ثبت رکود در منطقه یورو نشانه بد برای سریع جهانی ارتجاعی

عمومی-بهداشت بحران موجب جدید کروناویروس ricocheted از طریق اقتصاد اروپا در سه ماهه اول باعث کاهش ثبت شد که بیشتر شدید و حتی از ایالات متحده, شوم, ثبت نام برای اقتصاد جهانی است.

منطقه یورو تولید ناخالص داخلی کاهش یافت 3.8% در مقابل سه ماه آخر سال 2019 با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه, به عنوان اقدامات اعمال شده برای محدود کردن این بیماری همه گیر را گسترش متوقف شده همه چیز را از مدارس به کارخانه ها به کلیساها.

اقتصاد کاهش 14.4 درصد به صورت سالانه به مراتب بیش از 4.8% انقباض در اقتصاد ایالات متحده بیش از مدت مشابه. که تا حد زیادی نشان دهنده اروپا را زودتر و گسترده تر از مستند.

“منطقه یورو مواجه است اقتصادی انقباض قدر و سرعت که در حال بی سابقه ای در زمان صلح,” رئیس بانک مرکزی اروپا کریستین لاگارد گفت: پنج شنبه. “اقدامات برای جلوگیری از گسترش این coronavirus را تا حد زیادی متوقف فعالیت های اقتصادی است.”

داده ها همراه با دیگر شماره تازه از سراسر جهان منعکس کننده عمق درد اقتصاد جهان است به احتمال زیاد به تجربه برای سال آمده است. آنها تاکید گیری های دشوار روبرو غربی سیاست گذاران بسیاری در حال حاضر در تلاش برای بازگشایی اقتصاد خود را در حالی که حفاظت از مردم در برابر موج جدید در عفونت.

یک فلش اراذل و اوباش سازماندهی شده توسط تجار و صاحبان فروشگاه ها در تورین ایتالیا, اروپا یکی از سخت ترین-آمار کشور توسط coronavirus.

عکس: alessandro di marco/سازمان حفاظت محیط زیست/شاتر

داده ها نیز در معرض تفاوت در اقتصادی دررفتگی هر دو در منطقه یورو و در میان عمده اقتصاد جهانی portending سیاسی اصطکاک حتی پس از همه گیر به پایان می رسد. کشورهای شمال اروپا مثلا افت به مراتب کمتر از خود مدیترانه شد.

شدت رکود در منطقه یورو—از 19 کشور که با استفاده از یورو به عنوان ارز خود را—augur بیشتر اقتصادی, درد, ایالات متحده آمریکا تا به حال افزایش عفونت و مستندات هفته بعد از انجام سخت-آمار کشورهای اروپایی مانند ایتالیا و اسپانیا.

در واقع اقتصاددانان انتظار برای دیدن و حتی واضح تر سقوط در منطقه یورو در سه ماهه دوم. با محدودیت در تعدادی از کشورها تنها با شروع به سهولت ممکن است یک تکه از سه ماهه دوم خروجی خواهد بود از دست داد از در سه ماهه اول. خانم لاگارد گفت: سه ماه رها کردن از طریق ژوئن می تواند تقریبا چهار بار به عنوان بزرگ.

در روز پنج شنبه بانک مرکزی اروپا نشانه تمایل خود را برای گسترش آن تلاش برای بافر تاثیر بحران اقتصادی از جمله €750 میلیارد دلار ($820 میلیارد) برنامه خرید اوراق قرضه دولت ها هستند که خود هزینه های هنگفتی برای حمایت از اقتصاد خود را.

فرانسه در میان سخت ترین ضربه در سراسر کشور مستند در ماه مارس اعلام کرد 17. 21% سالانه اقتصادی انقباض ثبت شده در سه ماهه اول بزرگترین از پرونده آغاز شد و در سال 1949 بیش از این کاهش در سال 1968 زمانی که اقتصاد ناودان توسط کارخانه اعتصاب و تظاهرات دانشجویی.

برخی از جهش در فعالیت در منطقه یورو است که انتظار می رود در نیمه دوم سال اما اقتصاددانان دیگر انتظار از دست داده و خروجی به سرعت بهبود. بانک مرکزی اروپا انتظار می رود که اقتصاد به کوچک بین 5 ٪ و 12 ٪ در این سال خانم لاگارد گفت.

یک ناشناخته است که چگونه به سرعت در حال مصرف کنندگان خواهد شد به حالت عادی بازگشت الگوهای رفتاری پس از این محدودیت برداشته شده است.

“ترس از تجدید شیوع بیماری می تواند خانواده ها محتاط تر” گفت: Olivier Vigna یک اقتصاددان در HSBC.

در روزهای اخیر دولت های اروپایی گذاشته اند برنامه ای برای باز کردن اقتصاد خود را بدون تحریک عفونت های جدید. آنها برنامه ریزی تدریجی لغو مستند اقدامات در اردیبهشت بازگشایی خواهد شد که کشش خوبی به تابستان است و با دقت کالیبره شده برای جلوگیری از شیوع بیماری های جدید. مقامات هشدار داده اند آنها را به اعمال محدودیت های جدید در مورد افزایش عفونت.

