بی امان Yashwant سینها: تلاش خود را ممکن است به خود بد

Yashwant سینها با عنوان زندگینامه ‘بی امان: یک زندگینامه” و شاید که اعلام غیر قانونی است و او را وادار به راه اندازی یک ساز و برگ سیاسی – Rashtra منچ – را ‘بهتر بیهار’ (بهتر بحار) نیز بیشتر از دو سال خود را اعلام کرد ‘Sanyas’ از سیاست فعال.

منچ به عنوان اعلام شده توسط سینها, تبدیل شدن به یک حزب سیاسی (به نام) خواهد بود و مبارزه آینده بیهار سنجی ‘به بیرون راندن Nitish را NDA رژیم’ مسئول ‘ضعیف’ وضعیت دولت است. سینها دعوت کرده است همه کسانی که مؤمن در ساخت بهتر بیهار برای پیوستن به فروم. ادعاهای خود علیه بیهار NDA رژیم شبیه است که از Prashant Kishor زمانی که او گفت که در همه پارامترهای توسعه بیهار همچنان به عقب با وجود مستمر حدود پانزده سال از NDA ادعای به اصطلاح ‘Sushashan و Vikas’. سینها احساس می کند که ‘dislodging حال دولت می خواهد اولین گام برای ساخت یک بهتر بیهار.

در این سوال که آیا ساز و برگ خواهد بود که جبهه سوم – NDA رهبری Nitish و Mahagathbandhan از Lalu را RJD کنگره و دیگران بودن دو سینها اظهار داشت که تنها زمان خواهد بگوید که آیا جبهه سوم دوم یا اول. سینها احساس کردند که این جبهه خواهد بود که جایگزین مناسب برای NDA تقدیر مردم از دولت است. او حتی حکومت خود را از نامزدی در انتخابات گفتن او را ‘عبور از پل” هنگامی که او می آید به آن’. به عنوان در حال حاضر سینها دیده می شود پشتیبانی می شود توسط بسیاری از ‘تشکیل و Exes’ امیدوار است که بسیاری از دیگران را به پیوستن به زودی به عنوان بیش از حد بسیاری از رهبران بودند ‘در حال حاضر در لمس’.

روشن باهوش و تیز Yashwant سینها آغاز زندگی حرفه ای او به عنوان یک معلم علوم سیاسی معروف در پتنا دانشگاه شد IAS در سال 1960 برگزار شده بود بسیاری از دولت های ملی و بین المللی موقعیت انجام می دهند بسیار خوبی در هر یک از آنها استعفا از این خدمات ملکی در سال 1984 برای پیوستن به سیاست و آمد به BJP از طریق ChandraShekhar را Samajwadi Janata, پارتی, Janata دال و Janata Party. در سال 1995 انتخاب شد و سپس به تقسیم نشده بیهار مجمع از Hatia (رانچی) در حال حاضر Jharkhand سرمایه و شد رهبر مخالفان تا در سال 1996 زمانی که او تا به حال به استعفا به عنوان نام خود را به آمد تا در Jain حواله دادن صورت. قبل از آن او در خدمت ChandraShekhar کابینه. او تا به حال شده است بخشی از Vajpayee کابینه برگزاری امور مالی و امور خارجی. مانند بسیاری دیگر از مدافعان از BJP او هم کنار او پسر جیانت سینها به جای او و به جای پیدا کردن در نارندرا وزارت در طول دوره اول. Yashwant سینها بر خلاف دیگر پیر پاسداران بوده است vocal علیه نارندرا همه از طریق پس از 2014 و هرگز به سمت چپ از هر فرصتی برای انتقاد و محکوم کردن دولت مودی در حال حرکت در سراسر کشور است.

اخیرا او انجام شده در سراسر کشور سفر و در برابر کا/NRC/NPR و همچنین در برابر کارگران مهاجر موضوع است. احتمالا از پس زمینه خود را به حال شده است از آر اس اس/BJP سازمان اخلاق و نظم و انضباط بودند مندرج در او و پس از او غیر قانونی همیشه چیره او در اجازه دادن به او را هضم بودن خود را کنار. ممکن است خود را misadventures در برابر بی جی پی اعطای هزینه پسرش کار خود را و او را پیدا کنید محل در دوره دوم از مودی وزارت.

هر چند او متعلق به بیهار Yashwant سینها منطقه مشغول به کار شده بود بیهار. او انتخاب شد MP دو بار از هزریبق در Jharkhand و آیا محدود باقی می ماند به Jharkhand زندگی وجود دارد و کار خود را برای مردم وجود دارد. بیهار رک و پوست کنده صحبت کردن ندارد و ذکر خود را برای کار دولت به طور خاص به غیر از احترام به عنوان موثر وزیر سابق Vajpayee رژیم و البته مثل سابق بومی از دولت است. او به سختی هر گونه سیاسی زیر در بیهار و او هرگز یک دستگاه کشش جمعیت سخنران بیش از حد. دیگر از پتنا مردم ممکن است حتی دانستن اینکه او بیش از حد خوب است.

