به یاد تبه کار را دن

در میان بسیاری از چیزهایی که از بین رفته اند از هندی فیلم به عنوان سلیقه ما تبدیل شده اند بیشتر تسهیم است که تبه کار را دن. رفتن را از طریق برخی از فیلم هندی در حالی که پشتکار کار از خانه یکی زده بود که چگونه بسیاری از فیلم ها به پایان رسید تا در تبه کار را دن بسیاری از روش های نوآورانه تبه کار تحمیل مجازات بر قربانیان خود را و چگونه بسیاری از, قابل ازدواج و همسری قهرمانان جوان و فدا کردن مادران آنها به ستون در حال انتظار برای نجات. تبه کار بود که همیشه undone با غیر قابل توضیح نیاز به صورت دقیق نمایشگاه ادا در guffaws بازرگانی مردانه توهین و چرب gloating برای تلفن های موبایل که به قهرمان و شخص وابسته خود را یک فرصت برای تبدیل جداول.

تبه کار را دن نیست یکی از ویژگی های فیلم های هندی alone. آن است که یک جزء اصلی از یک نوع خاصی از فیلم های هالیوود, باند و فیلم های خاص است. خائنانی outdid خود را در exoticness نام خود جذابیت از زنان که آنها را احاطه و imaginativeness lairs خود را. محل استراحت قرار گرفتند عجیب و غریب ترین مکان های قابل تصور در یک ایستگاه فضایی در زیر یک دریاچه در داخل یک آتشفشان در یک قطار زره پوش به نام تنها چند.

کلید لوازم جانبی که مشخص شده تبه شد لانه خرگوش و غیره خود. عادی خائنانی به حال لیر ستمکار خنده, و اگر خوش شانس, عبارت, اما supervillain مورد نیاز دن یک خانه است که به نمایش شکوه شیطانی خود را. البته در بسیاری از موارد او نیز تا به حال یک عبارت اما که فقط شکر و تخم مرغ بسیار استادانه درست شده کیک.

چرا خائنانی نیاز dens? چرا بد نیاز خود در ستاد یک محل که در آن می تواند ویترین اهداف خود را در تقویت فرم ؟ چرا در اوج نیاز به نه تنها یک مرحله نهایی مسابقات با تبه کار اما همچنین نیاز به قرار دادن آن در این به طور کامل تصور آمفی تئاتر? در بسیاری از موارد همراه با پیروزی قهرمان آمد و تخریب دن. هر دو Raavan و Raavan را لانکا نیاز به نابود.

تبه کار را در لانه خرگوش و غیره کدگذاری شد و وجه متمایز. در قلب خود آن را به پیروی از کنوانسیون های کارتونی در جهان است. نام داستان حق دور. اگر داستان های علمی تخیلی تصور بیگانگان از طریق نامهای که reek فلزی فشرده سازی این نوع میدارد که نام شادی کردن در florid خود-توجه – Mogambo, Kittam Kittu Dr دنگ, Shakal شیر (باند و فیلم های خود را به حال خود محترم roster – Dr No, Goldfinger, فک, آقای شیل در میان دیگران). تبه کار که در خارج از محل استراحت است و معمولا پهن کاریکاتور در قالب یک کشتی گیر WWE, با, برخی, بسیار متمایز ظاهر رفتار و عادات. عوامل خود را که نیاز به مغلوب قبل قهرمان می توانید به رئیس آنتاگونیست بیش از حد خود را ویژگی های عجیب و غریب – freakishly اندازه بزرگ یک بازوی فلزی و یا دندان های بین المللی و نسب مهارت با برخی از سلاح و…. دن خود بود شاید خلاق ترین بخش از کل فیلم است. بخشی carnivalesque فانتزی, بخش, مدرن utopia دن به نمایندگی از همه چیز که در زندگی روزمره نمی تواند باشد.

