پناهندگان بازدید بحران اصلی در این سرشار جزیره یونانی

به عنوان خود را 2 سال با stomps در اطراف گل ها و ضربات بوسه Khairullah صبری توضیح می دهد که چگونه او و خانواده اش فرار کرد مبارزه با طالبان و سرکوب در زادگاه خود در افغانستان در افغانستان است. سفر از طریق پاکستان و ایران و ترکیه آنها رسیده یونانی جزیره لزبوس.

مانند هزاران نفر دیگر به Sabri خانواده زندگی می کند در یک جعبه به شکل کلبه پوشش داده شده با پوشش های پلاستیکی در بزرگ سرریز منطقه که sprawls در سراسر سابق زیتون. اصلی Moria camp به نام شهر نزدیک شد طراحی شده برای نگه داشتن 2,800 مردم است. وجود دارد در حال حاضر نزدیک به 20 ، 000; حدود یک سوم کودکان هستند. و سازمان ملل می گوید نزدیک به 2000 بدون همراه جوانان در حال گسترش در سراسر امکانات در پنج جزایر دریای اژه در اینجا در یونان.

آتن اعلام کرد یک طرح به طور چشمگیری سرعت پردازش پناهندگی درخواست اخراج شکست خورده پناهندگی پناهجویان به ترکیه, ساخت اردوگاه جدید و انتقال ده ها هزار نفر از پناهندگان به سرزمین اصلی یونان. اما اضافه کردن به دولت محافظه کار جدید در چالش هستند نشینان در اعتراض به برنامه ریزی جدید در اردوگاه های mainlanders اعتراض به جابجایی.

“زمانی که برای اولین بار پناهندگان وارد ما استقبال آنها با عشق می گوید:” Afroditi Deligianni که می گوید او در فروشگاه مواد غذایی شکسته شده است به شش بار. “اما در حال حاضر همه چیز تغییر کرده است.”

Moria اردوگاه نر یونان

یک گل آلود مسیر در اروپا بدنام ترین اردوگاه پناهندگان وجود دارد و یک کلبه کوچک که در آن یک مرد پشت موقت کانتر فروش بسته های کوکی و کراکر.

بعد در رج از کلبه های ساخته شده از تخته سه لا و پوشش های پلاستیکی است. سلمانی. در کنار آن یک نانوایی که در آن یک مرد لب در گل و لای تغذیه تکه چوب به آتش عربی برای نان.

این میکرو کسب و کار یک عهد به چه مدت مردم گیر شده است در Moria اردوگاه در دریای اژه و جزیره لزبوس. برخی از پناهندگان صرف یک سال یا بیشتر در اینجا که در آن ازدحام بسیار شدید در اردوگاه خود را که خانواده ها در زندگی در باغ های زیتون.

تمام است که ممکن است در مورد تغییر. دولت محافظه کار جدید در آتن انتخاب ژوئیه گذشته یک طرح به طور چشمگیری سرعت پردازش پناهندگی درخواست اخراج شکست خورده پناهندگی پناهجویان به ترکیه, ساخت اردوگاه جدید و انتقال ده ها هزار نفر از پناهندگان به سرزمین اصلی یونان.

کسانی که قصد ضربه گیر در این هفته اما در صورت مخالفت از جزایر. دولت گفت که باز به سازش و نام مقامات محلی به پیشنهاد سایت های جایگزین. سرزمین اصلی معترضان خود را اعتراض به جابجایی که حرکت پناهندگان کردن islands.

حداقل سرعت از برنامه های کاربردی پناهندگی به نفع مردم هستند که قضاوت به واقعی پناهندگان فرار از جنگ و نه از آن تلقی می شود اقتصادی مهاجران که در حال تلاش برای رسیدن به اروپا در جستجوی یک زندگی بهتر است.

در میان آنها Khairullah صبری که می گوید او فرار کرد مبارزه با طالبان و سرکوب در زادگاه خود در افغانستان در افغانستان است. مانند بسیاری از افغان ها در Moria اردوگاه او از آزار و اذیت اقلیت هزاره. سفر از طریق پاکستان و ایران و ترکیه رسید لزبوس با همسر و دو فرزند کوچک.

نیک Squires

Reshede Sifalha یک پناهنده از افغانستان ساخته شده خود را پناهگاه خارج از پوشش های پلاستیکی و بیت از چوب در Moria اردوگاه در Lesbos, یونان, یکی از پنج جزیره دریافت خواهید کرد که اکثر مهاجران از طریق ترکیه است. اردوگاه خود را بسیار شلوغ است که هزاران نفر از مردم در اطراف باغ های زیتون.

که شش ماه پیش. مانند هزاران نفر دیگر به Sabri خانواده زندگی می کند در یک جعبه به شکل کلبه پوشش داده شده با پوشش های پلاستیکی در بزرگ سرریز منطقه که sprawls در سراسر سابق زیتون.

اصلی Moria تسهیلات است که احاطه شده توسط یک حصار سیم طراحی شده برای نگه داشتن 2,800 مردم است. وجود دارد در حال حاضر نزدیک به 20 ، 000; حدود یک سوم کودکان هستند. و سازمان ملل می گوید نزدیک به 2000 بدون همراه جوانان در حال گسترش در سراسر امکانات در پنج جزایر دریای اژه.

