بازگشایی مدارس را ایجاد نمی کند گله ایمنی را تنظیم هند در مبارزه با کروناویروس

Coronavirus همه گیر شده است. و صرف نظر از اینکه به اوج رسیده است یا نه سرخپوستان نیاز به بریس خود را برای نه تنها امکان موج دیگری اما همچنین که تا یک واکسن ایجاد شده است حملات افزایش خود ادامه خواهد داد. بیشتر از آن در بدترین مناطق ضربه. میان تا کنون-افزایش تعداد تازه موارد آن است که در حال حاضر انتظار می رود که وجود خواهد داشت چند وارونه در باز کردن. با وجود تلاش برای از سرگیری فعالیت های اقتصادی چندین ایالت در چند هفته گذشته تحمیل کرده اند سخت مستندات و مقررات منع رفت و آمد به عنوان اقدامات برای جلوگیری از گسترش. و در حالی که بسیاری از آزمون و خطا (که این مورد در سراسر جهان از هیچ کشور دارای یک قالب است که کار می کند) بزرگترین مسئله ای است که سیاستگذاران در حال حاضر نیاز به عمد بر این است که با توجه به بازگشایی موسسات آموزشی به ویژه مدارس. وجود دارد بیش از یک دوجین کشور که در حمایت از باز شدن مدارس پس از 31 ژوئیه. به طرز عجیبی آن را نیز شامل دهلی نو – که سوم بیشترین تعداد covid-19 نفر در هند. دلیل ذکر شده توسط چند تن از این دولت تا حد زیادی بر این فرض است که آن را به ساخت گله ایمنی در سطح جهان پس از مرگ در زیر 20 گروه سنی شده اند ، برای ما که تاکنون بیش از 1.4 لاخ مرگ و میر ناشی از این ویروس وجود داشته است کمتر از 200 مرگ و میر در این گروه سنی است.

اما این داده های علمی است و نه فقط بسیار اولیه در طبیعت آن را نیز تا حد زیادی assumptive. پس Covid-19 همچنان به افزایش در بسیاری از کشورهای جامعه علمی نیز معلول با داده های محدود در اختیار دارد و به شدت متکی بر ناقص گزارش از موارد.

اما این تمام مشکل است. داده همیشه در حال تکامل طبیعت مشکل شده است وجود دارد تحقیقات نشان می دهد بازگشایی مدارس می تواند یک ایده بد است.

تحقیقات جدید نشان می دهد که در حالی که کودکان با سن کمتر از 10 انتقال ویروس بسیار کمتر از بزرگسالان و کودکان و بزرگسالان جوان بین سن 10 تا 19 به طور بالقوه می تواند انتقال این ویروس حداقل به عنوان به خوبی به عنوان بزرگسالان است. این نشانه ضعیف برای هر گونه پیشنهاد برای بازگشایی مدارس در هند به ویژه برای 10 بدترین آمار مناطق.

بنابراین به جای ساختمان گله ایمنی و هموار کردن راه برای بیشتر از مناطق دیگر/بخش مدارس احتمالا می تواند تبدیل به بزرگ حامل Covid-19. در بدترین سناریو ممکن است آنها حتی می تواند فوق العاده پخش ویروس است.

دولت های ایالتی در هند هستند که کوته خود ارزیابی پس از تحلیلگران انتظار دارند گله ایمنی می تواند در تسریع روند عادی.

و آن را نه فقط پدر و مادر که در حال شک و تردید از دولت از جمله پیشنهادات است. معلمان اکو ترس خود را. و نه فقط در هند بلکه در سراسر جهان است. در واقع در ایالات متحده, ملی معلمان انجمن-دومین اتحادیه شکایت کرد فرماندار فلوریدا پس از او اصرار داشت که مدارس بازگشایی در پاییز (اواسط مرداد). این است که نشان می دهد چگونه بسیاری از دولت ها در حال کوتاه اندیش در چگونه آنها را درک بازیابی از این مستند و در حال حاضر وضعیت فوق العاده ای. هر بازیابی نمی تواند به مدرسه رفتن کودکان به عنوان کلید آن رانندگان است.

در هند و دانشگاهیان باید با استفاده از این زمان برای انجام تعمیرات اساسی کامل از کل سیستم آموزش و پرورش. وجود دارد به اندازه کافی مطالعات که بارها و بارها برجسته فقیر نتایج یادگیری از دانش آموزان را به آن اضافه صدای موج-بر اساس تحصیلی مدل شده است که در junked توسط بسیاری از کشورها در سطح جهان است. متحده و CBSE نیاز به گرد هم می آیند به ارزیابی جدید مدل های یادگیری. که CBSE باید بیشتر تخیلی و فکر می کنم در خارج از جعبه. مثلا CBSE تصمیم به بریده بریده ماژول البته 30 درصد است که بسیار تنبل و بی علاقگی تلاش به آدرس سیستمیک گسل در هند علمی یادگیری است. به جای آن وجود دارد

دانش آموزان هندی نباید بازگشت به مدارس در هر زمان به زودی. اما در حالی که آنها در خانه CBSE باید به کار در یک دوره جدید ماژول است که هماهنگ با الگوهای جهانی آموزش.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de