اجاره-شرکت ماشین هرتز فایل برای ورشکستگی

هرتز که برای ورشکستگی زمینه حفاظت از جمعه تا به حال چالش های حتی قبل از زمان coronavirus بحران است.

عکس: مارتینا Albertazzi/مهر نیوز

Hertz Global Holdings, Inc. HTZ -7.49% یکی از این کشور بزرگترین ماشین-شرکت های اجاره برای ورشکستگی زمینه حفاظت جمعه زین با حدود 19 میلیارد دلار بدهی و حدود 700,000 وسایل نقلیه که تا حد زیادی idled به دلیل coronavirus.

در استروئ Fla.-بر اساس شرکت وارد فصل 11 دادرسی در دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در ویلمینگتون دلم., امید به زنده ماندن یک افت در زمین ترافیک از این بیماری همه گیر و جلوگیری از انحلال اجباری از آن وسیله نقلیه ناوگان.

این شرکت سقوط مارکس یکی از بالاترین مشخصات ورشکستگی شرکت ها ناشی از این بیماری همه گیر و تاثیر آن در هوا و زمین سفر هر چند هرتز نیز چالش های قبل از بحران اقتصادی کنونی. حتی قبل از Covid-19 شیوع هرتز تا به حال شده است با تلاش رقابت از همسالان از جمله شرکت Holdings, Inc. و Avis Budget Group, Inc. و همچنین از سوار-نقطه خدمات مانند Uber Technologies, Inc. و Lyft, Inc. این شرکت از دست رفته برخی از 58 میلیون دلار در سال گذشته, چهارمین متوالی سالانه از دست دادن خالص.

اما هرتز کسب و کار بود با چکش با شروع از coronavirus به مردم جهان bunkered در خانه و سفر جهانی چروک خورده است. رفتن به جلو به عنوان کسب و کارهای سازگار با برگزاری جلسات از راه دور, سفر کسب و کار ممکن است بازگشت به prepandemic سطح با توجه به بانکداران و تحلیلگران که به دنبال هرتز.

هرتز نیست رسیدن به توافق با طلبکاران قبل از ورود به فصل 11 تشدید خطر انحلال کامل ناوگان اگر چه شرکت و سرمایه گذاران باید چند هفته برای کار به موافقتنامه اجتناب از آن است که نتیجه مردم آشنا با این موضوع گفت.

هرتز صرف سال تلاش برای بازسازی کسب و کار خود و دمیده شده است از طریق چهار مدیران ارشد در کمتر از یک دهه. اخیرا رئیس سابق اجرایی کاترین Marinello جایگزین شد دوشنبه توسط پل سنگ که قبلا به عنوان شرکت معاون اجرایی رئیس جمهور و رئیس خرده فروشی افسر عملیات برای شمال امریکا است.

هرتز نیز تا به حال یک مشکل بدهی است که می توان به یک سال 2005 خریداری leveraged خصوصی-حقوق صاحبان سهام شرکت.

تاسیس در شیکاگو در سال 1918 و در اصل به عنوان شناخته شده Rent-a-Car, Inc., هرتز افتتاح اولین فرودگاه اجاره اتومبیل تسهیلات در نیمه راه فرودگاه در سال 1932. شرکت صاحبان شامل RCA Corp. و بعد از آن Ford Motor Co., که به فروش می رسد هرتز به خریداری رهبری کلیتون Dubilier & برنج در سال 2005 به 5.6 میلیارد دلار.

این شرکت رفت و در سال 2006 و فعال سرمایه گذار Carl Icahn که شروع به کسب هرتز سهام در سال 2014 در حال حاضر دارای بیش از یک سوم از شرکت و قرار داده شده سه نفر از نمایندگان او در هیئت مدیره.

همه گیر کاهش یافته خودرو ترافیک در آمریکا squelched فروش خودرو و برش را به اجاره رزرو هرتز. وال استریت ژورنال گزارش داد در اوایل ماه مه که هرتز ملت دومین اجاره-شرکت خودرو توسط ناوگان اندازه پشت سازمانی آماده شد برای تشکیل پرونده ورشکستگی.

ورشکستگی می رود که این مجتمع با توجه به شرکت گسترده بدهی و ساختار شرکت که شامل $14.4 میلیارد دلار از وسیله نقلیه مورد حمایت اوراق قرضه در شرکت های تابعه است که بخشی از این فصل 11 پرونده.

مانند Avis و برخی دیگر از شرکت های اجاره خودرو هرتز نیست خود آن وسایل نقلیه. شرکت اجاره اجاره آن-ماشین ناوگان مورد 770,000 وسایل نقلیه در مجموع از هم جدا تامین مالی شرکت های تابعه. پرداخت اجاره هستند اختصاص داده شده برای سرمایه گذاران است که اوراق قرضه خود حمایت ناوگان.

در حال حاضر که هرتز ورشکستگی کرده است سرمایه گذاران با حقوق به وسیله ناوگان باید صبر کنید به مدت 60 روز قبل از آنها می تواند سلب و فروش اتومبیل. هرتز و طلبکاران آن خواهد شد به احتمال زیاد با هدف جلوگیری از انحلال کامل و اعتصاب یک معامله به کوچک ناوگان در حالی که برخی از وسایل نقلیه در عملیات گفت: افراد آشنا با این موضوع.

با $14.4 میلیارد دلار در خودرو-سرمایه گذاری اوراق قرضه به طور گسترده ای برگزار شد—توسط صندوق های بازنشستگی صندوق های متقابل و ساختار-سرمایه—شرکت مواجه شده است و مشکل هماهنگی با دارندگان اوراق قرضه مردم آشنا با این موضوع گفت.

اجاره-شرکت های خودروسازی نقش مهمی در عرضه مدل های جدیدتر به استفاده خودرو در بازار. هرتز نیز یک مشتری مهم برای ایالات متحده سازندگان خودرو خرید حدود نیمی از ناوگان خود را از General Motors Co. شرکت موتور فورد. و فیات کرایسلر اتومبیل NV در سال 2019 با توجه به مالی تشکیل پرونده.

تحلیلگران نگران بودند که هرتز می تواند مجبور به فروش تمام یا قسمتی از ناوگان خود را به یک غیر منتظره ای ضعیف در بازار است. اما ممکن است انحلال خواهد آمد در زمانی که تقاضا برای وسایل نقلیه استفاده می شود این است که افزایش کمی و قیمت گذاری در بازار نشان دادن نشانه هایی از بهبود پس از ضربه زدن به پایین تاریخی در ماه آوریل است.

“هر اثر موج دار شدن خواهد بود و کمتر از آن بود که شش هفته پیش گفت:” Zo رحیم یک تحلیلگر برای Cox خودرو که دارای وسیله نقلیه-مزایده اپراتور Manheim, Inc.

نوشتن به الکساندر گلدستون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>