بسته امداد بادام زمینی است. هند نیاز به سه گانه آن

ظالمانه کوچک است. خرده از یک خسیس جدول. درخت سجده به مالی ارتدکسی. بزدلانه ترس از خارجی ها به شدت واکنش به یک محرک های مالی.

ببخشید من censorious زبان در castigating ناکافی بودن دولت Rs 1.7 تریلیون بسته امداد (0.8 درصد از تولید ناخالص داخلی) برای کسانی که آمار 21-day مستند مقرر برای کنترل coronavirus. اقدامات دولت بیشتر در جهت درست اما بسیار ناکافی است. بسیاری از برجسته ذکر شده در حال حاضر بخشی در حال انجام اقدامات رفاهی پس از اضافی محرک های مالی ممکن است به سختی تومان 1 تریلیون دلار کمتر از 0.5 درصد از تولید ناخالص داخلی.

در مقابل ایالات متحده به تازگی به تصویب یک بسته امداد از 2 تریلیون دلار تقریبا 10 ٪ از تولید ناخالص داخلی آن بیش از و بالاتر مداوم رفاه صرف. نسبت به تولید ناخالص داخلی ایالات متحده محرک است که 20 برابر هند است. دو سابق کاخ سفید مشاوران اقتصادی گلن هوبارد و آستن Goolsbee می گویند 2 تریلیون دلار بسته است و فقط یک شروع برای نیازمندان و این قطعا به دنبال یک محرک برای بلند کردن اقتصاد از ویروس ناشی از رکود اقتصادی است. در صورتی که یکی دیگر تریلیون دلار کل محرک می تواند عظیم 15 درصد از تولید ناخالص داخلی.
آمریکا امداد بسته ابداع شده است نه توسط یک سوسیالیست مانند برنی ساندرز اما جناح راست رئیس جمهور اعطای عظیم معافیت های مالیاتی به شرکت های بزرگ. مغلوب ساختن پیشی جستن شخصا فکر می کند این ویروس تهدید است که به شدت اغراق آمیز و تضمین نمی کند قفل کردن فعالیت های اقتصادی برای بررسی این ویروس گسترش یافته است. در عین حال حتی او را می پذیرد نیاز به یک محرک دو بار به عنوان بزرگ به عنوان در سال 2008 با رکود اقتصادی ،

2008 و 2009 امداد بسته های در ایالات متحده با هدف صرفه جویی مغولان بانک ها و کسب و کار همراه با افزایش ناچیز در مواد غذایی و بیکاری امداد. اما حتی در سال 2008 به دولت آمریکا ارسال چک به نیازمندان است. این بار آن را ارسال $1,200 به همه افراد با درآمد کمتر از $75,000. زوج های متاهل درآمد تا $150,000 را دریافت خواهد کرد $2,400 به علاوه 500 دلار برای هر کودک است. تسکین می یابد برای کسانی که درآمد تا $99,000 و حذف برای افزایش درآمد افراد.

درس برای هند روشن است. حداقل سه بسته امداد و پول بیشتری به حساب های بانکی از نیازمندان است. اگر مشکل همچنان به مدت شش تا نه ماه افزایش کمک های بسته پنج برابر. حتی پنج برابر افزایش نشان میدهد اضافی محرک سختی 5 ٪ از تولید ناخالص داخلی کوچک در مقایسه با آمریکا محرک.

این خواهد بود که کاملا نامتعارف اقتصاد و مالی از purists را ضعف در وحشت است. اما این است که متعارف, بحران مالی. یک بحران پزشکی مجبور است دولت ها در سراسر جهان برای تحمیل مستندات در فعالیت های اقتصادی به عمد باعث بدبختی بزرگ از رکود برای بررسی این ویروس گسترش و نجات جان میلیون ها نفر. زمانی که دولت خود را ایجاد یک رکود اقتصادی — البته برای خوب دلایل پزشکی — آن را ممکن است به کاهش تولید ناخالص داخلی به 3 درصد. آن بسته امداد باید حداقل به همان اندازه. فراموش نکنید ارتدوکس سیاست های مالی. هند مانند ما باید مجسمه تمام سوابق مالی.

این مگا محرک باید تامین مالی به طور کامل توسط RBI فقط چاپ پول مورد نیاز است. بانک ها نباید خواسته به صندوق افزایش کسری مالی. آنها باید تمرکز منابع خود را در نهادهای آمار رکود است. این مگا-محرک باید یکی کردن. آن را باید یک غروب بند پایان زمانی که بحران پزشکی می کند. باید آن را به اشتباه با دیگر برنامه ها مانند PM-Kisan یا اساسی جهانی درآمد. هند دارای یک مشکل اساسی بیش از حد بدهی دولت و نیاز به بازگشت به احتیاط هنگامی که ویروس می میرد ، وزیر دارایی پیشنهاد کرده است یک خسیس 500 تومان در ماه برای سه ماه به تمام Jan Dhan حساب. چرا سه گانه که فورا? جدید ما قانون را فراهم می کند $130 میلیارد برای بیمارستان آزمایش میلیون ها نفر از بیماران. اضافی 150 میلیارد دلار کمک به دولت های ایالتی و محلی در برخورد با این ویروس در سطح توده مردم.

این نگه می دارد درس برای هند است. یک ویروس تست هزینه های 4,500 تومان, بیش از 20 ، 000 تومان برای اکثر خانواده ها. چگونه بسیاری از می تواند به استطاعت این ؟ که به اندازه کافی پول و یا کارکنان ؟ این مرکز باید انبوه به کمک هر دو اطمینان حاصل کرد که تست نزدیک است و است که می توانید بیشتر کارکنان و تجهیزات و لوازم پزشکی. باز رایگان آشپزخانه در مدارس anganwadis و panchayat ghars بدون ID مورد نیاز برای تغذیه بیکار کارگران مهاجر.

اجتماعی فاصله و مستندات در هند نمی خواهد به عنوان موثر در سازماندهی کشورهایی مانند سنگاپور. میلیون ها نفر در هند یا بیشتر از چهار نفر در هر اتاق. محض ازدحام می سازد اجتماعی فاصله غیر ممکن است. ویروس کنترل ممکن است بسیار ناقص است. اپیدمیولوژی J Mulyil تخمین می زند که برای توسعه “گله ایمنی” 55 درصد از سرخپوستان — 750 میلیون نفر — نیاز به کامپیوتر. فقط 1% مرگ و میر در میان این بدان معنی 7.5 میلیون مرده است. امیدوارم نتایج بهتر خواهد بود. اما این اخلاق پزشکی و اقتصادی مگا بحران نیاز به یک محرک.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>