Regeneron شرکت سانوفی برای تست آرتروز مواد مخدر به عنوان Coronavirus درمان

دکتر لئونارد S. Schleifer, بنیانگذار و مدیر اجرایی Regeneron سخنرانی در دیدار با کروناویروس نیروی کار با حضور رئیس جمهور تهمت و معاون رئیس جمهور مایک پنس در کاخ سفید در واشنگتن دی سی در تاریخ 2 مارس.

عکس: کوین Dietsch/زوما پرس

داروسازان Regeneron Pharmaceuticals , Inc. REGN 0.12% و شرکت سانوفی SA SNY 2.08% در حال مسابقه برای راه اندازی بالینی بررسی است که آیا خود آرتریت دارو می تواند در درمان علائم رمان coronavirus عفونت.

مطالعه فرآورده های علامت گذاری به عنوان آخرین تلاش های در حال ظهور در مقابل محققان شکار برای درمان موثر برای Covid-19 بیماری تنفسی ناشی از رمان coronavirus. در ایالات متحده وجود ندارد هر گونه مواد مخدر و یا واکسن تایید شده ای برای این بیماری است.

این پژوهش با هدف دیدن اینکه آیا داروهای خاص در حال حاضر در بازار برای مقابله با اختلالات ایمنی مانند آرتریت روماتوئید می تواند کمک به کاهش آسیب به ریه ها و سیستم تنفسی ناشی از سیستم ایمنی بدن واکنش افراطی به این ویروس باعث Covid-19. مواد مخدر را درمان نمی کنند زمینه ویروس.

این شرکت سانوفی و Regeneron مواد مخدر به نام Kevzara شد و تایید شده توسط سازمان غذا و دارو در سال 2017 برای درمان آرتریت روماتوئید.

مرتبط

 • Coronavirus دهید بیمارستان به سرعت در مسیر پروژه پزشکی از راه دور
 • Coronavirus دهید کالج برای ارسال دانش آموزان خانه
 • از نیویورک وکیل به شیوع امید او این است که “رسول چیزی خوب’
 • قانونگذاران رد مغلوب ساختن پیشی جستن در حقوق و دستمزد-مالیات تعلیق برای شیوع
 • Coronavirus لغو رای در فدرال تنظیم کننده
 • در منطقه مهار برنامه ریزی شده برای نیویورک و حومه به بنیادی Coronavirus گسترش
 • شرکت های هواپیمایی اصلاح ظرفیت بیش از Coronavirus گسترش
 • نیویورک و اروپا گام مبارزه با کروناویروس
 • چگونه به آماده شدن برای Coronavirus

“هدف خواهد بود در چند هفته آینده به دادگاه و در حال اجرا و در هفته تا چند ماه پس از آن به اطلاعات” Regeneron افسر ارشد علمی جورج Yancopoulos گفت: در مصاحبه ای در روز سه شنبه.

تقویت منطق برای مطالعه Kevzara اثر در Covid-19 بود گزارش اخیر توسط محققان چینی که مشابه اقدام مخدر Actemra از روشه برگزاری AG حال با کمک گروه کوچکی از بیماران مبتلا شدید یا انتقادی Covid-19 بیماری بهبود می یابند.

بیماران در این مطالعه “از مرگ تخت و رفت بیرون از بیمارستان” پس از دریافت Actemra دکتر Yancopoulos گفت. با این حال او هشدار داد که در این مطالعه مورد نیاز تکرار به دلیل آن را نبود کنترل نمی شود و نمی باید تعریف پارامترها برای رسیدن به موفقیت.

Genentech یک روشه تابعه گفت: این فرصت برای انجام مطالعات آمریکا Actemra در Covid-19 بيمار مبتلا به پنومونی گفته یک سخنگوی شرکت. یک مطالعه از مواد مخدر در Covid-19 اخیرا آغاز شده توسط مردم به بیمارستان دانشگاه علوم و فناوری چین, او گفت:.

هر دو Actemra و Kevzara بلوک پروتئین به نام اينترلوکين-6 و یا IL-6 که باعث ایمنی بدن و پاسخ التهابی. به طور معمول پاسخ کمک می کند تا با عفونت ها مبارزه. اگر سیستم ایمنی بدن overreacts آن می تواند حمله به بافت های سالم و اندام.

ردیابی ایالات متحده موارد جدید کروناویروس
مقامات از نزدیک پیگیری تایید موارد مثبت این ویروس در امریکا است.

منبع: دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی
Elbert وانگ, Vivien Ngo و دیلن Moriarty/وال استریت ژورنال

در برخی از رمان coronavirus بیماران پاسخ ایمنی ممکن است شتاب و آسیب رساندن به ریه ها حتی پس از به طور قابل توجهی کاهش میزان ویروس در بدن گفت: Naimish پاتل سانوفی سر از توسعه جهانی برای ایمونولوژی و التهاب در یک مصاحبه.

