بازگشایی بلوز: بیشتر تسهیلات هدایت مردم به سمت جدید “عادی” باید در اولویت شرکت

یک گام ضروری در فاز راه اندازی کسب و کار گرفته شده است با رفتن پیش رو برای باز کردن مغازه های محله, هر چند بدون سهم خود را از مشکلات. پس از باز کردن شهرکهای صنعتی و ادارات دولتی مرکز بوده و وزن گزینه راه اندازی مجدد موسسات تجاری. صفحه اصلی وزارت بخشنامه اجازه می دهد همسایگی مغازه باز با 50% کارکنان و فیزیکی فاصله هنجارهای باید به نوبه خود در لگد کردن بیشتر آرامش اقدامات حتی به عنوان سخت مهار تلاش های ادامه در نقاط.

این تمایز مصنوعی ضروری و غیر ضروری کالا است در نهایت در حال انجام دور با. تردید به گسترش این امتیاز به تجارت الکترونیکی نیز باید بروید. این خیابان که در آن فعالیت های خرید می توانید رزومه خود را با حداقل تعامل انسان و در نتیجه کمتر در معرض خطر عفونت گسترش یافته است. محدود کردن تجارت الکترونیک به تنها ضروری دامنه تشخیصی برای کسب و کار. کارهایی که رفته اند به deep freeze – به خصوص در اجرای اقتصاد مانند تحویل مدیران – می تواند دوباره یک شبه. آینده کسب و کار مانند رستوران ها و بسیاری دیگر تفریحی و هزینه ها مشخص خواهد شد موفقیت های خود را در سیستم عامل آنلاین و دولت باید بازی را قادر می سازد نقش در اینجا.

با مستند پایان دادن به در مارس 3, مرکز حرکت های بعدی در لغو محدودیت بسیار مهم خواهد بود. با برخی از وزرای ارشد ظاهر مشتاق به گسترش مستند – که است که با داشتن اثرات فاجعه بار اقتصادی – فراتر از مارس 3, نخست وزیر نارندرا ویدئو کنفرانس با CMs امروز باید ترش کردن یک طرح برای احیای اقتصاد است. بین در حال حاضر و ممکن است 3 چالش برای مرکز گنجانده ایده جدید “عادی” در فضاهای عمومی. این می تواند انجام شود با اجازه دادن به مقوله های بسیاری از موسسات تجاری در بازار را باز کنید به طوری که مقامات می تواند نظارت بر نحوه کسب و کار و مصرف کنندگان در پاسخ به تسهیلات.

استفاده از ماسک و دستکش دست sanitisers, ضد عفونی کننده و حفظ یک متر فاصله در تعاملات انسانی باید تصریح کرد در طول این دوره است. عارضه ای است که بسیاری از نقاط در حال به هم پیوسته با صنعتی تسمه مانند بمبئی و پونا احمدآباد سورت ایندور و چنای. در حالی که در حال حرکت به حالت عادی ممکن است کمی طولانی تر در این مناطق ضروری است برای کمتر از مناطق آسیب دیده به جلو وزن خود را تا پس از آن. ادامه سراسری مستند پس از مه 3 است که بیاستفاده با توجه به مقیاس بهره وری و زیان کار رو به کشور است. این آبشار در حال حاضر به شهروندان در حال ظهور از مستند به اقدامات احتیاطی لازم. دیگر طاقت فرسا اما اجتناب ناپذیر آزمون حس مدنی و مسئولیت اجتماعی خواند.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>