“آن را بسیار سخت برای کودکان,” آقای صبری می گوید که او 2 ساله stomps در اطراف گل ها و ضربات بوسه. “آنها بیمار تمام زمان. اگر شما رفتن به دکتر وجود دارد یک صف از 300 نفر است.”

احمد سمیر است از ولایت بدخشان در افغانستان است. پوشیدن یک عرقچین و خاکستری Nike sweatshirt او می ایستد در خارج از کلبه چوبی که او ساخته شده است در میان مسیرهای گل آلود و انبوهی از فراهم نشده زباله. “این وضعیت واقعا بد اینجا. هیچ کمک کند. آن را غیر ممکن به این زندگی,” او می گوید.

در اوایل ماه فوریه شورای امنیت سازمان ملل متحد خواست یونان به اقدامات اضطراری برای رسیدگی به بدتر شدن شرایط. در حالی که تعداد پناهندگان ترک خانه های خود و تلاش برای رسیدن به اروپا است با نزدیک شدن به اوج 2015 و 2016 حدود 60,000 وارد یونان در سال 2019. بسیاری هنوز هم حمل و نقل از طریق ترکیه فقط چند مایل در سراسر آب است.

در لزبوس و جزایر دیگر که میزبان حدود 40,000 مهاجران و پناهندگان در برزخ پیشنهاد برگزاری امکانات در نظر گرفته شده بود و بهداشتی تر و کمتر شلوغ است. آنها خواهد بود “بسته” مراکز معنی ساکنان نمی شود مجاز به ترک در شب.

نرخ انتقال, است, برای لحظه ای آهسته. دولت وعده های ساخته شده در ماه نوامبر به حرکت 20000 نفر از جزایر به سرزمین اصلی تا کنون به هیچ چیز است.

“به سختی کسی منتقل شده است در شش ماه گذشته می گوید:” Tasos بالی ویژه مشاور Stratis Kytelis شهردار Mytilene جذاب شهر بندر و پایتخت لزبوس. “این طرح وجود دارد اما هیچ پیاده سازی. ما در حمایت از این دولت اما به نظر می رسد مانند آنها نمی تواند نگه داشتن وعده های خود.”

او به همان اندازه unimpressed با یک دولت پیشنهاد اعلام کرد در ماه گذشته برای نصب یک شناور سد در سواحل عجیب برای جلوگیری از قایق عبور از ترکیه است. “اگر مردم شده اند از طریق جنگ و بمباران یک شناور مانع است و نمی خواهید آنها را نگه دارید. آنها را فقط از طریق قطع آن است. این یک شوخی,” او می گوید.

تبعید شکست خورده پناه جویان نیز حرکت بسیار آرام است. تا کنون این سال, فقط 85 نفر بوده است تبعید به ترکیه – یک شماره داده می شود که قاچاقچیان در حال ارسال جدید boatloads در سراسر آب در هر هفته.

“اما تعداد قابل توجهی نسبت به ماه های قبل می گوید:” Nickolas Panagiotopoulos بین المللی کمیته نجات یک بشردوستانه سازمان اجرا شده توسط انگلیس و وزیر خارجه پیشین دیوید میلیبند. “من فکر می کنم آن را خیلی زود به می گویند که آیا جدید سریع روش را تحمل خواهد کرد میوه هایی که دولت امیدوار است می گوید:” آقای Panagiotopoulos های IRC ارشد منطقه manager برای جزیره لزبوس Samos و چیس.

دولت فعلی به ارث برده است جمع شدن حدود 90000 برنامه های کاربردی پناهندگی.

در روستای Moria فقط چند صد متری از این اردوگاه که خرس نام خود را به مردم صبر همراه است.

“زمانی که برای اولین بار پناهندگان وارد شده اند ما از آنها استقبال با عشق به خصوص سوریه خانواده ها است. اما در حال حاضر همه چیز تغییر کرده می گوید:” Afroditi Deligianni که می گوید او در فروشگاه مواد غذایی شکسته شده است به شش بار توسط پناهندگان.

“برخی از آنها ما را بکشند گوسفند و مرغ برای مواد غذایی است. آنها را به میوه و بریدن درختان هیزم. آنها ایجاد بسیاری از مشکلات برای ما است.”

تنش در لزبوس در حال اجرا هستند ، در اوایل این ماه پلیس ضد شورش شلیک گاز اشک آور در یک راهپیمایی اعتراض مربوط 2,000 پناهندگی پناهجویان بودند که خواستار شرایط بهتر و سریع تر روند پناهندگی.

برای مردم عجیب و چهار جزایر دیگر که میزبان شلوغ گه مراکز پناهندگان – Chios, Leros Samos و کوس – تغییر نمی تواند به اندازه کافی سریع.

“ما تبدیل به یک انبار برای روح. ما انجام داده ایم ما کمی برای مدت پنج سال. در حال حاضر ما می خواهیم زندگی ما بازگشت می گوید:” آقای بالی شهردار مشاور ویژه.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im