هفته آینده اسپانیا اجازه خواهد داد که کوچک و خرده فروشی مغازه ها را باز کنید و ایتالیا خواهد مجوز تولید و ساخت و ساز را از سر گرفت. اما ایتالیا و فرانسه همچنان به ممنوعیت غیر ضروری سفر بین مناطق ایتالیایی به مدارس باز خواهد گشت تنها در ماه سپتامبر و عمومی توده ها باقی می ماند و ممنوع در این کشور به صورت لحظه ای.

بیشتر

  • بانک ارائه می دهد وام به بانک ها برای جلوگیری رکود اقتصادی

منطقه یورو شمالی, اعضای, به نظر می رسد رنج می برد بیشتر از متوسط کاهش نسبت به همتایان جنوبی. اتریش گزارش سالانه کاهش 9.6% در حالی که ایتالیا با تولید ناخالص داخلی کاهش 17.6 درصد و اسپانیا با 19.2%. آلمان نمی خواهد آزادی برآورد آن برای رشد تا اواسط ماه مه اما اقتصاددانان برآورد آن رکود بود و نزدیک به اتریش از اسپانیا.

که گسترش تقسیم یک چالش مطرح به زنده ماندن طولانی مدت از یورو پس از آن تغذیه تنش های سیاسی بر سر اینکه چگونه و آیا برای به اشتراک گذاشتن بار از coronavirus بیماری همه گیر.

در ایتالیا شرکت درآمد سقوط خواهد کرد 20 درصد در سال جاری با توجه به شرکت مشاوره Cerved گروه, با برخی از بخش گردشگری از جمله انتظار 75% کاهش است. شکست شرکت را به سرویس بدهی های خود را می تواند فشار nonperforming وام در بانک ها برای €189 میلیارد از €73 میلیارد دلار با توجه به Cerved آمار و ارقام.

امانوئله Orsini رئیس یک گروه از مبلمان ایتالیایی تولید کنندگان می گوید: شرکت های عضو در تلاش برای ارائه محصولات به دلیل ادامه محدودیت. تولید شده اند فشرده بین تامین کنندگان خواستار پرداخت و مشتریان که با تاخیر خود را پرداخت میان اژدهایی خاموش ایتالیا اعمال کرده است. “این یک فاجعه است” او گفت:.

شکاف اقتصادی و اقبال نیز می تواند ظهور در سطح جهانی. کره جنوبی اقتصاد برگزار کرده است تا قابل ملاحظه ای به خوبی درد و رنج تنها 5.5 درصد سالانه انقباض در سه ماهه اول. بر خلاف اروپا نیست تحمیل گسترده مستند به جای تکیه بر داوطلبانه اجتماعی فاصله و گسترده تست برای شناسایی و ردیابی و جداسازی افراد آلوده.

هنوز ارتباط اقتصاد جهانی خواهد عایق چند از درد.

روز پنجشنبه شاخص مدیران خرید بخش تولید در چین منعکس بدبینی. در حالی که کارخانه های چینی افزایش خروجی صادرکنندگان حال کاهش انتظارات در مورد تقاضا از خارج از کشور شرکای تجاری.

در اروپا دولت باید راه اندازی یک سری از برنامه های طراحی شده به منظور محدود کردن دراز مدت آسیب به رشد اقتصادی از جمله به عنوان ضمانت وام برای کمک به نگه داشتن کسب و کار شناور و برنامه ریزی برای پوشش دستمزد صورتحساب برای furloughed کارگران تا زمانی که شرکت های نگه داشتن آن دسته از کارکنان در این کتاب است.

آلمان کار آژانس دوشنبه تخمین زده می شود که این برنامه به زودی می تواند کمک به پرداخت دستمزد از 10.1 میلیون کارگر سه بار شماره پشتیبانی پس از بحران مالی 2008.

حتی به عنوان اقتصاد شروع به بازگشایی ادامه داد: اختلال از این بیماری همه گیر است که آبشاری از طریق جوامع غربی است. کارلا گومز یک 31-سال-مدرسه-ناهار مانیتور در بارسلونا گفت: مدرسه خصوصی او برای تمدید نیست و او کوتاه-مدت قرارداد پس از مدارس بسته در اسپانیا در اواسط ماه مارس. او امیدوار است به rehired اما عدم اطمینان unnerves او. “من نمی دانم آنچه که ما می رویم به انجام اگر این وضعیت طول می کشد طولانی,” او گفت:.

برخی از کارخانه ها و مغازه ها از سر کار به آلمان در زمان اولین گام خود را از coronavirus مستند. وال استریت ژورنال را ویلیام بوستون گزارش از خیابان های برلین که در آن کافه ها و رستوران ها بسته باقی می ماند. عکس: پیتر Juelich/مهر نیوز

مارکوس فرناندز 37 ساله اسپانیایی خود را از دست داد موقت کار به عنوان یک پیشخدمت که رستوران خود را بسته در ماه گذشته. او دریافت €700 در ماه بیکاری اما تنها بعد 5 ماه.

“یک روز شما فکر می کنید آنها به شما ارائه خواهد شد یک موقعیت دائمی و یک بعدی شما,” او گفت:.

نوشتن به پل Hannon در [email protected]

اصلاحات & Amplifications
اتحادیه اروپا آمار آژانس دوشنبه گفت که منطقه یورو تولید ناخالص داخلی بود 3.8 درصد کمتر از در سه ماه آخر سال 2019. نسخه قبلی این مقاله misstated روز به جمعه. (اصلاح شده در 30 آوریل سال 2020)

کپی رایت ©2019 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im