اصلاحات در یک Covid عصر: تجارت جهانی دوباره طلوع خواهد کرد. در اینجا چگونه هند می تواند آماده خود را به استفاده

وزیر دارایی Nirmala Sitharaman گرفته اکثر ناظران با تعجب از جمله محدوده گسترده ای اصلاحات در بسته محرک. در کنار برخی از ایالات آمریکا اعلام کرد برخی به همان اندازه جسورانه اصلاحات. قابل توجه ترین در میان دوم کسانی هستند که مربوط به قوانین کار توسط اوتار پرادش و گجرات و به قوانین زمین توسط کارناتاکا.

پیشنهادات مربوط به کالاهای اساسی عمل; کشاورزی بازاریابی و چارچوب قانونی برای کشاورزان به تعامل با پردازنده های مجموعه بزرگ خرده فروشان و صادر کنندگان نشان دهنده عمیق ترین اصلاحات در بخش کشاورزی به تاریخ. در عین حال دشوار است به چشم پوشی از این واقعیت است که حتی این اصلاحات می تواند هند را فقیرترین کشاورزان مرفه. 70 میلیون یا 48 درصد از همه منابع زمین در هند در حال کوچکتر از نیم هکتار با متوسط اندازه فقط 0.23 هکتار است.

متوسط ارزش افزوده در این منابع کوچک است و درآمد حاصل برای مالک کوچکتر هنوز هم هنگامی که هزینه های بازاریابی در نظر گرفته شود. حتی سه برابر این درآمد خواهد سقوط کوتاه از ساخت صاحب مرفه. این کشاورزان نیاز به یک خروجی به منفعت اشتغال در صنعت و خدمات است.

در حالت ایده آل نقطه شروع برای خروج یک لیبرال زمین لیزینگ قانون است که اجازه می دهد تا کشاورز به اجاره کردن برگزاری برای هر گونه استفاده و برای هر طول زمان در نتیجه بازده حداکثر اجاره ممکن است. وجود ندارد و چنین زمین لیزینگ قانون پیشنهادی کارناتاکا زمین قانون اصلاحات می تواند عملی جایگزین. که اصلاحات اجازه می دهد تا کشاورزان برای تبدیل زمین های کشاورزی به غیر کشاورزی استفاده و فروش آن در قیمت بازار.

تصویر: Ajit Ninan

تبدیل خواهد دریافت کشاورز ارزش منصفانه بازار ، کشورهای دیگر باید در نظر شبیه اصلاحات و یا یک لیبرال زمین لیزینگ قانون است.

امکان خروج ارائه شده توسط این قانون زمین اصلاحات نیاز نیست ترجمه به واقعی خروج ، دومی نیاز به در دسترس بودن به خوبی پرداخت می شود شغل در صنعت و خدمات است. تنها راهی هند می تواند در ایجاد این مشاغل در اعداد بزرگ است که با جایگزین کردن چین به عنوان جهان کارخانه نور تولید.

افراد بدبین بدون شک استدلال می کنند که حجم گسترده ای از صادرات لازم برای تبدیل شدن به کارخانه جهان هستند infeasible در پی Covid-19. اما آنها فراموش می کنند که هیچ شوک اعم از سیاه و مرگ همه گیر از 14 قرن به آنفلوآنزای اسپانیایی و افسردگی از 20 به 9/11 حملات تروریستی و بحران مالی جهانی از 21st شده است قادر به بطری تا تجارت ، تجارت جهانی افزایش می یابد تا دوباره دیر تر از بسیاری از افراد بدبین کنم.

در واقع Covid-19 ارامش ارائه می دهد هند بسیار عالی پنجره فرصت برای اجرای اصلاحات کمک خواهد کرد که آن را به حداکثر رساندن سود از بازگشایی بازارهای صادراتی پست-Covid-19. هند را عامل بازار – سرمایه, کار و زمین – هنوز هم باقی می ماند محدودیت اصلی در فعالیت های اقتصادی به خصوص به عنوان آنها اعمال می شود به شرکت های متوسط و بزرگ که ظهور در یک مقیاس قابل توجهی ضروری است برای جذب بازارهای جهانی در نور تولید.

بازارهای مالی در هند باقی می ماند و ضعیف است. متاسفانه بانک ها به احتمال زیاد به تضعیف و در عین حال بیشتر به دلیل حجم زیادی از پیش فرض بر روی وام های انتظار در پست Covid-19 عصر. نگه داشتن این در دولت شده است عاقلانه به آتش همه آن مالی گلوله هنگام اعلام بسته محرک با وجود این تپش آن را تا به حال از بسیاری از مفسران. یک بار Covid-19 محو می شود آن را نیاز به دم مبالغ زیادی از منابع را به بانک ها به recapitalise آنها.

در قانون کار اصلاحات و گجرات اعلام کرده اند اصلاحات جسورانه تر از هر کسی از جمله این نویسنده می تواند پیش بینی کرده اند. هر کدام از این حالت تعلیق همه اما سه مرکزی کار قوانین برای محدود دوره تا سه سال و گجرات برای از 1200 روز. اما این اصلاحات بیش از حد در یک بعد و نه به اندازه کافی دور در یکی دیگر از.

تعلیق برخی از کلید مقررات کار و قوانین مربوط به ایمنی و بهداشت کارگران قطعنامه صنعتی اختلافات و حق تشکیل اتحادیه های کارگری و اعتصاب حتی برای یک دوره کوتاه نقض روح مدرن روز دولت دموکراتیک است. در همان زمان یک عملکرد خوب اقتصاد بازار نیز باید به کارفرمایان حقوق برای جابهجا کردن کارگران به وظایف مختلف و خاتمه آنها را (با پرداخت غرامت عادلانه) که خدمات خود را نمی تواند سودآوری مستقر شده اند. دولت مرکزی نیاز به تعادل حقوق مشروع دو طرف آن را به عنوان در نظر پیشنهادی توسط و گجرات برای تصویب.

بعد که اصلاحات پیشنهادی سقوط کوتاه از زمان است. آنچه در هند نیاز به بسیاری از آنها در بسیاری از شرکت های متوسط و بزرگ در تولید است که در سطح جهانی و رقابتی است. اما هیچ کارآفرین ارزش نمک خود را به سرمایه گذاری در شرکت های مانند اگر او چهره چشم انداز فعلی قانون کار رژیم از بازگشت هنگامی که دوره تعلیق شده است. این درست است به خصوص از زمان قوانین مربوط به انتقال از وظایف و ختم کارگران در شرکت با 100 یا بیشتر کارگران است. در شکل فعلی آن را اصلاح خواهد شکست به نوبه خود و گجرات به ساخت هاب.

در نهایت بازار زمین سختی بیش از حد نیاز به خطاب. بالا قیمت زمین ساخته شده اند و حتی پروژه های زیربنایی بیش از حد پر هزینه در هند. بیشتر زمین نیاز به آورده در بازار از طریق تبدیل زمین های کشاورزی به غیر کشاورزی استفاده و انتشار بیش از حد زمین برگزار شده توسط بیمار و همچنین سالم PSUs, مزایده زمین استفاده نشده متعلق به مختلف بخش عمومی اشخاص و بالا بردن فضای کف شاخص در شهرستانها.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>