساسی آن است که سکوت در مورد این مسئله. نتیجه این است که یک درهم آمیخته از متفاوت مقررات و ناهموار بودجه در میان کشورهای. در نقطه عطفی 1954 حاکم در Brown v. تخته, آموزش و پرورش, اما, دیوان عالی کشور یافت می شود که تفکیک مدارس ذاتا نابرابر و نقض حفاظت در برابر بند 14 قانون.

این بیماری همه گیر را اختلال در آموزش و پرورش باعث می شود روح است که تصمیم تازه مربوطه. درمان بحران به عنوان یک مانع برای هر کودک حق آموزش و پرورش به عنوان فنلاند و دانمارک داشته باشد می تواند کمک به depoliticize دولت فدرال و استراتژی برای آن داشته باشد.

گام بعدی این است که اطمینان حاصل کرد که هر منطقه دارای منابع کافی برای حمایت از دانش آموزان برای زمانی که طول می کشد برای بازگشت به کلاس های درس.

کنگره در حال حاضر بحث که آیا به صندوق از جمله اقدامات است. انجام این کار خواهد معتقدیم که آموزش و پرورش حتی اگر نمی مندرج در قانون اساسی ملی ضروری است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>