بازسازی خرده فروشی برای واقعیت جدید

ABC از نگرش مصرف کننده, رفتار و مصرف است که رفتن به تغییر به طور چشمگیری در چند روز آینده و هفته. حتی قبل از مصرف کنندگان خروج خود را مستند پیله و سر به فروشگاه اولویت های خود را تغییر داد و بسیاری از قوانین از خرده فروشی ممکن است نیاز به تصفیه و یا حتی بازنویسی.

قبل از Covid سرود برای بسیاری از خرده فروشان بود به بهینه سازی بین یک تعداد انگشت شماری از متغیرها مانند راحتی بهترین قیمت و تجربه است. بنابراین فرمت خطاب نیاز برای طیف گسترده ای محصول (به عنوان مثال hypermarkets و یا فروشگاه); پایین ترین قیمت (ارزش خرده فروشی) و در همه جا (فروشگاه رفاه) در میان دیگران.

این پارامترها را هنوز هم مهم است – اما متغیر خواهد بود خطر Covid-19 قرار گرفتن در معرض. با توجه به BCG تحقیقات مصرف کنندگان به تغییر سهم خود را از کیف پول در سراسر خرده فروشی های مختلف گزینه های با 54 درصد نشان می دهد که آنها را صرف در رسانه ها در مراکز و 46 درصد کاهش صرف در فروشگاه های خیابان بالا در حالی که 35 درصد گفت که آنها را افزایش می دهد خود را صرف آنلاین و یا نزدیک به فروشگاه. این به وضوح نشان می دهد که مصرف کنندگان در حالت شار و خرده فروشان نیاز به پاسخ سریع.

در این عادی خرده فروشان نیاز به تمرکز بر روی چهار کلید ضرورت.

اولا قابل اثبات ایمنی را نادیده گرفتن همه ملاحظات دیگر آورده است که مردم به فروشگاه ها. خرید امن خواهد بود مشترک ثابت بپرسید و چیزی کمتر از 100 درصد انطباق جهانی دستورالعمل حذف خواهد شد فروشگاه از مصرف کننده در نظر گرفتن مجموعه. یک فروشگاه است که می تواند به طور مداوم خود را در حال حاضر به عنوان یکی از امن ترین محل برای فروشگاه به دست آورید خریدار سهم است.

به منظور انجام است که خرده فروشان را مجبور به پرداخت توجه به هر جزئیات – فضا و اتصالات کارکنان و خدمات. فکر می کنم خود تمیز کردن دستگیره های درب رشوه دادن اثبات بسته بندی بیشتر قابل رویت از فضا و کمتر لمس و احساس است. برخی از بی جنبه های تجربه خرید شما نیاز به حذف شود در کوتاه مدت اجرا شود. محاکمه اتاق, برای مثال, ممکن است نیاز به جایگزین واقعیت مجازی-آزمایشی فعال را تجربه کنند. اگر محاکمه اتاق ادامه آنها را به همراه مجموعه ای از تجهیزات مانند بخار-خشک کردن برای جلوگیری از ویروسی آلوده لباس و محل. فروشگاه مسئولین است که یک بار به یک فروشگاه خود را لمس شخصی می تواند در حال حاضر در حال حاضر در معرض خطر – مصرف کنندگان خواهد شد و اصرار بر عبور از مسیرهای با عنوان تعداد کمی از مردم به عنوان امکان پذیر است.

در مرحله دوم تماس با ما تعامل از طریق نوآوری را بسیار بیشتر از آن استفاده می شود. برای سال های بسیاری از دهه شده است وجود دارد یک اجماع در سراسر بخش نیاز به humanise خرده فروشی تجربه’. مصرف کنندگان امروز به طور مستقیم درک می کنیم که خرید به تماس با ما مهم تر از دوستانه تجربه خرید و که تنها فن آوری می تواند در ارائه این پیشنهاد.

به عنوان یک نتیجه, ‘خرید با انتصاب’ به محدود کردن تعداد کاربران در هر ساعت است که بسیار امکان – آن را در حال حاضر شده است به تصویب رسید توسط زنجیره های خرده فروشی در بازارهای توسعه یافته تر در سراسر بخش خرده فروشی به عنوان متنوع به عنوان اتومبیل و کامپیوتر. پس از آن است که نه تنها کارمند rostering اما مشتری شرح وظایف است که می تواند یک واقعیت جدید است.

ثالثا دیجیتال انتقال خرده فروشی. در جریان اصلی زمینه خرده فروشی دیجیتال انتقال آمده است مترادف با تجارت الکترونیک. اما e-commerce دستورات هنوز تک رقمی سهم از کل بازار; هند و هندی ها هنوز هم می خواهید به فروشگاه در فروشگاه ها. در طول این بحران به مصرف کنندگان صرف مقدار زیادی از زمان در خانه و آنلاین – تبدیل شده اند و راحت انجام مجموعه ای از فعالیت های آنلاین. این نیروی خرده فروشان را به رقمی خرید سفر (از جمله محصول کشف مرور و مقایسه) ساخت shopfront یک محل به انعقاد معامله. این ایده از دیدن سایت از طریق مغازه ها برای کشف بهترین قیمت یا انواع را تحت فشار, به عنوان خریداران به دنبال به حداقل رساندن زمان صرف شده در خارج از منزل. این احتمالا نیروی حرکت به درست omnichannel بیش از هر چیز دیگری است.

چهارم, اهمیت محل. مراکز حداقل در آینده نزدیک بعید است برای دیدن footfalls آنها استفاده می شود. به جای مستقل فروشگاه و یا بازارهای محلی محبوب تر خواهد شد به خصوص اگر واقع در نزدیکی به مناطق مسکونی. پس ترجیح اقتصاد بزرگ فضای خرده فروشی نیاز به reimagined برای کم جدید-بلند خرید محیط زیست است. و خرده فروشان را مجبور به تجدید نظر repurposing فروشگاه های بزرگتر به کوچکتر رسانه که بهتر است محلی مناسب به نیازهای مشتریان است.

به عنوان توسط اثبات بحران های گذشته موفقیت خواهد تعریف شده توسط خرده فروشان است که جسورانه حرکت در حال حاضر و به سرعت محوری. در همان زمان ما باید که فراموش نکنید که این تغییرات دائمی هستند. خرده فروشان نیاز به چابکی و انعطاف پذیری به محوری به عنوان و زمانی که مورد نیاز است. بیشترین تغییرات از جمله تمرکز بر “phygital”, کلملتی محصول سفر و تمیز کننده فروشگاه های ماندگار ارتباط زیادی پس از درمان یافت می شود.

مشتری ایمنی است که در حال حاضر به طور مستقیم مرتبط به تداوم کسب و کار و خرده فروشی دارای یک پنجره کوچک از فرصت برای دیدار با خواسته های جدید از تبدیل مصرف.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>