ق ممنوعیت The_Donald محبوب فروم برای مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان

ق است ممنوعیت حدود 2000 subreddits یا گروه متمرکز باریک موضوعات که بیشتر آن غیر فعال است.

عکس: رابرت گالبریت/ایسنا

آنلاین محبوب فروم Reddit, Inc. گفت: این ممنوعیت یک جامعه اختصاص داده شده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان بخشی از تعمیرات اساسی از آن نفرت گفتار سیاست.

جامعه ق به نام “The_Donald” است که با نفوذ محل تجمع برای مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان به پست الگوهای رفتاری و دیگر پیام های حمایت از رئیس جمهور و هجوم مخالفان خود را. بسیاری از پیام ها و الگوهای رفتاری است که رئیس جمهور تهمت سهام خود را توییتر حساب می توان به The_Donald.

ق آن شناخته شده است “از من بپرسید هر چیزی” آنلاین سالن های شهر با مشاهیر و سیاستمداران بلکه آن برخورد تابلوهای پیام است که پوشیده شده با پست های تحریک آمیز از کاربران ناشناس. دوشنبه آن مشخص شده یک محتوای جدید سیاست که ممنوع جوامع است که “ترویج نفرت بر اساس هویت و یا آسیب پذیری” و همچنین گروه هایی که سعی کنید به تداخل با دیگر جوامع است.

ق گفت: این ممنوعیت حدود 2000 subreddits یا گروه متمرکز باریک موضوعات که بیشتر آن غیر فعال است. حدود 200 نفر از این گروه تا به حال بیش از 10 روزانه کاربران از جمله The_Donald.

نوشتن به Deepa Seetharaman در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>