رنو به قطع بیش از 14 ، 000 شغل بریده بریده تولید خودرو در میان رکود

این کارخانه رنو در Flins-sur-Seine, France.

عکس: مارتین اداره/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

پاریس— رنو SA در حال برنامه ریزی برای بریده بریده ظرفیت تولید یک پنجم کاهش بیش از 14 ، 000 شغل در سراسر جهان به عنوان, فرانسوی, غول خودرو هایش با طولانی شدن رکود در بازار خودرو در جهان.

این شرکت روز جمعه گفت که اقدامات شامل بازسازی گیاهان خود را در فرانسه کاهش تعداد قطعات آن را با استفاده از آن در وسایل نقلیه و کاهش هزینه های بازاریابی. این امید برای نجات €2 میلیارد دلار ($2.2 میلیارد دلار) در هزینه های ثابت یک سال 2022.

برنامه ریزی شده حرکت شبیه به کاهش اعلام کرد در شریک زندگی Nissan Motor Co. در روز پنج شنبه نشان دهنده تلاش برای کوچک این شرکت پس از تلاش برای گسترش فروش در سراسر جهان هرگز به تصویب رسید. رنو امیدوار به فروش بیش از 5 میلیون خودرو در سال 2022 اما در سال گذشته به فروش می رسد کمتر از 3.8 میلیون نفر است.

“ما فکر کردیم که بیش از حد بزرگ از نظر فروش. ما باید ساختار خودمان را برای یک شرکت اندازه که ما هرگز دست آورد. گفت:” کلوتیلد Delbos رنو اقدام اجرایی.

جهانی فروش خودرو به اوج خود رسید در سال 2017 شده اند و رو به کاهش از. اخیرا بیماری همه گیر کوروناویروس را تشدید کرده است خودرو سازان مبارزات.

رنو نیز تا به حال دست به گریبان با مدیریت تحول پس از 2018 دستگیری مدیر عامل سابق Carlos Ghosn اتهام مالی سوء رفتار است که او را انکار می کند. آقای Ghosn جانشین به طول انجامید کمتر از یک سال در این کار قبل از اینکه تحت فشار قرار دادند. این شرکت با تلاش به دست آوردن مجدد آن وضع و در سال گذشته در گزارش اول خود را سالانه از دست دادن در یک دهه.

منعکس کننده زمان قطعیت رنو مدیران کاهش یافته است را به هر گونه مالی پیش بینی برای سال 2020 است.

در اوایل این هفته رنو و نیسان و شرکای آن Mitsubishi Motors Corp. اعلام کردند که با تقسیم جهانی خودرو, کسب و کار با هدف کاهش تکراری صرف برای نجات میلیاردها دلار در سال است. این طرح اجازه می دهد تا رنو برای طراحی خودروهای کوچک و جمع و جور Suv ها برای شرکای آن در حالی که با تکیه بر شرکای آن برای وسایل نقلیه کمتر از آن است که خوب مانند بزرگتر ها و Suv ها.

روز جمعه رنو گفت: این شرکت قصد دارد برای کاهش هزینه های تولید با حدود €650 میلیون مهندسی, هزینه های €800 میلیون و پیدا کردن €700 میلیون دلار صرفه جویی در هزینه های بازاریابی و پشتیبانی از توابع.

اما این برنامه هنوز هم در فرم پیش نویس. رنو در حال حاضر شروع به بحث و گفتگو با اتحادیه های کارگری و مقامات محلی. شرکت های دریافتی, مدیر اجرایی, Luca de Meo انتظار می رود به آمده تا با یک محصول جدید و استراتژی در حال حاضر در اطراف پایان سال است. سابق فولکس واگن AG اجرایی منصوب شد و در ماه ژانویه اما نمی شود و در این کار تا ماه ژوئیه به دلیل noncompete ارائه.

در همه رنو گفت: این امر برش در اطراف 4,600 شغل در فرانسه با بیش از 10 ، 000 شغل در بقیه جهان است. چهار سایت های تولید در فرانسه از جمله قطعات کارخانه ها را تحت بررسی و این شرکت همچنین برنامه ریزی برای معکوس البته در ظرفیت برنامه ریزی شده را افزایش می دهد در مراکش و رومانی و کوچک گیربکس تولید جهان است.

به طور کلی برنامه ریزی—تنظیم به هزینه حدود €1.2 میلیارد دلار برای اجرای—انتظار می رود به منظور کاهش رنو ظرفیت تولید وسایل نقلیه تقریبا 20 درصد به 3.3 میلیون در سال.

رنو سهام کاهش یافت 5% در روز جمعه اما هنوز هم تا حدود 20 درصد برای این هفته است. سرمایه گذاران را تشویق رنو حرکت و همچنین دولت فرانسه قصد دارد به مصرف کنندگان خرید خودرو با یارانه خرید برقی و خودروهای هیبریدی است.

دولت فرانسه نیز متعهد به حمایت از رنو با پشتوانه €5 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری به کمک آن سوار کردن بیماری همه گیر. خانم Delbos موقت مدیر عامل شرکت گفت که توافق انتظار می رود نهایی در روزهای آینده. رییس جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی کرده است گفت: دولت نمی خواهد ثبت نام کردن در تسهیلات اعتباری تا شرکت و اتحادیه های کارگری در رسیدن به توافق بیش از برخی از طرح خود برای تغییر شکل آن نیروی کار در فرانسه.

نوشتن به نیک Kostov در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>