پناهندگان جریان در سراسر ترکیه در تلاش برای ورود به اتحادیه اروپا

مهاجران انجام شده وسایل خود گذشته ترکیه پلیس ترکیه نزدیک به شهر ادرنه در مرز.

ادرنه, ترکیه—علی Ubed, 18 سال, پیر سوریه پناهنده شد و در راه خود را به یک دانشگاه به فایل های خود نرم افزار شروع به مطالعات پزشکی در هفته گذشته هنگامی که مادر خود را به نام به می گویند که ترکیه تا به حال باز درهای خود را به اروپا است.

خانواده او به دانش آموز روشن و مسلط به زبان ترکی سخنران حرکت خواهد کرد و کشور دوباره در جستجوی یک زندگی بهتر و هفت سال پس از فرار از سوریه در جنگ است. روز سه شنبه پس از چهار روز سفر از طریق ترکیه, خانواده 10 منتظر در یک میدان پر از گل در نزدیکی اتحادیه اروپا مرز و اضطراب برای دیدن اگر یونان خواهد اجازه دهید آنها را در راه رفتن.

“من می دانم که ما در حال خرد رویای خود گفت: Sena Ubed مادر. “اما زندگی تبدیل شده است بیش از حد دشوار در ترکیه است.”

درگیری میان مهاجران و نیروهای یونانی را گرفت و پس از دولت ترکیه گفت: این امر باز کردن مرزهای خود برای پناهندگان سوری برای ورود به اروپا باعث هزاران نفر را به تلاش برای عبور. وال استریت ژورنال دیوید Gauthier-Villars گزارش از مرز بین ترکیه و یونان است. عکس: Sakis Mitrolidis/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

مانند Ubeds هزاران نفر از مردم نقطه از سوریه و خاورمیانه و مناطق جنگی با عجله از طریق ترکیه به سمت کشور همسایه پس از رئیس جمهور رجب طیب اردوغان هفته گذشته گفت که ترکیه دیگر نمی خواهد متوقف کردن چهار میلیون پناهنده زندگی در خاک خود از تلاش برای ورود به اتحادیه اروپا.

پیوستن به خروج شد 70 ساله مادر بزرگ سوریه تنها با فلیپ فلاپ برای محافظت از پاهای خود را از صدا سرد و شش روز-کودک قدیمی از افغانستان پیچیده شده در یک ايزوترم کیسه. ورود در مرز ترکیه شهر ادرنه در شب, کودک, پدر و مادر اتوبوس در تاریکی جستجو برای یک مسیر به یونان.

اما یونان محاصره آن مرز و زور و اجبار خارج شده بسیاری از کسانی که مخفیانه از طریق ترک کل خانواده رشته در اتحادیه اروپا آستان در یک دوراهی: کمپ در کنار رودخانه که تقسیم دو کشور و یا بازگشت به خود مخاطره آمیز در ترکیه زندگی می کند.

مهاجران نشسته انتظار در نزدیکی مرز با یونان به عنوان آنها محافظت می شد توسط پلیس ترکیه.

سردرگمی حاکم در طرف ترکیه از مرز این هفته به عنوان پلیس کانال مهاجران در جهات مختلف با کمی منطق آشکار. مهاجران گفت: آنها با هدف ورود به اتحادیه اروپا از طریق یونان است که بخشی از یک گذرنامه سفر به منطقه در درون بلوک به جای نزدیکی بلغارستان که نیست. برخی از پناه در یک سالن به طور معمول استفاده می شود برای مراسم عروسی دیگران در گورستان مسجد کوچک.

در روز سه شنبه, Zeynep Ahmedi شد اقامت در شب در نزدیکی رودخانه در یک زمین چمن با آشغال سطل زباله. “خدا بزرگ است, ما اینجا نشسته” افغانستان از چهار گفت: به عنوان شوهر او برداشته چوب به نور آتش. “ما صبر کنید تا زمانی که مرز باز است.”

درام پخش از مرز و در برخی از جزایر یونانی است که بخشی از یک بن بست ایجاد حفره ترکیه در برابر اتحادیه اروپا بر سر نحوه مقابله با خرید اینترنتی از نه سال از یک جنگ ویرانگر در سوریه است.

از ترس پخش از 2015 مهاجرت است که به کمک استوک ضد مهاجر تمایلات کشورهای عضو اتحادیه اروپا خواسته اند ترکیه به پیروی از یک سال 2016 قرارداد که تحت آن آنکارا به طور موثر ای اداره 27 کشور بلوک جنوب شرقی مرز.

مهاجران گرم خود را با یک آتش سوزی در جنگل در نزدیکی ادرنه به عنوان برنامه ریزی شده آنها را به تلاش برای ورود به یونان با عبور از رودخانه در یک قایق.

اما آقای اردوغان که چندین بار تهدید به توافق است گفت که او نمی دید پشت مرزهای مگر اینکه اتحادیه اروپا فراهم می کند ترکیه با حمایت بیشتر برای مقابله با آن تورم جمعیت پناهنده به عنوان به خوبی به عنوان انسانی با هرج و مرج در ادلب سوریه, آخرین دژ شورشی.

“آنها فکر کردند که ما شوخی” آقای اردوغان گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی روز دوشنبه با اشاره به اتحادیه اروپا.

چند مقامات اتحادیه اروپا آمد به یونان در روز سه شنبه و دور بر منطقه مرزی در یک هلیکوپتر. اتحادیه اروپا قصد دارد به یونان €350 میلیون ($391 میلیون دلار) در بودجه اضطراری برای کمک به آن را مدیریت مرز بحران و اعزام شش شناورهای گشتی دو هلیکوپتر و امنیت بیشتر پرسنل به یونان.

