از بین بردن نام هایی که صدمه دیده

چه چیزی در یک نام است ؟ بسیاری از ما در حال یادگیری.

تصمیم واشنگتن لیگ ملی فوتبال تیم نام خود را به تغییر از یک نژادپرست لکه دار کردن در برابر بومیان آمریکا حذف خواهد شد یکی از توهین آمیز ترین لقب در ورزش است. پس از 87 سال از استفاده از ردسکینز در نهایت بازنشسته شده است.

اثر باید به تعمیق بازاندیشی نام نه تنها در ورزش بلکه در جاهای دیگر در جامعه است. NFL را Kansas City Chiefs ممکن است در آینده برای تجدید نظر کند که آیا نام آن مناسب است. بیس Cleveland Indians و آتلانتا بریوز و هاکی را Chicago Blackhawks خواهد شد تحت فشار جدید به دنبال.

تصمیم واشنگتن مالی یکی. آن حامیان مالی شرکت ها دیگر احساس راحت بودن در ارتباط با نام. آنها را تهدید به ترک اگر یک تغییر ساخته نشده بود.

حامیان مالی خود تحت فشار بودند. پشت خود را به شور و شوق جدید بود تغییری در افکار عمومی. مرگ جورج فلوید در دست پلیس در مینیاپولیس در ماه مه به نظر می رسید به آتش یک احساس گسترده در سراسر نژادی و نسل خطوط است که “به اندازه کافی به اندازه کافی است.”

مؤتلفه پرچم ها و بناهای تاریخی که دیده می شود در یک نور جدید – نور همدلی و دلسوزی برای تجارب آمریکایی های سیاه و سفید. حتی نام های تجاری مانند عمو بن برنج و عمه Jemima ماکارونی در حال حاضر خواهد شد ناپدید می شوند از قفسه های خود را همراه با نژادپرستانه معانی.

آمریکایی های بومی امیدوارم که تصمیم واشنگتن تیم را بی درنگ تغییر نام در دانشگاهی و دبیرستان سطح به عنوان به خوبی. برخی از 2,200 مدارس هنوز هم استفاده از, بومیان آمریکا, نام و کثافت هر چند که تعداد بوده است کاهش.

قانون طلایی به نظر می رسد این است که: چگونه من احساس می کنم اگر من در کفش های خود را? راه های تفکر را تغییر دهید. محدود انداز گسترش و در جهان از دیدگاه وسیع تری.

تاریخچه است که در حال تجدید نظر در به تصویر کشیدن فراگیر تر روایت است. یکی از نارضایتی از مستعمره نشینان آمریکایی به پادشاه انگلستان در اعلامیه استقلال بود که عدم توانایی خود را برای محافظت از آنها را از مردم آنها معتقد بودند بی رحم و وحشی. معاصر بررسی نشان داده است این بومی جوامع در حال مبارزه برای دفاع از خانه های خود و سرزمین و زبان انگلیسی بودند شد.

به تازگی تصمیم دیوان عالی کشور در تأیید حقوق و وجود مردمان بومی به عنوان یک آمریکایی حفاظت شده توسط قانون فدرال است. دادگاه را تایید کرد یک سال 1866 پیمان بین ایالات متحده و نهر ملت است که در اثر تایید کرد که این قبیله به درستی هنوز دارای آن رزرو زمین در اوکلاهما. زمین داده شده بود به قبیله به عنوان جبران خسارت برای حذف شدن از آن سنتی میهن در جنوب شرقی ایالات متحده را مجبور به حرکت به سوی غرب از برخی از 60,000 آمریکایی های بومی شناخته شده به عنوان دنباله ای از اشک.

“در انتهای دنباله از اشک بود و یک وعده” که این زمین “خواهد بود امن برای همیشه” نوشته عدالت نیل Gorsuch در تصمیم گیری. “[W]e دولت را به خود کلمه است.”

کسانی که هیچ چیز اشتباه است با استفاده از بومی آمریکا نام برای تیم های ورزشی استدلال می کنند که آنها به معنای به افتخار این مردم است. اما بومیان آمریکایی می گویند آنها بسیار بیشتر افتخار زمانی که دولت ایالات متحده افتخارات معاهدات آن ساخته شده است با آنها.

دموکراسی تنها وجود داشته باشد در عمل اگر از حقوق اقلیت ها محافظت می شود. که باعث می شود کشف و تصحیح از slights به سمت سیاه و آمریکایی های بومی خبر خوب برای دموکراسی آمریکایی.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net