بسته امداد را محدود Coronavirus آسیب نمی بازگرداندن اقتصاد

قانونگذاران در مجلس انتظار می رود به در نظر گرفتن 2 تریلیون دلار طرح نجات در روز جمعه پس از سنا تصویب آن در شب چهارشنبه.

عکس: Al Drago/مهر نیوز

واشنگتن—به 2 تریلیون دلار کمک های اضطراری بسته تصویب شده توسط سنا خواهد کمک به ایجاد ثبات در coronavirus-اقتصاد کتک—اما به احتمال زیاد نیست به اندازه کافی به آن را به سلامت.

داده های اولیه نشان می دهد که اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر کاهش به عنوان کسب و کار و بیکاری soars. عمق رکود اقتصادی در ماه های آینده بستگی دارد که چگونه به سرعت واشنگتن می تواند ارائه چک به استقبال خانواده ها و کسب و کار و همچنین به عنوان که آیا یک درمان پیدا شده است و چگونه به زودی خاموش شدن ناگهانی برداشته اقتصاددانان گفت.

در صورت تصویب قانون جدید خواهد ارائه وام و پرداخت به یک نوار گسترده ای از اقتصاد از جمله پرداخت های مستقیم به آمریکایی ها و وام به شرکت های کوچک و بزرگ. Steny Hoyer (D., Md.), این رهبر جناح اکثریت مجلس گفت: اواخر روز چهارشنبه که خانه را در نظر بگیرید محرک لایحه در روز جمعه. رئیس جمهور تهمت گفته او ثبت خواهد آن را بلافاصله.

تاریخی 2 تریلیون دلار نجات بیل حرکت می کند به خانه coronavirus مرگ و میر در ایالات متحده در صدر 1,000 و این ویروس طول می کشد خاموش در کشورهای فقیر. وال استریت ژورنال است Jason بلینی آخرین در این بیماری همه گیر. عکس: Alex Edelman / AFP

“به عنوان بزرگ به عنوان این است که شما هرگز نگاه کردن به این و بگو: ما رفت و بیش از حد بزرگ است.’ شما نگاه به عقب و بگو: “آنچه ما از دست دادهاید؟'” گفت: Diane Swonk اقتصاددان ارشد در گرانت تورنتون. “تعداد زیادی از مردم هستند که صدمه دیده خواهد شد صدمه دیده بیش از این بسته خواهد انجامید.”

در بیش از 9 درصد از تولید ناخالص داخلی اندازه گیری بزرگتر از سه عمده بسته های مصوب برای مقابله با 2007-09 رکود گفت: Ernie Tedeschi, یک اقتصاددان در Evercore ISI. حتی خیلی بیشتر مورد نیاز خواهد بود, او گفت:.

“مقیاس مشکل شتاب گرفته است و آن را در حال حرکت سریع تر از سیاست های مالی سازندگان اقدام” آقای Tedeschi گفت.

مرتبط

  • SBA به نظارت گسترده برنامه اعطای وام تحت فدرال اقتصادی و برنامه ریزی
  • سنا را Coronavirus محرک معامله ارائه می دهد تسکین کمی برای سهام خصوصی
  • Coronavirus بسته محرک شامل محدودیت هایی در سهم Buybacks
  • چالش در حال حاضر اجرای عظیم محرک تلاش فدرال رزرو بولارد می گوید:
  • نیویورک MTA می گوید: نزدیک به 4 میلیارد دلار در Coronavirus تسکین کافی نیست
  • آن را امن برای سفر ؟ همه خود را Coronavirus پاسخ سوالات

اقتصاددانان در مودی تجزیه و تحلیل پیش بینی لایحه محدود خواهد شد و این افت در سه ماهه دوم تولید ناخالص داخلی به 17 درصد در نرخ سالانه. بدون قانون این امر کاهش یافته است در نزدیک به 30 درصد رای آنها تخمین می زنند. برای سال به عنوان یک کل مودی انتظار خروجی به 2% کاهش پیدا.

اندازه گیری را فراهم می کند برای یک بار پرداخت از $1,200 هر یک به بسیاری از آمریکایی ها به علاوه 500 دلار در هر کودک با کمک های محدود به خاص در سطح درآمد. آن را گسترش بیمه بیکاری و شامل $349 میلیارد دلار وام به کسب و کارهای کوچک به کمک به آنها را کارگران پرداخت و پوشش هزینه های.

