اجاره باند برای بستن همه فروشگاه های خرده فروشی به طور دائم

اجاره باند ، لباس آنلاین و خدمات اشتراک لوازم جانبی ، گفت : آن را به طور دائم تعطیل پنج محل خرده فروشی خود را در ایالات متحده ، پس از بسته شدن آنها را در ماه مارس در طول قفل کردن coronavirus.

عکس: shannon stapleton/Reuters

لباس های خرده فروشی راه اندازی اجاره شرکت باند گفت : آن را به طور دائم پنج محل خرده فروشی خود را پس از بسته شدن در ماه مارس در ابتدا آنها را در پاسخ به همه گیر coronavirus بسته است.

آنوشکا سالیناس، رئیس شرکت، گفت که این تصمیم در کارها قبل از همه گیری بوده و توسط ویروس شتاب گرفته است. او در بیانیه ای گفت: «بسته شدن فروشگاه های خرده فروشی ما چیزی است که ما مدت ها به عنوان بخشی از تکامل استراتژی کسب و کار کلی ما در نظر گرفته بودیم»

بیش از 90٪ از بازدید کنندگان به اجاره محل های خرده فروشی باند وجود دارد تنها به استفاده از خدمات جعبه قطره آن، که اجازه می دهد مشتریان را انتخاب کنید تا یا رها کردن اقلام آنها انتخاب کرده بودند آنلاین، یک زن گفت. خرده فروش آنلاین، که همچنین دارای جعبه قطره در برخی از مکان های WeWork و Nordstrom، در حال کاوش قرار دادن آنها را در مکان های بیشتری که مشتریان خود زندگی می کنند، او گفت.

اجاره باند خارج از تمام کارکنان خرده فروشی خود را در ماه مارس زمانی که آن را بسته فروشگاه های خود را، که در شهر نیویورک، لس آنجلس، سان فرانسیسکو، شیکاگو و واشنگتن، دی سی قرار داشت. و در پاسخ به بسته شدن دائمی فروشگاه ها، هیچ گونه خاموشی اضافی وجود خواهد داشت. اخبار مربوط به این بسته شدن ها در ابتدا توسط CNBC گزارش شد.

اجاره باند، که در سال 2009 راه اندازی شد، به عنوان یک سرویس آنلاین آغاز شده است که در آن مردم پرداخت به اجاره پوشاک و لوازم جانبی خاص مناسبت. آن را به طرح اشتراک ماهانه تغییر و گسترش ارائه خود را به شامل لباس کار، لوازم جانبی و لباس کودکان.

از زمانی که همه گیر مردم را به قفل کردن فرستاد درآمد خشک شده است. بخش زیادی از فروش باند توسط مشتریان با استفاده از سرویس رانده شد به نوسازی کمد های خود را برای کار و حوادث اجتماعی که به احتمال زیاد به زودی از سر گرفته. شرکت هزینه های کاهش داده است، مفرخ و یا گذاشته کردن نیمی از نیروی کار و تامین مالی جدید برای کمک به آب و هوا طوفان.

اجاره باند نیز مدل خود را برای انطباق با یک دوره طولانی مدت از تقاضا برای کار و لباس رسمی، از جمله جوراب ساق بلند کردن در ارائه گاه به گاه بیشتر مانند لباس ورزشی و یا اوقات فراغت تنظیم.

نوشتن به خیریه ال اسکات در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im