به خاطر سپردن John Lewis, صدای نسل

قبل از این ملت می دانستند که او بود, John Lewis قرار دادن زندگی و امرار معاش در خط به نام بدون خشونت اعتراض. او یک مرد تعریف شده توسط صداقت و صداقت و کسانی که آرمان های خود را به شکل حرفه ای از روز خود را به عنوان یک آزادی سوار و اعتراض سازمان به 17 نظر در کنگره است.

او 15 سال اولین بار او شنیده ام کلمات کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور در رادیو. کمتر از یک دهه بعد او در کنار دکتر کینگ به عنوان بخشی از بزرگ “شش” رهبران مارس در واشنگتن یک حقوق مدنی قهرمان در حق خود.

کلمات خود را از ماه مارس در واشنگتن یک اعتراض سازمان یافته توسط دانشجو بدون خشونت هماهنگی کمیته هنوز اکو در سراسر کشور:

“من به تمام درخواست تجدید نظر از شما برای رسیدن به این انقلاب بزرگ است که فراگیر در این کشور گفت: این جمعیت در پایتخت کشور در تاریخ 28 اوت 1963. “دریافت و ماندن در خیابان های هر شهر و هر روستا و هملت از این ملت تا زمانی که آزادی واقعی می آید تا زمانی که انقلاب 1776 کامل است.”

صدای جان لوییس صحبت به وجدان ملت برای بیش از نیم قرن.

خود را عمیق و تند و تلخ با صدای لگد کردن تریلر رسمی برای “خوب مشکل” اخیر فیلم مستند در مورد زندگی و کار خود را:

“فلسفه من این است که بسیار ساده است: هنگامی که شما نگاه کنید به چیزی است که نه حق و نه عادلانه نه فقط – می گویند چیزی به چیزی” آقای لوئیس گفت. “دردسر خوب مشکل, لازم, مشکل!”

تقریبا 60 سال قبل در ماه مارس در واشنگتن یک اعتراض سازمان یافته توسط دانشجو بدون خشونت کمیته هماهنگی (SNCC) لوئیس صحبت کرد به جمعیت مورد نیاز فوری برای شغل و آزادی است.

در حالی که ماه مارس به عنوان آقای لوئیس’ مقدمه ای بر کشور حوادث “یکشنبه خونین” او ساخته شده یک آیکون.

آقای لوئیس که در آن زمان بود SNCC رئیس و برگرد. هوشع نبی ویلیامز یکی از کشیش مارتین لوتر کینگ جونیور lieutenants در جنوب کنفرانس رهبری مسیحی به رهبری اعتراض نزدیک به 600 راهپیمایان, بیرون از شهر سلما در آلاباما برای رسیدگی به حقوق مدنی و حق رای. آنها ملاقات در ادموند Pettus پل شديد خشونت پلیس که شامل گاز اشک آور و nightstick حملات.

“من فکر کردم من دیدم مرگ” آقای لوئیس معروف گفت از رویدادهای 7 مارس 1965. “من ضربه به سر توسط یک دولت سپاهی با یک nightstick. من تا به حال یک تصادم در پل. … پاهای من رفت از دست من است. من احساس می کنم که قرار بود به مرگ.”

به لطف خدا زندگی می کردند. و چه زندگی او زندگی می کردند.

گالری: 1 از8

جی پل/ایسنا

قبل از ماه مارس در واشنگتن آقای لوئیس تبدیل به یکی از اصلی آزادی سواران در سال 1961. قبل از این ملت می دانستند که او بود آقای لوئیس قرار دادن زندگی و امرار معاش در خط به نام بدون خشونت اعتراض.

دوباره آقای لوئیس خیره شد مرگ در این صورت پس از ضربه به سر با جعبه های چوبی. دوباره او چشمک زدن.

او 15 سال اولین بار او شنیده سخنان دکتر کینگ در رادیو. کمتر از یک دهه بعد او در کنار دکتر کینگ به عنوان بخشی از بزرگ “شش” رهبران مارس در واشنگتن یک حقوق مدنی قهرمان در حق خود.

او دگرگون و از کار خود را در این زمینه به عنوان یک سازمان و یک معترض به کار با زمینه بنیاد نیویورک در سال 1960. از وجود او شروع به کار خود را در دولت که کاکل با انتخابات خود را در سال 1986 به مجلس نمایندگان برای گرجستان پنجمین کنگره منطقه. او در خدمت 17 نظر در کنگره شد و دین از گرجستان کنگره دیدار کرد.

نماینده لوئیس بود یک مرد تعریف شده توسط صداقت و اصالت – خیلی, در واقع, که حتی زمانی که caricatured کسانی که ویژگی های تابیده از طریق.

زندگی و میراث بودند انگیزه برای یک رمان گرافیکی سه گانه “مارس است.” آقای لوییس خود را معرفی سه گانه در سن دیگو در Comic-Con 2015. او همچنین لباس پوشیدن.

آقای لوئیس ملبس به یک پالتو و کیسه کتاب – شبیه به لباس میپوشید در “یکشنبه خونین.” به جای پیشرو معترضان او رهبری یک گروه از کودکان از طریق سالن از مرکز کنوانسیون سان دیگو.

این یک اتصالات ژست. آقای لوئیس همیشه به حال یک استعداد برای طلوع یک نسل جدید است.

کلمات خود را از ماه مارس در واشنگتن در حال نقاشی دیواری و یادبود. گزیده ای از آن عبارت بودند از نقاشی بر روی دیوار همراه با آقای لوئیس’ شباهت و اختصاص داده شد و طی مراسمی در مرکز شهر آتلانتا در سال 2012.

اواخر جمعه شب پس از لوئیس’ عبور نقاشی دیواری شروع به پر کردن با عزاداران گل و شمع. درخواست تجدید نظر خود را به مطمئن شوید که آن را به عنوان پژواک خاموش که دیوار پژواک هنوز هم در قلب ما. آن را توصیف کار است که اتفاق می افتد و این کار هنوز انجام می شود:

“من به تمام درخواست تجدید نظر از شما برای رسیدن به این انقلاب بزرگ است که فراگیر در این کشور است. رسیدن و ماندن در خیابان های هر شهر و هر روستا و هملت از این ملت تا زمانی که آزادی واقعی می آید تا زمانی که انقلاب 1776 کامل است.

“ما باید در این انقلاب و تکمیل انقلاب است.”

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>