یکی دیگر از 500 میلیارد دلار در دسترس خواهد بود به وزارت خزانه داری را یا تضمین وام به شرکت های بزرگتر از جمله شرکت های هواپیمایی به طور مستقیم یا از طریق اعطای وام و امکانات ایجاد شده توسط فدرال رزرو است.

“تمامی این اقدامات به معنای پلاگین سوراخ در قایق, اگر شما خواهد شد به عنوان مخالف به تلاش برای سرعت را گفت:” ولز فارگو اقتصاددان مایکل Pugliese.

متصل کردن قایق زمان خواهد بود. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفت: امیدواریم که آنها شروع به ساخت اولین پرداخت به خانوارها در عرض چند هفته. در آخرین رکود آن را در زمان بیش از دو ماه.

“بسیاری از خانواده ها و کسب و کار می دانیم که کمک در راه است” گفت: جیسون فورمن یک دانشگاه هاروارد استاد اقتصاد و رئیس سابق اوباما در شورای مشاوران اقتصادی. “امیدوارم آنها قطع می تواند تا زمانی که کمک می شود وجود دارد اما کمک نمی خواهید برای آمدن به مدت یک شب.”

پرداخت به خانوار برآورد مجموع 300 میلیارد دلار خواهد بود به احتمال زیاد در امواج می آیند برای اولین بار برای افرادی که اطلاعات دولت در حال حاضر دارای, مانند فدرال دریافت کنندگان بهره مند شوند و افرادی که فایل به طور منظم مالیاتی. سخت تر برای رسیدن به ممکن است آسیب پذیر: افرادی که نمی فایل مالیات به دلیل درآمد خود را بیش از حد کم است.

پرداخت ممکن است به تعویق افتاد این بار آنها را در یک کمبود بودجه روبرو خدمات درآمد داخلی با یک نیروی کار تیره و تار توسط همه گیر و قادر به کارکنان مالیات دهندگان کمک مراکز.

یکی از به طور بالقوه مفید قطعات بیل اقتصاددانان گفت: گسترده گسترش بیمه بیکاری. اندازه گیری خواهد گسترش مزایای فرفره اقتصاد کارگران و مترجمان آزاد و افزایش زمان بیکاری کمک 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه.

راه اندازی یک برنامه جدید تحت مدیریت کسب و کار کوچک را نیز زمان توزیع 350 $میلیارد دلار وام به شرکت هایی با کمتر از 500 کارمند است. کارفرمایان که نگه داشتن کارگران پرداخت از طریق رکود می تواند وام را ببخشند.

هنگامی که این برنامه ایجاد شده است SBA خواهد و سپس به بررسی واجد شرایط بودن از وام گیرندگان. شرکت های که نیاز به اثبات اندازه از نیروی کار خود را و خود را حقوق و دستمزد قبلی و هزینه های برای تعیین اندازه وام.

سیاست گذاران احتمالا دوباره این برنامه بعدها در این سال برای تعیین اینکه آیا آنها انجام داده اند به اندازه کافی.

“تعداد زیادی از مردم هستند که صدمه دیده خواهد شد صدمه دیده بیش از این بسته خواهد شد تاریخ و زمان آخرین گفت:” خانم Bg از گرانت تورنتون.

از نگرانی های خاص است که تاثیر بر بودجه دولت و بعد از آن در سال خانم Bg گفت. این لایحه را فراهم می کند پول اضافی به دولت برای هزینه های مربوط به coronavirus اما که ممکن است به اندازه کافی.

افزایش شدید بیکاری می تواند هزینه متحده میلیاردها دلار درآمد از دست رفته و بالاتر به نفع هزینه های آنها را وادار به مقیاس بودجه برای سال مالی آینده و وزن در رشد اقتصادی است.

“شما نمی خواهید به این عقب نشینی عمده فقط به عنوان شما شروع به سطح شیب دار تا” خانم Bg گفت.

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی جمعه ها: ثبت نام اینجا را.

نوشتن به کیت دیویدسون در kate.davidson@wsj.com و جاش میچل در joshua.mitchell@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

آموزش سئو