آلمان با تکیه بر انرژی های تجدید پذیر برای کمک به برآورده شدن اهداف آن پایان دادن به داخلی تولید برق هسته ای تا سال 2022 و زغال سنگ توسط 2038. اما مقاومت مواجه برابر برخی از جایگزین انرژی – انرژی باد به طور خاص – به عنوان نزدیک به 1000 شهروندان طرح های فنر در سراسر آلمان به آدامس تا تجدید پذیر rollout.

اما بر خلاف محافظه کار مقاومت به انرژی های جایگزین در ایالات متحده آلمانی فعالان نیست خیلی مخالف به انرژی های تجدید پذیر در اصل به عنوان آنها به آن زمان عمل است. آنها می خواهند به شنیده می شود که چگونه منابع مانند انرژی باد استفاده می شود و مستقر در جوامع خود.

راینر Ebeling سخنگوی شهروندان ابتکار عمل در برابر مزارع بادی در منطقه Crussow احساس سیاستمداران نادیده گرفته اند جوامع مانند خود را به عنوان آنها مذاکره آلمان تولید انرژی در آینده است. او را پشتیبانی نمی کند استفاده از زغال سنگ که “از بین می برد و محیط زیست” و نه او در برابر باد, او می گوید. او به سادگی احساس می کند که باد قدرت کمتر از به طور کامل موثر در انتخاب است.

بیشتر آقای Ebeling می گوید انرژی بحث است نقل مکان کرد به دور از هدف اصلی کاهش CO2. “ما حدود 30000 وزش پارک و تا کنون سطح CO2 شده اند کاهش می یابد.”

Schwielowsee آلمان

زمستان سرد بود و گزنده سیاه شب روشن تنها با چراغ قوه و چراغ کنار جاده اما هنوز هم این گروه جمع شده در خود شهر کوچک مربع است.

آنها دانشمندان و مهندسان محلی داران و معلمان بازنشسته همه مصمم به حفظ وزش شرکت های خارج از جنگل در این نزدیکی هست. گروه shuns کلمه “فعال” اما هیچ کلمه ای بهتر توضیح می دهد که چگونه آنها شده است قادر به کاهش سرعت پیشرفت قدرت باد در این بخش از روستایی در آلمان برای بیش از یک دهه است.

“طبیعت از بین رفته است. هیچ پرندگان شنیده می شود. ما نمی خوردن پول” blares موسیقی از بلندگوی برگزار شده توسط Erika اتو نوشت که این شعر. روشن شده توسط نارنجی-زرد تابش خیره کننده چراغ کنار جاده یک دانشمند پا به دایره و صحبت در مورد توربین های بادی’ “بهره وری پایین است.”

“آسیب انجام می شود به زمین توسط باد پارک غیر قابل برگشت است” اعلام کرد: Waltraud Plarre های غیر رسمی رهبر گروه از این شهروندان ابتکار به نام “صرفه جویی در براندنبورگ” پس از دولت است که در آن Schwielowsee نهفته است. بعد خانم Plarre اشاره کرد که آلمان صادرات بیشترین انرژی باد تولید شده حتی به قیمت انرژی برای مصرف کننده باید سر به فلک کشید. “این جنون.”

بدون انرژیهای تجدید پذیر آلمان خواهد بود قادر به پاسخگویی به اهداف تعیین شده توسط مجلس فرمان هیچ تولید برق هسته ای تا سال 2022 و زغال سنگ توسط 2038. اتحادیه اروپا سبز معامله جدید – که هدف آن به صورت خالص-انتشار کربن صفر یا دومین اقتصاد بزرگ جهان تا سال 2050 – است بلند پروازانه تر از ایالات متحده نسخه. آن را نیز جشن گرفته می شود به عنوان به طور بالقوه دست یافتنی است.