“اولویت اول ما این است که مطمئن شوید که به منظور نگهداری در یونانی خارجی مرز” گفت: رئیس کمیسیون اروپا Ursula von der Leyen.

پیچیده هر قطعنامه ترکیه است که با فشار دادن یک حمله نظامی در ادلب با هدف دفع پیش از رژیم سوریه که با حمایت روسیه و ایران—و انتقام مرگ بیش از 50 نفر از سربازان خود را از کشته شدن شورشی تحت محاصره در ماه گذشته. برای جلوگیری از خطر یک رویارویی مستقیم با روسیه و ترکیه به دنبال, به حمایت نظامی از آمریکا و کشورهای اروپایی است.

در سفر خود به ترکیه در روز سه شنبه مقامات ایالات متحده متعهد به کمک مالی برای آوارگان جمعیت در ادلب اما متوقف کوتاه از ارتکاب حمایت نظامی برای آنکارا.

مهاجران منتظر در ترکیه در کنار رودخانه است.

در سمت ترکیه در مرز با یونان Ziyad Fuad یک 22 ساله عراقی و فلسطینی تبار گفت: او از جان گذشته برای تجدید قوا با دو برادر خود زندگی در آلمان است. در ترکیه زندگی می کردند در دریای سیاه در شهر سامسون که در آن او تا به حال یک کار در یک کارخانه فولاد. مسئله اصلی او گفت فراگیر ضد مهاجر احساسات است که به شدت افزایش یافت و پس از مرگ سربازان ترکیه در سوریه است.

“به طور ناگهانی ما را از گناه همه مشکلات در ترکیه” آقای فؤاد گفت. “من می توانم آن را تحمل کنم دیگر.”

بیش از آخر هفته او تا به حال موفق به رسیدن به یونانی طرف رودخانه در یک قایق تفریحی او گفته بود را به او ارائه شده توسط مقامات ترکیه. “برو برو و برنگردند” آنها به من گفتند.

اما یونانی نگهبانان مرزی معلول, او گفت:, و او مجبور به عقب نشینی به سمت ترکیه.

روز دوشنبه مشابه تلاش های علی ادریس و دیگر مهاجران در زمان دراماتیک تبدیل شود.

سربازان یونانی اولین شلیک گلوله های لاستیکی به هوا به عنوان یک هشدار برای آنها را متوقف کند گفت: آقای ادریس. اما به عنوان آنها نزدیک و نزدیک او گفت: یک 22 ساله سوری بود رسید.

تصویری از بلافاصله پس از تیراندازی نشان می دهد که هرج و مرج صحنه که چند نفر سعی می کنند خود را چند لایه از لباس و پاک کردن منطقه اطراف گردن خود را. مرد جوان چهره آغشته به خون.

او منتقل شد به یک بیمارستان و بعد از آن مرده آقای ادریس گفت. یک مقام رسمی در مرز ترکیه ایجاد کرد از انز گفت: یک جوان سوری را به سردخانه روز دوشنبه پس از مرگ از یک زخم گلو. رسمی کاهش یافته است به نظر بیشتر است.

آقای اردوغان گفت: مهاجران دو کشته و یک زخمی شده بود در دست یونانی نگهبانان مرزی بدون دادن جزئیات.

“من یک بار تکرار مطلب قبلی من انکار” یونانی سخنگوی دولت Stelios Petsas گفت. “هیچ حادثه مربوط به آتش از مقامات یونانی.”

یک دختر سوری خواب در یک جنگل در بانک از رودخانه مرزی ادیرنه در نزدیکی.

در این میدان پر از گل در نزدیکی یونانی, مرز, آقای Ubed خود را خواهر و برادر و پدر و مادر خود را نشسته بر روی پتو پشت خط ترکی پلیس مسدود کردن دسترسی به عبور از نقطه که در آن روزنامه نگاران اجازه نداشتند.

بیش از 2000 مهاجر گیر شد در منطقه حائل در اسفناک بهداشتی به دلیل شرایط یونان مهر و موم شده آن طرف دروازه با توجه به Cigdem Cidamli امداد رسانی کارگر بود که مجاز به بازدید از این منطقه است.

“برخی از مهاجران به سرقت برده پلاستیکی از خانه های سبز را به پناهگاه” او گفت:. “آنها هیچ چیز; وحشتناک است.”

آقای Ubed گفت که او برای اولین بار به دنبال متقاعد کردن پدر و مادر خود را به اقامت در ترکیه—”چگونه می توان این” او به یاد آنها گفتن “من مطالعه خیلی سخت”—اما در نهایت پذیرفته شده به نگه داشتن خانواده ایران.

علی Ubed به سوریه پناهنده و مشتاق دانشجوی پزشکی, منتظر با خانواده اش در نزدیکی یونانی مرز به امید شروع یک زندگی جدید در اتحادیه اروپا است.

پدر و مادر خود گفت مزمن کمبود پول و رشد نفرت و بیزاری نسبت به سوریه در ترکیه به جعلی خود را ندارند که این امر می تواند بهتر است به ترک.

ناگهان مقامات گفته مهاجران در میدان پر از گل است که آنها می تواند به منطقه حائل.

“شما نمی قادر خواهد بود برای ورود به یونان دروازه بسته شده است اما اگر شما مایل به دیدن آن توسط خودتان, بروید,” یک پلیس گفت:.

خانم Ubed خواست على (ع) به عجله بسر می رسانید.

نوجوان برداشت کیسه های پلاستیکی مملو از لباس.

“من,” او گفت:.

نوشتن به دیوید Gauthier-Villars در [email protected]

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im