مسدود کردن IL-6 ممکن است قرار دادن ترمز در سیستم ایمنی بدن و حفظ بدن از حمله به خود را, او گفت:.

“حتی اگر این ویروس است که, کاهش, آن, ارسال سیگنال به سیستم ایمنی بدن برای حفظ, حمله,” گفت: دکتر پاتل. “اگر بیش از حد التهاب شما را تا پایان کشتن سلول های که به این بیماری مبتلا هستند و منجر به آسیب بیشتر از شما واقعا نیاز است.”

نشانه های مرتبط با Covid-19 شامل تب و سطح اکسیژن در خون و اشکال در تنفس.

یکی از نگرانی در مورد گسترش مواد مخدر است که تعدیل سیستم ایمنی بدن است که بیماران می تواند تبدیل به بیشتر مستعد ابتلا به عفونت گفت: تیموتی Sheahan استادیار اپیدمیولوژی در دانشگاه کارولینای شمالی که انجام تحقیقات آزمایشگاهی به مواد مخدر برای coronaviruses از جمله Gilead Sciences , Inc.’s remdesivir.

بیشتر

 • ژاپن تست Coronavirus مواد مخدر با وجود خطر نقص تولد (6 مارس)
 • داروسازی تاکدا در حال کار بر روی Coronavirus مواد مخدر (4 مارس)
 • جلعاد برای شروع مطالعات خود را از بالقوه Coronavirus مواد مخدر (Feb. 26)
 • ایالات متحده برای اولین بار تست آغاز می شود به صورت بالقوه Coronavirus درمان (Feb. 25)
 • ایالات متحده داروسازان کشتی درمان به چین به دنبال درمان Coronavirus (Jan. 27)

چند داروسازان در علاوه بر این به جلعاد به دنبال مواد مخدر با هدف درمان رمان coronavirus عفونت در حالی که شرکت سانوفی و شرکت های دیگر در حال کار بر روی واکسن برای جلوگیری از عفونت.

Regeneron است که منجر به تلاش برای مطالعه Kevzara در ایالات متحده است و در مذاکرات با FDA, ایالت نیویورک, کمیسیون بهداشت و درمان Howard Zucker و بیمارستان های تعیین شده برای مراقبت از Covid-19 بيمار و می تواند در خدمت به عنوان تحقیقات سایت برای محاکمه دکتر Yancopoulos گفت. مطالعه را ارزیابی دارو تنها در بیماران مبتلا به بیماری بحرانی.

این شرکت مستقر در تریتون, n. y., به احتمال زیاد به پا زدن کردن از محاکمه در نیویورک گفت.

FDA نمی بلافاصله در پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. دکتر Zucker نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست برای نظر.

شرکت سانوفی مستقر در پاریس است که مسئول برای بررسی مواد مخدر در Covid-19 در خارج از کشور و امید به آغاز مطالعات به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است و شاید در هفته دکتر پاتل گفت.

یک صبح زود coronavirus جلسه هر روز هفته به علاوه سلامت-اخبار به روز رسانی در جمعه ها. ثبت نام در اینجا.

“با توجه به سرعت در حال تحول اوضاع در اطراف Covid-19 ما در حال کار به اهرم دانش از هر دو شرکت در ارزیابی چگونه Kevzara ممکن است یک درمان بالقوه گزینه برای برخی از بیماران مبتلا به” یک شرکت سانوفی سخنگوی گفت.

Regeneron و شرکت سانوفی-طراحی و توسعه Kevzara به عنوان بخشی از یک yearslong R&D همکاری. در ماه دسامبر این شرکت گفت که به عنوان بخشی از یک تغییر ساختار همکاری شرکت سانوفی را کامل مالکیت مواد مخدر است. اما بازسازی شرایط نیستند نهایی نشده است و می تواند تغییر و شرکت ها به طور جدی به بحث در مورد چگونه مواد مخدر را بالقوه درمان Covid-19 may عامل به تکمیل پیمان یک شرکت سانوفی سخنگوی گفت.

دکتر Yancopoulos گفت: این شرکت به طور مشترک تصمیم گرفت که Regeneron می شود در ایالات متحده برنامه های تحقیقاتی در Covid-19 “از آنجا که آن را درست انجام دهید” و آنها را کشف کردن جزئیات بعدا.

به طور جداگانه Regeneron در حال توسعه جدید آنتی بادی داروهایی برای کشتن این ویروس خود به خود و با هدف به مواد مخدر آماده و برای مطالعه در انسان تا پایان مرداد ماه این شرکت گفته است.

نوشتن به جوزف واکر در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de