دین مواد غذایی است که در مواجهه با رقابت سخت تر در بازار لبنیات برای ثبت ورشکستگی حفاظت در ماه نوامبر. عکس: علامت Hertzberg/زوما پرس

فدرال ضد انحصار تنظیم کننده در حال کاوش یک معامله بالقوه بین عمده ایالات متحده لبنی تعاونی و دین مواد غذایی شرکت ، ورشکسته شیر-پردازش های غول پیکر, با توجه به مقامات و مردم در این صنعت است.

وزارت دادگستری است که بحث با کشاورزان و فروشندگان بالقوه تاثیر چنین یک معامله در قیمت شیر و رقابت در لبنیات کسب و کار با توجه به آن مردم است.

تگزاس مبتنی بر دین به دنبال حفاظت از ورشکستگی در ماه نوامبر پس از تلاش برای سالها در برابر آمریکا کاهش مصرف شیر. دین و لبنی و کشاورزان از امریکا ایالات متحده بزرگترین لبنی تعاونی با عضویت گفت: در ماه نوامبر که آنها در مقابله بحث است که باید ادامه داد.

یک معامله را متحد دو dairyland غول. دین بزرگترین متحده آمریکا, شیر, پردازنده, با, فروش, فروش $4.8 میلیارد دلار در سال 2018 است. دامداران آمریکا تخمین می زند که این بازار نزدیک به یک سوم از شیر در ایالات متحده شمارش دین به عنوان تعاونی بزرگترین مشتری. DFA نیز اجرا می شود شیر-بسته بندی مایعات جایگزین گیاهان و مصرف کننده فراورده های لبنی مارک های خود را.

در حالی که به طور کلی در ایالات متحده مصرف فراورده های لبنی در حال رشد است به دلیل افزایش پنیر و ماست فروش پایین قیمت شیر باقی می ماند کشیدن برای کشاورزان که به طور معمول در حال پرداخت قیمت بالاتر برای شیر خام مورد استفاده برای ایجاد آشامیدنی انواع. عمده فروشان مانند Walmart , Inc. و Kroger Co. معرفی ارزان تر در فروشگاه مارک های, در برخی موارد, ساختمان خود را بسته بندی مایعات جایگزین, گیاهان, فشار, قیمت و در برخی موارد کاهش کسب و کار برای پردازنده مانند دین.

برخی از گروه های کشاورزی باید نگرانی در مورد اینکه آیا کراوات تا بین دین و DFA خواهد منجر به یک غلظت بیش از حد از شیر خریداران در بخش هایی از کشور است. ایالات متحده با مصرف شیر کاهش یافته است و در حدود 40 ٪ بیش از چهار دهه گذشته مایع-تولید شیر منتقل شده به تعداد کمتری از گیاهان بزرگتر است.

نتیجه هر آنتی تراست نقد و بررسی می تواند در تعیین سرنوشت ده ها تن از گیاهان و دیگر دارایی های متعلق به دین بزرگترین متحده شیر پردازنده توسط فروش. مقامات رقابت می تواند در نهایت تصمیم به هیچ عمل است.

“ما در حال بررسی دامداران آمریکا را بالقوه کسب Dean مواد غذایی و از دست دادن پتانسیل رقابت برای فروش شیر خام” یک ضد تراست وکیل در وزارت دادگستری ایالات متحده نوشت: در یک پیام به کشاورز لبنی که بررسی شد توسط وال استریت ژورنال.

مونیکا Massey DFA است معاون اجرایی رئیس جمهور گفت که شهر کانزاس Kan.-بر اساس تعاونی مورد بحث و بررسی پتانسیل دین معامله با وزارت دادگستری و دیگر احزاب و هر گونه معامله خواهد بود منوط به اخذ مجوز از دادگاه ورشکستگی و همچنین ضد تراست تنظیم کننده.

“زمانی که بزرگترین پردازنده شیر خام در جهان به فایل برای ورشکستگی ما باید یک تعهد به انجام آنچه ما می توانیم برای تضمین این بازار و کار برای به حداقل رساندن اختلال در اعضای ما و دیگر کشاورزان,” او گفت:. “اگر یک معامله رسیده است ما را به طور کامل همکاری با DOJ مقامات ما با انجام معاملات گذشته.”

یک دین سخنگوی کاهش یافته است به نظر.

DFA و یک گروه از دارندگان اوراق قرضه در حال انتظار برای پیشنهاد در دین دارایی. ورشکستگی جلسات برگزار خواهد شد در ماه فوریه است.

برخی از دامداران استقبال چشم انداز DFA در نظر گرفتن بیش از دین عملیات حفظ یک خریدار که خرید حدود 10 درصد از ایالات متحده, شیر, با توجه به یک شرکت تخمین می زنند. دین ورشکستگی و ورشکستگی رقیب لبنی پردازنده Borden Dairy Co. در ماه ژانویه را عمیقتر عدم قطعیت برای کشاورزان پس از سال ها از شیر کم قیمت.

چشم انداز DFA گردآوری گیاهان بیشتر و قدرت خرید است نگران برخی از تولید شیر که می گویند این تعاونی در حال حاضر درگیری میان نقش خود را به عنوان یک بازاریاب کشاورز اعضای’ شیر—به دنبال بالاترین قیمت ممکن—و پردازش آن عملیات که در آن کاهش قیمت شیر کمک به نگه داشتن هزینه های پایین.

“با DFA در حال حاضر با داشتن یک سهم قابل توجهی از بازار ما در رابطه با آنها دستیابی به یکی دیگر از, و گفت:” بابی ویلسون دولت کاردانی روابط با ویسکانسین کشاورزان اتحادیه. او گفت که گروه او ملاقات هفته گذشته با آنتی تراست از مقامات Wisconsin Department of Justice پس از افزایش نگرانی ها در مورد معامله احتمالی با ایران.

این Wisconsin Department of Justice نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

هر دو دین و DFA شده اند را از طریق تملک کوچکتر پردازنده های شیر و تعاونی ادغام صنعت, مقامات گفت. جذب دین عملیات می تواند به DFA بیش از 60 درصد سهم از مایع شیر فروش در ویکینویس شوید! بازارهای مانند ویسکانسین و مینه سوتا و آیووا گفت: پیتر Carstensen یک دانشگاه ویسکانسین مدیسون قانون استاد بازنشسته و سابق ضد تراست وکیل برای وزارت دادگستری ایالات متحده.

DFA نیست دقیق که دارایی های دین تعاونی به دست آوردن ممکن است. خانم مسی گفت که DFA می خواهد برای دیدن به عنوان بسیاری از دین گیاهان همچنان که ممکن است برای اطمینان از بازارهای کشاورزان’ شیر است.

نوشتن به یعقوب Bunge در jacob.bunge@wsj.com

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im