Red Sox سابقه: نژاد پرستی و اتهامات سوء استفاده جنسی

نیویورک

ماه گذشته هنگامی که سابق لیگ All-star توری آی شکارچی گفت: او می خواهم به نام N-کلمه “صد بار” در بوستون طبقه Fenway Park, Red Sox شد و سریع به عقب او را با وعده مبارزه با نژاد پرستی.

“توری آی شکارچی تجربه واقعی است” این تیم گفت: در 10 ژوئن توییتر پست اضافه کرد که وجود دارد حداقل هفت حوادثی که اخیرا در سال گذشته که در آن طرفداران استفاده نژادی تهمت. این تیم وعده داده شده به انجام یک کار بهتر در برخورد با نژادپرستی: “همانطور که ما شناسایی چگونه ما می توانیم بهتر انجام دهید, لطفا می دانم که ما در حال گوش دادن.”

اما این کلمات رنگ توخالی برای بیش از یک دوجین مردان سیاه و سفید که صرف چند سال گذشته در تلاش برای به دست آوردن Red Sox به گوش دادن به خود را ادعا می کند که آنها مورد آزار جنسی با سابق Red Sox محل باشگاه وانجمن مدیر که در سال 2005 درگذشت.

سابق باشگاه وانجمن مدیر دونالد “Fitzy” فیتزپاتریک التماس کرد گناه را به اتهامات جنسی تلاش باتری در سال 2002 اعتراف به این که او با استفاده از Red Sox تیم یادگاری به فریب جوان, سیاه clubhouse کارگران به منزوی مناطق از تیم فلوریدا, بهار, مرکز آموزش, جایی که او آنها را مورد آزار قرار گرفته. آقای فیتزپاتریک نیست اعتراف به سوء استفاده از پسران جوان در دیگر ballparks.

از آن زمان به بعد تعداد فزاینده ای از مردان پا به جلو به ادعا می کنند که آنها بیش از حد مورد آزار قرار گرفته بودند توسط آقای فیتزپاتریک در Fenway پارک و در لیگ برتر استادیوم ها در بالتیمور و در شهر کانزاس زمانی که Red Sox بازی می کردند در جاده ها است. به دلیل ادعای خود را در تاریخ به 1970s و 1980s و 1990s آنها بیش از حد قدیمی را شامل می شود در دعاوی مدنی و مردان می گویند درخواست های خود را برای خارج از دادگاه شهرک کاهش یافته است در گوش کر.

جرالد آرمسترانگ گفت: او معتقد است که این تیم می دانستند که آقای فیتزپاتریک که کار را برای Red Sox دهه بود که خود جوانان و استخدام به عنوان بت پسران توپ پسران و خانه باشگاه پرداختند. “شما نمی توانید به من بگویید که شما می توانید 30 یا 40 بچه ها سفر در اطراف با او و مشاهده رفتار او و نه می دانم آنچه که او انجام شده بود” آقای آرمسترانگ گفت.

آقای آرمسترانگ گفت که سابق Red Sox اول baseman جورج اسکات شناخته شده به عنوان “Boomer,” اغلب گفته او به “دور ماندن از Fitzy.” آقای اسکات درگذشت هفت سال پیش.

“آن دیگری سیلی به من گفت:” چارلز کرافورد یک آمریکایی آفریقایی تبار از Taunton ماساچوست پس از شنیدن اخیر Red Sox بیانیه ای در مورد مبارزه با نژاد پرستی در Fenway پارک. آقای کرافورد مدعی است که آقای فیتزپاتریک آزار او را در قفل شده اتاق ذخیره سازی و در تیم دوش در Fenway پارک زمانی که او 16 سال در تابستان سال 1991.

“در حال حاضر خواهد بود زمان خوبی برای Red Sox به همه نشان می دهد آنها آنچه آنها می گویند” گفت: آقای آرمسترانگ که ادعا می کند او اولین سیاه و جوانان برای استخدام در بازدید از محل باشگاه وانجمن, قدیمی, کانزاس, شهرستان دو و میدانی – تنها به اتهام آزار قرار گرفته توسط آقای فیتزپاتریک چندین بار در ورزشگاه اتاق ذخیره سازی و تاریخی Muehlebach هتل در مرکز شهر کانزاس سیتی است.

هنگامی که تماس با آسوشیتد پرس دانیل گلدبرگ یک وکیل برای Red Sox, re-با صدور بیانیه ای این تیم منتشر شده در سال 2017 اشاره کرد که آقای فیتزپاتریک التماس کرد گناه را به اتهامات جنایی تحت این تیم قبلی مالکیت.