اما حتی به عنوان نگرانی در مورد تغییر آب و هوا در حال رسیدن به زمین تب نزدیک به 1000 نفر از شهروندان از جمله ابتکارات مانند “نجات براندنبورگ” فنر در سراسر آلمان به آدامس تا تجدید پذیر rollout. و بر خلاف محافظه کار مقاومت به انرژی های جایگزین در ایالات متحده آلمانی فعالان نیست خیلی مخالف به انرژی های تجدید پذیر در اصل به عنوان آنها به آن زمان عمل است. آنها می خواهند به شنیده می شود که چگونه منابع مانند انرژی باد استفاده می شود و مستقر در جوامع خود.

“آنها نمی رویکرد مردم در همه, می گوید:” راینر Ebeling, یک ملتهب ضد باد صدای زندگی می کند که فقط در خارج از برلین. “و دولت فدرال به ما می گوید ما نمی باید جایگزین دیگر از باد. اما این مورد نیست.”

سرخوردگی با باد

تلاش و تحقیق برای انرژی های تجدید پذیر بدست خاموش به شروع سنگی در آلمان با وجود قوی, با کیفیت بالا عرضه زنجیره ای و سیاست های بلند پروازانه اهداف.

آن را به اندازه کافی به سادگی اعلام اهداف سیاست فشار سوخت های فسیلی کردن درب شما نیاز به انرژیهای تجدید پذیر به جای آن تحلیلگران می گویند.

“ما باید نه تنها فاز-اما در فاز” گفت: Matthias Zelinger انرژی و سیاست سخنگوی VDMA اروپا و بزرگترین مهندسی صنایع انجمن. “ما مشکلات جدی است. ما دیگر در مقابل دونده.”

آلمان در حرکت های بعدی هستند و مهم برای جهانی بخش انرژی میگه انرژی اقتصاددان Andreas Löschel صندلی از یک کمیسیون ارائه مشاوره به دولت آلمان در انتقال انرژی. آلمان اولین صنعتی زغال سنگ-متکی کشور به اعلام آن را به حرکت در خارج از زغال سنگ. آلمان و استاندارد در ساخت و ساز و خودرو از صنایع به عنوان مثال – یک راه برای تعیین استاندارد برای صنعت در اروپا و او می گوید اگر نه بقیه جهان است.

اما انرژی باد نظارتی محیط زیست بوده و خفقان. گرفتن مجوز برای باد و انرژی خورشیدی تاسیسات می تواند سه تا پنج سال و یا حتی زمانی که دیگر پروژه های جلب توجه فعالان محلی از جمله کسانی که در Schwielowsee.

به عنوان یک نتیجه ظرفیت سازی در آلمان وزش صنعت متوقف شده است. در سال 2018 تنها حدود 750 خشکی توربین های بادی نصب شد یک قطره در حدود نیمی از سال گذشته با تاسیسات در سال 2019 و 2020 انتظار می رود به شکاف در حتی پایین تر است. خورشیدی ثابت نشده یک جایگزین قابل اعتماد و آلمان را تعطیل آن آخرین نیروگاه هسته ای در سال 2022.

که قانع کننده سرمایه گذاران به اعمال خارج از آلمان به نصب پروژه می گوید آقای Zelinger. افزایش احساسات عمومی در برابر باد در راه است, نه تنها از طریق شهروندان ابتکارات بلکه در برخی موارد از طریق دولت است.

در سال گذشته یک منطقه در Saale-Orla منطقه از آلمان که در آن راست تساوی قابل توجهی در قدرت سیاسی ارائه €2,000 ($2,170) در هر طرح به صندوق های انتخاباتی اثرات زیست محیطی وزش پروژه ها. بسیار غیر معمول پیشنهاد به بررسی انرژی های تجدید پذیر به خود جلب کرد رسانه ملی توجه در آلمان و هفت برنامه های کاربردی ساخته شد با توجه به منطقه اداری.

“چه هستند که انرژی این کشور اهداف؟”

انرژیهای تجدید پذیر ممکن است بیشتر قابل قبول است اگر مردم بیشتر تحت تاثیر نورد تشک خوش آمدید. آن را در مورد آقای Zelinger می گوید اعتصاب تعادل بین حق “نیازهای جوامع محلی و جهانی خوب است.” یک راه حل ممکن برای جامعه مسئله او نشان می دهد: “هر کس که می بیند یک آسیاب بادی باید برق به صورت رایگان.”

آقای Ebeling یکی از آن است. او زندگی می کردند در همان خانه برای نزدیک به 40 سال است. در دهه های او تا به حال بکر از نظر همسایه پارک ملی اما در حال حاضر خانه خود را احاطه شده توسط آسیاب های بادی. او می بیند 25 شرقی-رو به پنجره و یکی دیگر از 10 یا بیشتر از طرف دیگر است.

آقای Ebeling احساس سیاستمداران نادیده گرفته اند جوامع مانند خود را به عنوان آنها مذاکره آلمان تولید انرژی در آینده است.

او را پشتیبانی نمی کند استفاده از زغال سنگ که “از بین می برد و محیط زیست” و نه او در برابر باد, او می گوید. او به سادگی احساس می کند که باد قدرت کمتر از به طور کامل انتخاب موثر است که آلمان در آغوش گرفت و بدون تحقیق اثرات آن – و یا جایگزین. بیشتر آقای Ebeling می گوید انرژی بحث است نقل مکان کرد به دور از هدف اصلی کاهش CO2. “ما حدود 30000 وزش پارک و تا کنون سطح CO2 شده اند کاهش می یابد,” او می گوید.

که به ارمغان می آورد تا فعالان اصلی نقطه. آنها می خواهند بحث را به عقب بر گردیم به پرسش های اساسی: چه انرژی این کشور اهداف ؟ بهترین راه برای به دست آوردن وجود دارد ؟ “اما ما در حال شکستن از طریق به سیاستمداران با بحث ما” آقای Ebeling می گوید.

در Schwielowsee در ضد باد اعتراض این گروه شروع به پراکنده به عنوان سیاه شب رو حتی تیره تر است. این نیست که “نه در حیاط خلوت من” یا NIMBY طرفداران از سال گذشته که صحبت از تغییر seascapes و پره های توربین است که موفق به نوبه خود هنگامی که باد idled. این جدید ضد باد جنبش در آلمان جمع آوری مردم از همه راه راه که صحبت knowledgeably از موضوعات مانند ترسیب کربن آب زیرزمینی نرخ شارژ و منفی قیمت ها در بازار. استدلال های خود را در باد از همه طرف به آنها سر و صدا کردن آمار صادرات و بهره وری درصد.

گونتر Rauhut می گوید دیگر انرژیهای بسته پانچ. “آبی است که یک اسب کوچک اما آن را به مقدار زیادی از قدرت. آن را بسیار موثر می گوید:” مهندس بازنشسته که معتقد سیاستمداران نیاز به بررسی گزینه های دیگر.

تلاش های خود را – شهر-میدان تظاهرات لابی و ملاقات با سیاستمداران – پرداخت کردن در راه بزرگ و کوچک است. در Schwielowsee انرژی شرکت Prokon تلاش برای ساخت یک باد بزرگ پارک شکست یک طرح برای 18 توربین های بادی بوده و به کاهش هفت و رسمی دو سال باد-قدرت توقف رفته به اثر. هنوز هم می گوید: خانم Plarre این سازمان وجود دارد به انجام کار بیشتر – Notus انرژی ارائه یک نرم افزار برای ساخت آن هفت توربین در سال 2022 و شورای شهر به تصویب قرارداد توسعه است که اولین گام مهم.

“من یک لابی برای انرژی هسته ای,” او می گوید. “من به سادگی نشان می دهد که وجود دارد روش های جدید و جایگزین است که لازم نیست همان عواقب [به عنوان باد پارک].”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im