اجاره در مقابل سرمایه گذاری ؟ چگونه می توان تصمیم گیری صحیح سرمایه گذاری در بخش املاک و مستغلات

این COVID-19 شیوع و حاصل سراسر کشور مستند باید فشار بسیار زیاد در اقتصاد در نتیجه مؤثر بر ایجاد شغل. بیکاری همچنان در مسیر رو به بالا به عنوان ما وارد 4 ماه از مستند, ساخت آن را به طور فزاینده ای دشوار برای پیش بینی میزان تاثیر آن در اقتصاد است. افزایش نا امنی در نظر یک فرد بلند مدت اشتغال و درآمد ساخته شده اند مردم محتاط تر در حالی که با توجه به گزینه های سرمایه گذاری. املاک و مستغلات همواره ثابت می شود یک صدای بلند مدت سرمایه گذاری و ادامه داد: به باقی می ماند یک مکان امن برای پارک آنهایی که پس انداز با توجه به افزایش نیاز به امنیت و سرپناه.

آن همچنان باقی می ماند یکی از معدود راههای سرمایه گذاری است که با حمایت دارایی های سخت به راحتی قابل معامله و تولید درآمد جسمی (درآمد اجاره) و اسمی (قیمت و قدردانی). ایده داشتن یک خانه به نظر می رسید هرگز امن تر و لازم است آن را به عنوان در حال حاضر. با کار از خانه در حال تبدیل شدن به جدید عادی شده است وجود دارد افزایش در تقاضا برای فضای بیشتر. علاوه بر این به عنوان حمل و نقل عمومی است و دیگر قابل دوام به عنوان به خوبی به عنوان یک گزینه امن کارکنان در سراسر هیئت مدیره به دنبال فضاهای مسکونی که نزدیک تر به محل کار خود.

در پرتو این تحولات قیمت ملک در ادامه به برگزاری فورت و پایدار باقی می ماند. به عنوان نرخ بهره در پایین ترین سطح خود در 15 سال همراه با انتظار برای کاهش بیشتر زمان فعلی ارائه یک فرصت سودآور برای شما افراد با تمایل به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات.

در طول چند سال گذشته به خصوص در مترو شهرهای متعدد مردم تصمیم گرفتند به اجاره یک ملک به جای خرید آن. تعداد زیادی از عوامل سوخت این روند – عدم جریان وجوه نقد برای پرداخت بی میلی به زمین خود را به یک محل یا شهر و یا صرفه جویی مالی با اجاره به عنوان مخالف به خرید در میان دیگران. برخی از این عوامل بدون تغییر باقی می ماند حتی در طول COVID-19 تهدید. اما برای کسانی که به دنبال خرید یک ملک از مطلق مالی از نقطه نظر آن است که بعید است برای پیدا کردن یک زمان بهتر است. این بداند صحت برای NRIs که در حال برنامه ریزی برای حرکت به عقب در ذهن سازگار کاهش ارزش روپیه به دلار و برجسته دیگر ارزهای. در اینجا برخی از عوامل در نظر گرفتن در مداوم سناریو در حالی که در تلاش انتخاب بین خرید و اجاره.

1. سرمایه گذاری با پشتوانه دارایی های سخت: کسی نمی تواند چشم پوشی از این واقعیت است که املاک و مستغلات یکی از معدود حوزه های سرمایه گذاری فراهم می کند که امنیت دارایی های سخت همراه با اطمینان از جریان نقدی ماهانه. ایمنی خانه خود در زمان نامشخص می تواند یک برکت و رحمت و کاهش استرس و همچنین اضطراب.

2. دسترسی به موجودی آماده: گزینه های مختلف وجود دارد امروز در شرایط نزدیک به تکمیل ساختمان و یا آماده به حرکت در آپارتمان در دسترس است. این از بین بردن تمام اشکال ریسک بازار رو اثبات می شود امن انتخاب کنید. بیشتر در دوران مدرن قیمت گذاری از جمله خواص این است که حاشیه های مختلف از کسانی که در حال ساخت است.

3. مالی فرصت: شکاف بین نرخ بهره در وام خانه (~7% p.a.) و بازده اجاره (~3% p.a.) کاهش مداوم و انتظار می رود که بیشتر به زودی قرارداد. هزینه های چشمگیر (سپرده های امنیتی) و افزایش مداوم اجاره بدون در نظر گرفتن شرایط بازار (~15-20 ٪ در هر سال 3) کمک خواهد کرد نسبت به کاهش این فاصله حتی بیشتر. علاوه بر این, یک مجوز است که قادر به بهره مندی از هر قدردانی از دارایی و اجاره پرداخت می شود و توسط او به هیچ وجه افزایش سهام خود پس از آن ساخت قیمت گذاری شکاف فزاینده در امریکا ،

4. سیاست های دولت: با هر دولتی که آمده و رفته بهترین منافع خریداران خانه همواره یک موضوع از اولویت است. سیاست های طراحی شده توسط آنها را با هدف کاستن از فشار مواجه شده و خریداران. چنین اقداماتی می تواند با تجربه در قالب معافیت های مالیاتی برای تربیه و کاهش مالیات بر طولانی و همچنین کوتاه مدت سود سرمایه. تشکیل RERA است و در عین حال یکی دیگر از گام های گرفته شده برای اطمینان از امنیت از homebuyers. اما این اصلاحات بعید است به نفع هر دارنده پروانه. آن را باید به ذکر است که دولت همیشه تشویق سرمایه گذاری ولخرجی (که متفاوت است از مصرف). نگه داشتن این در ذهن و با توجه به اینکه کشور در حال حاضر در یک شکننده اقتصادی دولت می توان انتظار اعلام دستورالعملهای عملیاتی استاندارد که بیشتر خواهد شد کمک به کسانی که علاقه مند به سرمایه گذاری در املاک.

5. کمتر راه برای مصرف و هزینه: به عنوان جهان چنگ زدن با اثرات موج دار شدن از COVID-19 همه گیر وجود دارد که انقباض در حضور مناطق برای گذراندن. قفل شده است در محدوده یک خانه اکثر خانواده ها خواهد شد صرفه جویی در هزینه ها است که آنها در غیر این صورت متحمل می شوند و در طول سفر, اجتماعی, گردش به رستوران یا سینما و دیگر خرید. این مستند آموخته است افراد به صرف در چیزهایی که لازم است و برای جلوگیری از هزینه های بیهوده و بیمعنی. با این روند گرفتن در مرکز صحنه آن را بی خطر است که فرض کنیم که خانواده ها را نجات دهد در این سال نسبت به هر گونه دیگر است و هیچ راه بهتری برای سرمایه گذاری مازاد به غیر از خرید یک مکان.

با حضور متنوع مزایای خرید یک خانه که برخی از آنها در بالا ذکر شد همراه با جنبه های عاطفی از داشتن یک خانه تصمیم بين اجاره و سرمایه گذاری به سادگی روشن تر می شود. عوامل اضافی از قبیل صفحه اصلی-تحصیل کار از خانه و رفتن به محل کار نیز در حال تبدیل شدن به طور قابل توجهی عادی انگیزه افراد برای در نظر گرفتن ارتقاء و یا خرید خود را محل.

در نهایت مجموعهای از کارشناسان zeroed به این نتیجه رسیدند که داشتن خانه و خانواده, یک راه عالی برای اطمینان مادام العمر امنیت مالی. در حالی که بازار می تواند نامشخص در کوتاه مدت ارزش املاک را افزایش می دهد در طول زمان. در مورد اموال حصار-جانشین تمایل به از دست دادن.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de