“Red Sox باید همیشه این اقدامات – که در تاریخ زمانی که شش دهه پیش از آقای فیتزپاتریک به عنوان شنیع” تیم بیانیه می گوید. “زمانی که تیم تحت قبل از مالکیت آگاه شد از اتهامات علیه آقای فیتزپاتریک در سال 1991 او به سرعت رها از وظایف خود را.”

میچل Garabedian یک وکیل به نمایندگی از 21 مرد که مدعی بودند مورد آزار قرار گرفته توسط Fitzpatrick – 15 از آنها سیاه و سفید مردان – شده است هل دادن به خارج از شهرک دادگاه با Red Sox سه تیم دیگر و لیگ اصلی بیس بال برای سال, اما فایده ای نداشت. به تازگی پس از مرگ جورج فلوید و اظهارات در مورد مبارزه با نژاد پرستی صادر شده توسط Red Sox لیگ اصلی بیس بال و چندین تیم آقای Garabedian تلاش دوباره برای باز کردن مذاکرات بدون موفقیت است.

“این غیر قابل تصور به من که آنها می خواهم برای کمک به این قربانیان در این روز و سن” گفت: آقای Garabedian است که شناخته شده برای کار خود را به نمایندگی از قربانیان روحانیت کاتولیک سوء استفاده جنسی از جمله کسانی که در زمان بخشی در سال 2002 و قلمرو مذهبی اسقف اعظم بوستون.

مجله فوربس به تازگی ثابت ارزش Red Sox در $3.3 میلیارد و سوم در میان 30 لیگ برتر باشگاه توپ. در رتبه بندی اخیر از میلیاردرهای مجله همچنین برآورد اصلی صاحب جان هنری خالص ارزش در $2.6 میلیارد دلار است.

امروز Red Sox به رهبری آقای هنری که او نیز صاحب بوستون گلوب اند و زحمت کشیده برای ریختن این تیم نژادپرستانه گذشته پس از خرید حق رای دادن در سال 2002.

تحت اواخر تام Yawkey تیم سابق صاحب Red Sox گذشته لیگ برتر تیم به ادغام امضای infielder الیاس “Pumpsie سبز” در سال 1959 بیش از یک دهه پس از جکی رابینسون شکست رنگ مانع با امضای قرارداد با بروکلین داجرز.

علاوه بر این, the Red Sox تا به حال شانس به ثبت نام رابینسون قبل از او رفت و به داجرز و آنها در زمان تصویب و امضای شخص Hall of Famer ذرت ویلی.

دو سال پیش Red Sox سعی کردم به گام به دور از این تیم نژادپرستانه میراث وقتی که می خواست شهر بوستون به رها کردن آقای Yawkey نام از خیابانی اجرا می شود که در کنار Fenway پارک. درخواست مشتعل مخالفت گروهی از رهبران مدنی که گفت: حرکت خواهد لکه آقای Yawkey رکورد از کمک های خیریه. اما Red Sox غالب و امروز Yawkey راه واگردانی به نام اصلی خود را نیوجرسی خیابان.

آقای کرافورد و آقای آرمسترانگ که به مدت طولانی متهم آقای فیتزپاتریک از سوء استفاده گفت: سابق باشگاه وانجمن manager استفاده رسمی تیم کلاه و توپ بیسبال به رسم آنها و دیگران به خصوصی تنظیمات در لیگ برتر توپ پارک ها و در مکان های دیگر.

آقای Garabedian گفت: سه نفر از 21 ادعا قربانیان ادعا می کنند آقای فیتزپاتریک تعرض آنها را پس از نشان دادن تا در بازی های لیگ کوچک در بوستون و در نزدیکی برککتن و به آنها بگویند او یک طلایه دار برای لیگ اصلی بیس بال.

“او بسیار فعال بود و” آقای Garabedian گفت.

آقای Garabedian است که به دنبال 5 میلیون دلار برای هر یک از 21 مقتولین.

اما آقای آرمسترانگ گفت که او صحبت کردن در بخش های بزرگ به تشویق همه مردان سیاه و سفید که قربانیان سوء استفاده جنسی از کودکان برای غلبه بر شرم و خجالت آنها ممکن است احساس کنید به طوری که آنها می توانید تصدیق آنچه که انجام شد به آنها و دریافت مشاوره آنها به احتمال زیاد نیاز است.

“من فکر می کنم بسیاری از مردان سیاه و سفید شده اند تعرض و فرهنگی دلایل آنها فقط نمی آیند به جلو برای مقابله با آن,” او گفت:. “و اگر شما نمی مقابله با آن, شما دنبال آن هستید در بسیاری از مشکلات عاطفی.”

این داستان شد به گزارش آسوشیتد پرس.

یادداشت سردبیر: به عنوان یک سرویس عمومی, مانیتور حذف کرده است paywall برای همه ما coronavirus پوشش. از آن رایگان است.

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net