مامان و پسر از خانواده بحث در مورد این پسر آینده.

مامان: من نمی بینم که چرا شما می خواهید به دنبال که هری همکار مثال خود را از امتیازات سلطنتی که خانواده لذت می برد به گذشته 73 سال و شمارش. منظورم این است که چه خواهد شد شما انجام دهد اگر شما را ترک ؟ شما در حال 49 سال و شما نمی واقعا به انجام هر چیزی به غیر از اینکه قلمه از خانواده است.

پسر: اگر هری و مگان می توانید ترک خود خانواده سلطنتی و پیدا کردن شغل پر منفعت برای خود من مطمئن هستم که من می توانم بیش از حد.

مامان: اما هری رو این گلم ستاره فیلم های هالیوود به عنوان همسر خود را برای کمک به او در راه اندازی جدید خود را حرفه ای. شما لازم نیست که یک, همسر, اجازه دهید به تنهایی گلم یکی برای کمک به شما در راه اندازی شماست.

پسر: خوبی که در گسل است ؟ که در آن زمان برای من به رفتن خودم یک زن وقتی که یک عضو خانواده است که یک شغل تمام وقت, 24×7. به همین دلیل است که من می خواهم به ترک و به چیز دیگری.

مامان: آره. مانند چه ؟

پسر: خوب, من می تواند تبدیل به یک طراح مد. من مطمئن هستم که بسیاری از مردم می خواهم به خرید آن تازی من معروف ساخته شده با هل دادن تا آستین خود را تمام وقت.

مامان: همین حالا شرط بندی بر روی آن است. فشار خود را-آستین تازی هرگز نمی تواند در رقابت با کسانی که نیمه آستین تازی که مرد را معروف ساخته شده.

پسر: پس شاید من تبدیل به یک راهنمای تور.

مامان: شما مردم را برای تورهای امتی خانواده zamindari همیشه از کشتی نوح که شما رفت و از دست رفته در سال گذشته ؟

پسر: نه من مردم را در تور به تمام نقاط در اروپا جایی که من رفتن به تعطیلات است که هر کس را نگه می دارد صحبت کردن در مورد. من می توانم تماس بگیرید من تور آژانس Shehzada سفر با استفاده از نام آن پسر به من داد. و اگر هیچ چیز کار می کند, من هنوز هم خانواده دست به عقب نشینی.

مامان: دست ؟ شما به عنوان خوانده شده دست و تبدیل به یک palmist?

پسر: نه من چه تمام سلطنتی و ex-royals را انجام داده و همیشه زندگی می کنند در دست ناشران …

سلب مسئولیت : این مقاله در نظر گرفته شده است برای آوردن لبخند به چهره شما. هر اتصال به وقایع و شخصیت ها در زندگی واقعی تصادفی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو