با conferment از Padma Vibushan, بالاترین, هندی, غیر نظامی, جایزه استثنایی و خدمات برجسته به شری جورج فرناندز پس از مرگ در 71 سنت روز جمهوری جشن دولت هند در نهایت خود را به او داد دیر به رسمیت شناختن.

شری جورج M Fernandes تا به حال یک کار طولانی و موفق به عنوان یک نویسنده فعال و سیاستمدار با چند مجموعه از جمله اینکه وزیر دفاع از 1998-2004 قبل از او شکست در یک نبرد طولانی در برابر چند بیماری مزمن در ژانویه 29, 2019.

تصویر حسن نیت ارائه میدهد: مرکزی تبت دولت

به عنوان یک تبتی, من به یاد داشته باشید جورج Fernandes بیشتر به عنوان صریح فعال و انترناسیونالیستی که ایستاده بود تا برای آزادی و عدالت و حقوق بشر است. او اولین فردی بود که سرخپوستان را عمیق و پایدار بهره در مسئله تبت. ارتباط خود را از تبت آغاز شده و در یک زمین شرکت با مشارکت خود در اولین کنفرانس تبت سازماندهی شده توسط شری جایا Prakash Narayan در سال 1960. دوستی خود را با HH دالایی لاما و برای حمایت از تبت ادامه دارد با وجود چالش هایی که در موقعیت های که در آن او تا به حال برای قرار دادن در یک عملی ، او دفاع و پشتیبانی باعث تبت و صحبت در مسئله تبت متعدد در تبت مربوط به مجامع بین المللی.

جورج فرناندز بود که در میان رهبران هند که در آغاز شکل گیری همه Party هندی نمایندگان مجلس فروم برای تبت (APIPFT) در سال 1970. این فروم راه اندازی شد با هدف بالا بردن این موضوع از تبت در مربوطه دولتی و غیر دولتی سیستم عامل است. او بسیار مهم از چین در تبت سیاست و به طور مداوم هشدار داد هند از تهدید بالقوه از چین است.

من تماس شخصی با جورج فرناندز از زمانی شروع شد که او مبارزه برای آزادی ما از Tihar زندان مرکزی زیر در اعتراض به سفر نخست وزیر چین لی پنگ به دهلی نو در ماه دسامبر سال 1991. آنچه که به من زده شد که محل اقامت خود را همیشه باز نه تنها تبتی بلکه به هر گونه گروه های آسیب پذیر به دنبال پناه. من به یاد داشته باشید ملاقات با بسیاری از فعالان از جمله برمه زمانی که من او را در موارد متعدد. او به آسانی پذیرفته شده دعوت به رویدادهای برگزار شده توسط هر تبت سازمان و از نزدیک دنبال مسائل مربوط به تبت و تبتی. او بسیار آوازی در برابر 2008 پکن بازی های المپیک است. او خواست هند به تحریم بازی های المپیک پکن و به نام اختلال رله مشعل در کشور است. آخرین بازدید خود را به Dharamshala بود و در سال 2009 به عنوان مهمان رسمی از Kashag (اجرایی) مرکزی تبت دولت. در آن زمان او با HH دالایی لاما و رهبران تبعید دولت.

هنگامی که او در گذشت و در ژانویه سال گذشته پیام تسلیت ریخت و در بخش هایی از تبت جامعه است. یک نماز برگزار شد در Dharamshala مرکزی تبت دولت. رسمی تسلیت پیام داده شد توسط HH دالایی لاما و رئیس جمهور از فرهنگ و هنر. در پیام تسلیت HH دالایی لاما او را به نام “ثابت که دلسوز بود به تبت باعث از ابتدا راست” و اضافه کرد “او هرگز فرصت از دست رفته به صحبت می کنند تا برای مردم تبت و همچنین برای دیگران در وضعیت مشابه است.”

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

آموزش سئو