پانزدهم مالی کمیسیون گزارش موقت (2020-2021) معرفی اولویت های جدید هر دو در سطح ملی و در سطح دولت برنامه ریزی برای حوادث. امکانات جدید آغاز شده برای سیل و رودخانه فرسایش جوامع آسیب دیده. در حالی که این کمیسیون گزارش خود به معرفی بسیاری از اقدامات مثبت آن نیز توجه ویژه ای به شدت فاجعه در مناطق مستعد مانند رودخانهای جزیره Majuli در آسام. Majuli شده است دست و پنجه نرم کردن با مسائل مربوط به ضرر و زیان و خسارت ناشی از عود سیل حوادث برای چند دهه.

وجود دارد تعدادی از توصیه های این کمیسیون است که مفید خواهد بود برای طولانی مدت خطر فاجعه مسائل Majuli.

اولا اصطلاحات “مدیریت خطر بلایا” به جای “مدیریت بحران” معرفی شده برای اولین بار. این سیگنال یک حرکت به سمت پیشرفته رویکرد مدیریت خطر بلایا که فعال است و آمادگی مبتنی بر جای پاسخ محور. این اجازه می دهد تا برای بیشتر سرمایه گذاری در فعالیت های آماده سازی برای فاجعه بزرگ و حوادث. قبلا به دلیل مالی ترتیبات نهادهای مسئول در دولت و اتحادیه های سطح متمرکز شده بود در مدیریت بلایای طبیعی به جای خطر فاجعه. این تنظیم را تغییر دهید.

ثانیا عبارت ‘رودخانه فرسایش’ استفاده شده است برای اولین بار در گزارش کمیسیون امور مالی. امیدوارم این امر علامت آغاز سیستماتیک تلاش برای رسیدگی به ‘فرسایش رودخانهای’ به عنوان قابل توجهی خطر موثر بر آسیب پذیر جوامع است. زودتر تحت تاثیر فرسایش خانوار حذف شدند از مرکزی و دولت حمایت مالی و تنها سیل تحت تاثیر قرار خانوار بهره مند از کمک های مالی در دسترس. این تنظیم را تغییر دهید.

ثالثا به عنوان یک مفهوم از جمله ‘فرسایش رودخانهای’ بودجه برای جوامع آواره با توجه به فرسایش رودخانهای اختصاص داده شده است. قبل از آن عدم پشتیبانی از مردم آواره رودخانه فرسايش قابل توجه بود موضوع هم در سطح خانواده و همچنین به عنوان سطح سازمانی. این تنظیم را تغییر دهید.

چهارم, گزارش آغاز اولین بودجه برای کاهش, که در اصل به شکل یک بخش قبل از فاجعه فاز. مالی کمیسیون توصیههایی را به افزایش به کاهش تلاش و حرکت مناطق مانند Majuli نسبت منسجم جامع سیستم

کاهش خطر بلایا. علمی و تکنیک های مناسب استفاده می شود برای توسعه خوبی در کاهش پروژه های است که کمک به جامعه پذیری. پاسخگویی چارچوب نیاز به طراحی و توسعه برای تولید موثر کاهش پیشنهادات.

Fifthly خاص تمرکز بودجه در سطح محلی کمک خواهد کرد که کاهش خطرات توسعه محیط زیست شهرک ها و شیوه های امرار معاش. در سطح منطقه این می تواند پشتیبانی پایدار محیط زیست و مکانیزم های متنوع امرار معاش گزینه ها بر اساس محلی دانش پایه در مناطق به شدت تحت تاثیر جاری شدن سیل و فرسایش. این می تواند کمک به توسعه چندین متنوع علمی امرار معاش و گزینه های اجازه می دهد یک افق وسیع تری از امکانات برای ایجاد انعطاف پذیری است.

ذکر شده در بالا “آغازی جدید” تحمل نیست, وجود دارد, نیاز به تفکر بیشتر و تجدید نظر به اجرای امور مالی کمیسیون توصیه های موثر تر است.

اولا اسکان جوامع تحت تاثیر سیل قرار گرفته است, برای اولین بار, اما درک روشنی از ویژگی های جوامع و موجود خود را حل و فصل الگوهای باید در نظر گرفته شود. به طور سنتی بسیاری از خانواده ها برای اسکان کوتاه مدت و بازگشت به زمین های خود را پس از سیل, آب محو می شود. اما این پدیده متفاوت است برای خانواده هایی که سرزمین های از دست رفته به رودخانه براهماپوترا. وجود دارد همچنین خانواده هایی که مهاجرت به دیگر نقاط این جزیره است. آنها به قصد سود ؟ بنابراین در کوتاه مدت ما نیاز به یک روش مشخص و طبقه بندی از جمله خانواده ها و جوامع و تدبیر یک چارچوب برای دیدار با نیازهای خاص خود را دارند.

ثانیا نقش دولت است, اصلی, به دنبال ثانویه نقش واگذار شده در اتحادیه. هیچ نقش اختصاص داده شده به DDMA (منطقه مدیریت بحران اقتدار). هر چند تمرکز این گزارش است که در سطح محلی حکومت هدفمند به منظور کاهش اورژانس پیچیدگی حوادث بر اساس آمادگی رویکرد اما بازنگری در توزیع مالی نقش به DDMA می تواند خوش آمدید. بسیاری از فرم های پیشرفته از ایده ها و تحقیقات تمرکز در سطح محلی حکومت و ما نیاز به باز کردن مالی جدید نقش برای DDMA برای تحویل کارآمد از خدمات است.

ثالثا معرفی اولویت های جدید است که راه شکستن در عین حال ممکن است چالش های پیاده سازی با توجه به کمبود سطح محلی و منطقه خاص علمی و پژوهش های علوم اجتماعی در بلایا در مناطق مستعد.

این خواستار تلاش های مشترک از همه رشته ها, موسسات و سازمان های محلی به بخشی از فرایند پیاده سازی است. مالی کمیسیون توصیه آدرس سومین اولویت سندای چارچوب برای کاهش خطر بلایا (SFDRR 2015-2030) – یعنی “سرمایه پذیری” در راه جسورانه. اجرای موثر خواهد شد و تقاضا به موازات تلاش های دیگر اولویت های سندای چارچوب: درک خطر; بهبود خطر حکومت و آمادگی برای ساخت بهتر است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ثبت نام هات بیت

آموزش سئو