در 83 مردم از بیهار انتظار می رود او را به رفتن برای انتخابات با هر jumla و شعار خواهد بود و تا حد زیادی در نظر بگیرید و او را تبدیل به ناراضی و محض قدرت سالک. با وزرای سابق و نمایندگان مردم داشتن است را تکذیب کرد بلیط در احزاب دیگر و عمدتا oldies او نمی خواهد بود قادر به متقاعد کند در غیر این صورت از لحاظ سیاسی به اتهام مردم از بیهار که او واقعا به معنای یک تغییر مثبت است. او بر نام و سازماندهی جوانان بیهار اعلام کرد که او می خواهد خود را به دور از نزاع و قدرت شاید او می توانست برخی از پاسخ. وضعیت این رسیده است که بیش از حد. در هر صورت Prashant Kishor است که در حال حاضر انجام این کار در یک راه خیلی بهتر بودن در هیچ عجله.

با وجود خستگی و ضد تصدی و خوشنودی عوامل Nitish کومار است که به طور گسترده ای در نظر گرفته می شود انسان کار می کند. بیهار تبدیل شده است و نه یکی در میان بالا متحده می تواند و نه باید در هر راه. اما مردم می دانند که آن را به او که به ارمغان آورد نظم و قانون اتصال جاده ها و مدارس در روستاها تقریبا 24 ساعته برق ارزان بیش از همه دولت ساخته شده و تقریبا همه رفتن دختران به مدارس ساخته شده به مشروب معتاد به درستی رفتار با همسران و بچه ها و این همه بزرگ شده اند از بیشتر آنها را از خواب. این ممکن است به نظر می رسد به اصول اولیه به مردم در کشورهای توسعه یافته اما برای افرادی که مبتلا بوده اند جهنم از بی قانونی و ناتوانی و تاریکی بیش از همه این چیزهای اساسی شده اند بخشش.

آیا Nitish همچنان در راس یا نه او قطعا قرار دادن دولت در یک موقعیت که در آن از تیز کردن به نظر می رسد ممکن است و امکان پذیر است. کل اپوزیسیون به خصوص با Lalu Prasad نه در اطراف به نظر می رسد مانند قد و پشه. البته با وجود همه چیز در برابر او Lalu شده است بهترین دستگاه کشش جمعیت و تاثیر گذار از بار خود را در بیهار. حتی در صورت تمام موضوعات Nitish و JD (U) شده است و قادر به فرماندهی یک اکثریت ساده در خود دارد. یکی Lalu می تواند که تفاوت و می تواند پیروزی خود را حتی با قرار دادن خود, خالص, خانه, ساز, همسر در مقابل! شده است که خالص معضل سیاسی دانشمندان هنوز به کرک.

و با Lalu Prasad سیاست بیهار تبدیل شده است بیش از حد قطبی – وجود دارد هیچ جایی برای هر گونه دیگر ، هر کسی آرزو به در فرای بهتر است توصیه می شود برای پیوستن به یکی از دو قطب – NDA یا grand داد. شده است وجود دارد شکست خورده جبهه سوم در بیهار بیش از یک بار و شاید بیشتر از آزمایش های مورد نیاز برای اثبات این که هیچ آینده از هر گونه جبهه – Yashwant سینها Rashtra مونک گنجانده شده است. اولین سوال که به بیهاری ذهن است که چرا او را مقابل برای Jharkhand است که خود را Karm Bhumi این همه سال ؟ Yashwant سینها است به احتمال زیاد گرفته شده برای سوار توسط نا امید و شکست خورده رهبران بیهار و در این فرایند خود را به دست آورده شایسته اعتبار و افتخار است برای رفتن به عمیقا به خطر بیافتد.

او ممکن است البته باید این گزینه برای پیوستن به مخالفان و سعی کنید با اضافه کردن وزن خود را اما که بیش از حد ظاهر خواهد بود تحقیرآمیز از قد و قامت و اعتبار. این سوال بیش از مردم در حال حاضر در حال تعمق این است که آیا او با داشتن یک وهم رویای تبدیل شدن به نخست وزیر این دولت و اگر که بود بنابراین کسی که عزیز به او است به او بگویید که برای حفظ این توهم فقط برای این ممکن است به برخی از آرامش از قد و قامت خود را به جای پرتاب تنها کلاه و از دست دادن بیش از حد! حرفه ای شخصیت ها و دستاوردهای Yashwant سینها شده بود نمونه و احساس باقی مانده و با افتخار از آن است که به مراتب بیشتر از به خطر انداختن آنها.

اما پس از آن بیهار شده است زمین های حاصلخیز از حرفه – از lust به اوقات فراغت برای لذت عمليات حرارتي از Chandragupta به Ashoka the Great به گوتام بودا. ممکن است سرنوشت ممکن است برخی از بیشتر پر و بال به صورت او و از این رو تلاش!

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de