در بسیاری از موارد تبه کار بود یک فن آوری سفسطه. خود را همانند برنامه های درگیر و باعث مرگ و ویرانی در مقیاس با استفاده از برخی از دستگاه های فن آوری. وجود دارد یک شیفتگی با خودکار – پانل های کشویی دکمه, که منتشر شد, موشک, طبقه که باز به تمساح مخازن. مسن هندی فیلم نشان داد که قبل از اشغال با بی سیم و تبه کار را کمینگاه تکرار با بسیاری از چارلی به ستاد و بیش و Outs در پرتاب. این seamlessness از تکنولوژی به نظر می رسید معنابخش و تجسم گردیده پستی از قصد او. به صورت خودکار یک ادای احترام به قدرت او در اختیار داشت و از بودن قادر به کنترل جهان اطراف او تقریبا با فکر به تنهایی.

این مغایرت از شر بازیگران در معماری و شرایط خاص. لانه خرگوش و غیره بود که اغلب در مکان های که در نظر گرفته نمی مناسب برای بشر مسکونی – غارهای کوه تاپ زیر آب عوالم حتی آتشفشان. به وضوح به معنای الهام آخرتی هیبت و ترس آن کوتوله قصد خوب خود را قوی شکوه.

یک ویژگی مهم از دن بود مبتکر راه های که در آن مجازات تحویل داده شد به دشمنان و خائنان. حیوانات وحشی بودند مکرر بخشی از این روال. شیر, ببر, عقرب, مار, تمساح ایفا کرده و نقش بازیگران در پاره شدن برخی از قربانیان بیچاره از اندام به اندام. آن نیاز نیست بیش از حد ظریف ذهن برای اتصال حیوانیت داخل تبه کار را در ذهن با آن نمایش داده می شود خارج.

جاست لانه خرگوش و غیره شده بود یک اتصال از رذیلت. خوب هندی فیلم چراغ يبوست زندگی پر از محدودیت به دلیل sanskar, خندان کی عزت, شرافت و امثال ان. بد از سوی دیگر زندگی لذت بردن از بیش از حد. شراب و زنان در ترانه پیدا شد انبوه در این سالن. همراه با استفاده از تکنولوژی تبه کار را دن در برخی از راه یک تجسم از آینده dystopian که ایجاد اضطراب در مورد از دست دادن ممکن است از ارزش های سنتی. ترس از ‘آسان’ بیان شده است در هر دو فن آوری و از نظر اخلاقی. نیز وجود دارد یک کنجکاو تردید در مورد این ایده از لذت در این فیلم ها; آنها شادی در لذت است که آزادی از اخلاق ندارند در حالی که به ظاهر censuring آنها و قرار دادن آنها را دور از دسترس برای بینندگان است.

جالب, محبوب ترین فیلم هندی با مشهور ترین تبه کار تمام وقت Sholay نیست باید یک لانه خرگوش و غیره در همان معنا که فیلم های دیگر از جمله Ramesh Sippy بعدی Shaan انجام داد. و هنوز tangibilisation بد بود موفق به اثر بزرگ است. ترکیبی از تبه کار را شخصیت متمایز گویش تحویل در یک مشخصه اهنگ های starkness از Chambal چشم انداز (در واقع از آن به ضرب گلوله کشته شد در کارناتاکا) و استفاده از صدا ایجاد فوتی و فوری حس مکان.

امروز تبهکاران تبدیل شده depressingly واقعی است. آنها خونتان قابل قبول و نگران کننده عادی است. نام خود را به احتمال زیاد به بیشتر از نرمال و آنها قطعا زندگی نمی کنند در Xanadu مانند مخفیگاه و نه آنها را فشار دهید دکمه های است که دشمنان خود را ناپدید می شوند. چیز فوق العاده شرور و لذت خود-گنبد قدیم بود که آنها طراحی شده بودند به طور جدی گرفته شود. خائنانی از امروز متاسفانه تنها بیش از حد واقعی است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de