برای چند ماه گذشته اصلاحات مربوط به وسایل نقلیه موتوری عمل شده است در اخبار به طور قابل توجهی افزایش جریمه برای نقض ترافیک. جای تعجب نیست که چند دولت باید پاسخ جانبداری با متخلفان و کاهش جریمه تحریک بحث در مورد اینکه آیا آنها باید بیش از-پا صلاحیت این دادگاه ها.

پنهان عمیق در داخل قانون اصلاح یک بند است که می توانید انجام دهید آسیب بسیار بیشتر است اما احتمالا قلم توجه بیشتر نمایندگان مجلس که مورد حمایت این قانون در مجلس است. ارائه وارد شده توسط یک افسر نشسته در دهلی حمل و نقل بهون گرفته شده بیش از قدرت نظارتی بیمه توسعه خودگردان (Irda) در تثبیت حق بیمه شخص ثالث, بیمه موتور.

فارغ از مقررات در سایر قوانین وزارت حمل و نقل در حال حاضر فرض بر این قدرت به “تجویز” (بخوانید ثابت) حق بیمه پایه و بیمه مسئولیت “در مشورت با” با Irda.

این شبیه به وزارت مالیه مصرف بیش از بانک مرکزی هند قدرت برای تصمیم گیری در مورد نرخ بهره که پس انداز خود را در بانک سپرده خواهد درآمد. بر خلاف بانک های پس انداز رای بود که د-تنظیم RBI چند سال قبل شخص ثالث حق بیمه ثابت و بیمه تنظیم کننده به اطمینان حاصل شود که صاحبان خودرو هستند و نه بیش از حد بر دوش با چه اجباری و پوشش بیمه.

خود را بیمه موتور دو جزء – “خود آسیب” برای مقابله با خطر مانند سرقت و یا آسیب به وسیله نقلیه خود را در حالی که شخص ثالث, پوشش بیمه شما در مقابل ادعای ناشی به دلیل آسیب یا مرگ یک “شخص ثالث” (به غیر از مالک خودرو و یا شرکت بیمه) در یک تصادف.

در میان تمام بخش های موتور بیمه می بیند بالاترین ادعا می کند با نسبت حدود 90.6% در 2018-19 با توجه به Irda گزارش سالانه. برای بخش دولتی نسبت نزدیک به 108 درصد. این به این معنی چهار دولت-اجرای عمومی شرکت های بیمه از دست Rs 8 در هر 100 تومان از حق بیمه آنها به دست آورده است. برای سیستم به عنوان یک کل وجود دارد سود کمی زیر 10 تومان اما به استثنای هزینه های عملیاتی.

همه حساب های شخص ثالث بیمه برگ یک سوراخ بزرگتر در ترازنامه شرکت های بیمه به خصوص با توجه به دم بلند به عنوان موارد اغلب تصمیم تقریبا یک دهه پس از یک فرد مجروح و یا کشته در یک تصادف جاده.

با توجه به ادعای شرکت های بیمه همیشه زمین برای افزایش حق بیمه برای پوشش ریسک. و آنها معمولا گزینه امن تر از یک در سراسر-هیئت مدیره افزایش حق بیمه به جای پاداش یک مالک خودرو با پاک کردن رکورد یا disincentivising کسی که با فقیر ادعا تاریخچه. تنظیم کننده بیش از حد نیست نقل مکان کرد و در این طرح در واقع به بند مقررات آزاد حق بیمه چیزی است که شده است اظهار داشت: دستور کار است.

اما قطعا نمی توان یک مورد را برای دولت به مرحله و نگاهی کنترل از یک بخش که در آن بیش از دو دهه پیش مجلس در عقل خود تصمیم به راه اندازی یک سازمان مستقل و سپردن تنظیم کننده با وظیفه مدیریت کسب و کار بیمه.

امروز دولت استدلال آن است که در تلاش برای اطمینان حاصل شود که منافع مصرف کننده محافظت شده است و وجود دارد برخی از بررسی تاثیر شرکت های بیمه برای افزایش حق بیمه اجباری شخص ثالث بیمه. کاملا به خلاف این حرکت نشان می دهد که چگونه دولت را تحت تاثیر قرار بود توسط قدرتمند حمل و نقل لابی که همواره در برابر هر گونه افزایش در حق بیمه با وجود بثورات رانندگی تا حد زیادی ندیده اتوبوس و رانندگان کامیون.

رفتن به جلو, حق بیمه خواهد بود تصمیم حمل و نقل لابی و یا خونریزی های بیمه و یا افزایش بار بر روی خود-آسیب جزء مگر اینکه دولت تصمیم می گیرد به معکوس ساعت و تنظیم تعرفه ها در این بخش بیش از حد. فراتر از بخش بیمه حرکت می فرستد سیگنال های اشتباه در حکومت جلو و نشان می دهد که دولت نمی مراقبت در مورد قانونی استقلال.

در طول سال یک سری از مراحل را – از اصرار بر انتقال وجوه موجود با سازمان تنظیم مقررات به قرار ملاقات های پی در پی دولت هستند دیده می شود یک نفوذ به دامنه ای که حک شده بود برای تنظیم کننده. محرومیت بخش مالی رگولاتور – RBI اینفرارد Sebi و صندوق بازنشستگی نظارتی و توسعه اقتدار – چند تا از جدید سازمان از جمله کسانی که برای نفت یا بخش حمل و نقل هوایی در هر صورت بیبهره از کافی دندان اجازه می دهد این وزارتخانه نگران به نظر دیکته.

آخرین اصلاحیه می توانید یک سنت خطرناک. به جای مصرف بیش از قدرت تنظیم کننده دولت باید با ارائه یارانه از طریق بودجه در مورد بیمه است که واقعا بیش از حد بسیار شبیه به آنچه که انجام شده توسط دولت در بخش برق.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de