ارتباط از قرن مصوبات در هند مبارزه با Covid-19

برای کسانی از ما متولد 2 دهه پس از استقلال ما آورده بودند تا در ظهور و در حال توسعه هند است. شدیم تا با افزایش دسترسی به بهداشت و درمان توسعه علمی در پزشکی و در یک کشور در مسیر نوسازی. در طول عمر ما, ما هرگز فکر نمی کردم که یک روز وجود دارد ما خواهد بود روبرو ملی و اپیدمی جهانی منجر به مقیاس بزرگ از دست دادن زندگی و کامل مستند است که ما در گذشته شاهد در طول شورش در سال 1984.

شیوع جدید نیست به هند و ما شاهد یک سری از آنها در هند حتی در راج بریتانیا بود. از طاعون اواخر من پدربزرگ دنیا در سال 1900 (& زندگی می کردند که تا سال 1993) از دست داد و دو برادر جوان حتی قبل از سالهای نوجوانی خود را به یک بیماری همه گیر در حدود سال 1910. او هرگز در مورد آن صحبت کرد به جز در یک مناسبت به ذکر است که آن را ‘haiza’ (وبا) وقتی که من جستوجو کرد او را به عنوان جوان brats مستعد برای انجام با خود doting پدربزرگ و مادربزرگ.

هنگامی که راج گرفته بود بیش از شرق هند شرکت پست-1857 پارلمان بریتانیا برای اولین بار معرفی 3 مقررات در سال 1860 قانون مجازات اسلامی به مجازات گسترش بیماری و در سال 1861 CrPC به اقدامات پیشگیرانه برای کنترل مخاطرات بهداشتی. 37 سال دیر پیدا کردن مقررات موجود ناکافی پارلمان بریتانیا تصویب بیماری های همه گیر عمل 1897 برای هند است. این بود که در میان بسیاری از مصوبات مهم آن زمان برای مقابله با نگرانی های اجتماعی. این 1897 قانون قدرت ‘استانی” (بعدها دولت) دولت برای مهار اپیدمی بیماری با صدور مقررات برای پیشگیری از شیوع و گسترش این بیماری است که قوانین عادی شکست خورده است. قانون اجازه بازرسی از افراد تفکیک & اقامت موقت افراد آلوده توسط دولت پس از مراقبت های بهداشتی است که دولت موضوع. دولت مرکزی نیز مجاز به ایجاد مقررات برای کشتی یا کشتی در بنادر. نقض قوانین و مقررات یا دستورات زیر عمل شدند و مجازات.

این 1897 مختصر قانون دارای پنج کوتاه مقررات برای اضافه کردن به آن سادگی و در عین حال رسیدن به آن بسیار زیاد است. که از آن به ندرت استفاده می شود دیده می شود با این واقعیت است که تنها در ماه مارس سال 2020 دولت دهلی نو با مقررات به نبرد COVID-2019 و آن است که به ندرت استفاده می شود قانون در مقیاس ملی در گذشته بسیاری از دهه. آن را به دنبال جایگزین می شود و در سال 2009 دوباره به تازگی به عنوان 2017 یکی دیگر از پیش نویس قانون ساخته شده بود اما آن را منتقل کرده است فراتر از کاغذ و 1897 قانون همچنان معتبر است.

دیگر قرن مقررات (برای اولین بار در سال 1861 دیده CrPC) استفاده می شود امروز پیشگیرانه پلیس و قانون و نظم و مقررات در حال حاضر موجود در بخش 133 & 144 Cr. PC, 1973. توسط اورژانس سفارشات تحت S. 144 CrPC به دهلی کمیسر پلیس را محدود کرده است از تجمع افراد در دهلی نو برای محافظت از بهداشت عمومی و شامل گسترش این بیماری است. نقض این دستور مجازات تحت قانون مجازات اسلامی از سال 1860.

این مصوبات که در اساسنامه کتاب اغلب مورد سوال به عنوان باسابقه و موجب گیریم در این زمین به تنهایی. این دکترین (desuetude) درمان قوانین به عنوان باسابقه با توجه به دوره های طولانی عدم برنامه پذیرفته شده در هند اما خوشبختانه نشده است اعمال می شود به سنگهای قانون مانند شیوع قانون است.

در این زمان که کشور با آن مواجه است یک بحران بی سابقه و در جمع اعضای مجلس جدی است نگرانی برای آنها و ملت ما تبدیل شده است به این قانون و دیگر مقررات که خوب نگه دارید تا تاریخ. پیر طلا است, بعد از همه.

پست-1857 عصر در هند بود و دوران تثبیت قدرت توسط استادان ما. این نیز منجر به موجی از قوانین متنوع جنبه از وجود انسان مانند درآمد, مجموعه, انتقال, اموال, مذاکره, ابزار ثبت نام از تولد و مرگ زمین, کسب, پست, دفاتر پلیس, حقوق جزا و آیین دادرسی, شواهد, زندانیان, در میان دیگران. بیشتر زنده ماندن تا تاریخ یا در شکل اصلی خود و یا به عنوان reframed با اصلاحات و در عین حال خروج هسته از این قوانین دست نخورده است. به دنبال عقب ما باید اعتباری به چشم انداز از کسانی که در مجلس نشسته دور در لندن که با کسب تجربه از گذشته و سوابق و تجربه ایجاد قوانین نه تنها برای زمان خود را اما که بزرگ ارتباط و حتی بیش از یک قرن بعد.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>