REI می خواهد به فروش استادانه آن HQ به دلیل Covid-19

ارائه سفارشی از پردیس REI در Bellevue، واش.، که برای باز کردن تابستان امسال بود.

عکس: nbbj

شرکت تجهیزات تفریحی به دنبال فروش ستاد جدید سفارشی خود و اجازه می دهد کارکنان از خانه یا دفاتر دیگر کار می کنند، آخرین نشانه ای که همه گیر است شرکت های رانندگی به خندق دفاتر مرکزی برای جمع آوری پول نقد.

خرده فروش، معروف به REI، در تابستان امسال پس از ایجاد یک ساختمان منحصر به فرد که منعکس کننده تصویر در فضای باز شرکت و می تواند به عنوان راهی برای استخدام کارکنان جدید به عنوان یک راه برای باز کردن سیاتل منطقه شد. ویژگی های ویژگی های راه پله ها و پل های در فضای باز, حیاط گیاهان بومی, و نور های آسمان به اجازه در آفتاب و هوا.

اما تعاونی روز چهارشنبه گفت: آن را در تلاش بود برای پیدا کردن یک خریدار برای اموال قبل از هر زمان حرکت در. به جای یک ستاد واحد، REI تعدادی از دفاتر کوچکتر را باز خواهد کرد و به کارمندان اجازه می دهد تا از راه دور کار کنند، این شرکت گفت. کارکنان از ماه مارس از خانه مشغول به کار شده اند.

REI در مورد چهره در یک ساختمان بود که دو سال در ساخت ارائه می دهد آخرین مثال از چگونه همه گیر coronavirus در حال تغییر عادات کار روزانه و بالا دادن بخش دفتر.

بسیاری از شرکت ها می گویند که آنها از اینکه چگونه کار از راه دور مولد بوده است شگفت زده شده است، و آنها برنامه ریزی برای اجازه دادن به کارکنان خود را از خانه در برخی از روزها حتی پس از همه گیری به کار است. رکود اقتصادی نیز افزایش فشار به ساحل تا امور مالی. تلاش برای فسخ اجاره بهای گران قیمت دفتر و یا فروش املاک یکی از راه های برای افزایش پول نقد است.

اریک آرتز، مدیر عامل REI در بیانیه ای گفت: «رویدادهای نمایشی سال ۲۰۲۰ ما را به چالش کشیده است تا هر جنبه از کسب و کار و بسیاری از فرضیات گذشته را دوباره بررسی و بازبیندیم» “که شامل کجا و چگونه کار می کنیم.”

REI آخرین در لیست در حال رشد از شرکت های استقبال کار از راه دور است. به عنوان مثال جک دورسی، رئیس اجرایی توییتر، در ماه مه گفت که اکثریت قریب به اتفاق کارکنان این شرکت اجازه دارند تا به طور نامحدود از راه دور کار کنند. مارک زوکربرگ، مدیر عامل فیس بوک گفته است که انتظار دارد نیمی از کارکنان این شرکت در عرض یک دهه از راه دور کار کنند. در حالی که تعداد کمی از ناظران انتظار دارند که شرکت ها دفتر را به کل خندق، بسیاری از انتظار دارند که شرکت ها فضای کمتری در آینده استفاده کنند و در برخی موارد از یک ستاد بزرگ واحد به مکان های کوچک تر متعدد تغییر مکان کنند.

Jamie Hodari، مدیر عامل شرکت همکاری Industrious، گفت: شرکت ها به سمت برنامه های کاری انعطاف پذیر و باز کردن دفاتر کوچک در شهرستانها بیشتر برای سال ها حرکت می کنند، اما روند در طول همه گیر شتاب گرفته است. همچنین او شرکت هایی را می بیند که به دنبال توزیع نیروی کار خود بر روی چندین محل اداری کوچک در داخل یک شهر واحد هستند. آر ای ای یکی از اولین شرکت هایی است که با برنامه هایش به عموم مردم می گوید.

این چیزی خواهد بود که شما از صدها شرکت فورچون 500 بشنوید، او گفت.

بن استیل، مدیر ارشد مشتریان REI، گفت که این شرکت در حال حاضر به دنبال دفاتر کوچکتر نزدیک به جایی که کارکنان آن در یک پیشنهاد برای کاهش رفت و آمد زندگی می کنند. وقتی شرکت در سال ۲۰۱۸ شروع به ساخت مقر اصلی خود کرد، این فکر این بود که «برای ما که بتوانیم به طور مؤثر همکاری کنیم، باید در یک مکان واحد قرار بگیرم» آقای استیلی گفت. اما در طول چند ماه گذشته، آقای استیل گفت، شرکت یاد گرفت که همکاری خوب کار می کند حتی اگر همه در اتاق نشیمن خود است.

پول یکی دیگر از نگرانی است. کسب و کار REI شده است صدمه دیده است که شرکت بسته فروشگاه های خود را در طول اوج همه گیر. با فروش مقر، شرکت امیدوار است که پول نقد جمع آوری کند که می تواند در بخش های دیگر کسب و کار سرمایه گذاری کند.

شرکت کاهش یافت تا بگویند چقدر برای ساخت مقر یا چه قیمت فروش آن انتظار دارد که به آن دست یابد. REI در زمانی که تقاضا برای املاک دفتری ضعیف تر از آن است که در سال های بسیاری بوده است، فروش است، و آن را بازاریابی یک ویژگی است که منحصر به فرد به یک کاربر خاص طراحی شده است. یک زن و یک زن که در شرکت صحبت می کرد گفت REI هنوز امیدوار است که سود کسب کند.

در حالی که ملک ارائه شده “محیط کار جذاب، آقای استیل گفت، انعطاف پذیری اضافه شده از کار از راه دور را بیش از را برای از دست دادن را تشکیل می دهد. “من دوست دارم که زمان در خارج از منزل حتی بیش از من دوست دارم به یک دفتر است که به خارج از منزل متصل است، او گفت: “.

نوشتن به کنراد بُتزیر در [email protected]

حق © 2020 داو جونز و شرکت، شرکت ©تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im