رکود اقتصادی به رهبری بخش خدمات به خصوص دردناک برای Latino کارگران

رافائلا سروانتس که با این نسخهها کار در خانه داری در Fontainebleau هتل در ساحل میامی, فلوریدا., گفت: “تجربه همه گیر شده است, بسیار غم انگیز و تلخ است.’

عکس: Maria J. Leira

یک کاهش چشمگیر در هتل باقی می ماند اعمال جراحی الکتیو و ناهار خوری از شیوع کروناویروس در فوریه رانندگی رکود اقتصادی است که بر خلاف هر دیگر پس از رکود بزرگ.

قبل از رکود عمدتا به رهبری پایین تر صرف در چیزهایی مانند ماشین و خانه و کارخانه در حالی که این یکی از هدف قرار دادن خدمات صنایع. این تغییر به معنای لاتین و اسپانیایی کارگران هستند که به خصوص ضربه و اقتصاددانان انتظار شغل بازیابی می شود آهسته و متوقف به عنوان Covid-19 مورد تسریع در سراسر کشور است.

“این رکود بسیار متفاوت است; شما در حال دیدن آن شروع در بخش خدمات. آن را بسیار منحصر به فرد گفت:” گابریل Mathy استادیار اقتصاد در دانشگاه آمریکایی در واشنگتن ،

در سال گذشته هزینه های مصرف کننده در خدمات ساخته شده تا فقط کمتر از نیمی از اقتصاد یا 47 درصد از تولید ناخالص داخلی در مقایسه با حدود یک چهارم از 70 سال پیش. سهم شد 44 درصد زمانی که 2007-09 رکود رسید.

اسپانیایی یا لاتین کارگران در سال گذشته ساخته شده تا 17.6 درصد از کل نیروی کار اما حدود نیمی از تمام خدمتکاران و خانه داری, پاک کننده نقاشان و roofers با توجه به وزارت کار.

خدمات بخش ریخته شغل در droves در ماه آوریل به عنوان coronavirus قرنطینه سفارشات تعطیل ردیف هایی از اقتصاد است. در ماه ژوئن نرخ بیکاری برای کارگران اسپانیایی یا لاتین قومیت بود بطور تطبیقی فصلی 14.5% بیش از سه برابر میزان آن در آغاز سال است.

لاتین نرخ بیکاری 3.1 درصد از مه تندتر کاهش نسبت به گروه های دیگر اما همچنان بالاتر از نرخ بیکاری برای سفید پوستان در 10.1% و آسیایی در 13.8%. نرخ بیکاری به صورت سیاه و سفید و یا آفریقایی-آمریکایی کارگران در 15.4 درصد در ماه ژوئن به بيش لاتین هستند.

وزارت کار با اشاره به افرادی که شناسایی خود را به عنوان اسپانیایی, لاتین یا اسپانیایی در بررسی روند که ممکن است از هر مسابقه.

پنج شنبه شغل گزارش که بر اساس داده های نظر سنجی تا حد زیادی جمع آوری شده در اواسط ماه ژوئن را منعکس نمی کند اخیر دولت موظف به تعطیلی کسب و کار و مرتبط با اخراج. و با وجود ماه گذشته کار سود کلی وضعیت لاتین کارگران به شدت رو به وخامت گذاشته است. قبل از coronavirus نرخ بیکاری به صورت لاتین کارگران برخورد کرده بود همه زمان کم از 3.9 درصد در ماه سپتامبر سال 2019 در سوابق قصد بازگشت به سال 1973 و دستمزد افزایش شد.

لوئیس رویز از اورلاندو فلوریدا., کاربردی برای مزایای بیکاری در اواخر ماه ژوئن و پس از ناموفق جستجو برای یک کار از مارس. 22 ساله به تازگی فارغ التحصیل از دانشگاه فلوریدای جنوبی با ارتباطات درجه اما مصاحبه برای روابط عمومی مشاغل خشک تا زمانی که شرکت ها متوقف شد, استخدام و شروع به اجازه دادن به کارکنان بروید.

او به تازگی کاربردی برای کار در فروشگاههای جعبه بزرگ “و من هیچ چیز به عقب.”

“صورتحساب هنوز به در آمده و در پایان ماه و من باید به آنها پرداخت:” او اضافه کرد: “این بسیار نا امید کننده است که من لازم نیست که ثبات مالی در حال حاضر است.”

رافائلا سروانتس که با این نسخهها کار در خانه داری در Fontainebleau هتل در ساحل میامی گفت: “تجربه همه گیر شده است, بسیار غم انگیز و تلخ است.”

او فرستاده شده بود از سر کار به خانه در اواخر ماه مارس زمانی که شهر بسته هتل ها. او صرف هفته اقدام به درخواست برای مزایای از فلوریدا مشکل-سرند بیکاری سیستم.

65 ساله و در اصل از کوبا تنها شروع به دریافت مزایای در اردیبهشت و بازگشت به کار در اوایل ماه ژوئن است.

“من می خواستم برای شروع به کار دوباره به دلیل آن یک چیز امن; بیکاری [سیستم] شده است فاجعه بار” او گفت:. هنوز هم او نگرانی در مورد سلامت او. “ما در اتاق های تمیز از مردم و ما نمی دانیم که اگر آنها آلوده است یا نه.”

صاحبان رستوران ها می گویند که کمی حس وقتی که و چگونه مصرف کنندگان احساس امنیت خواهد به خوردن دوباره. Latinos را تشکیل می دهند بیش از یک سوم از آشپز و اتاق ناهار خوری مسئولین با توجه به وزارت کار.

“این یک شوک عرضه به این معنا که رستوران ها دیگر قادر به تامین یک وعده غذایی که حامل هیچ خطرات بهداشتی آنها به عنوان یک بار قادر به به عنوان یک شوک تقاضا به معنای کاهش قدرت خرید” گفت: دانشگاه هاروارد و اقتصاددان راج Chetty در طول های اخیر بحث آنلاین از تحقیقات مستند در زمان واقعی اثرات Covid-19.

بالا-درآمد خانوار را کاهش هزینه های بیش از طبقه متوسط و کم درآمد آمریکایی ها عمدتا بر فرد خدمات مانند رستوران ها و سرگرمی با توجه به تجزیه و تحلیل های اعتباری و دبیت کارت داده حزبی گروه تحقیقاتی فرصت بینش.

لورا Pozos چپ او کار در مک دونالد در ماه آوریل به دلیل او احساس رستوران نبود در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب در برابر coronavirus.

لورا Pozos چپ او کار کار در آشپزخانه در یک مک دونالد در مونتری پارک کالیفرنیا در اوایل ماه آوریل پس از یک همکار قرارداد coronavirus و او احساس رستوران نبود ارائه مناسب تجهیزات حفاظت فردی و اجتماعی فاصله و یا مواد ضد عفونی کننده. فروشگاه خرید کارگران کاهش ساعت که به معنای او می تواند درخواست برای مزایای بیکاری.

مک دونالد آمریکا گفت: آن رستوران جدید را معرفی اقدامات ایمنی شروع در ماه مارس از جمله تجهیزات حفاظت فردی و اجتماعی فاصله.

خانم Pozos, در اصل از مکزیک دارای یک دختر با نیازهای ویژه است و خودش را در معرض خطر Covid-19 با توجه به شرایط بهداشتی پیش موجود.

“من می تواند یک فرد را از خطر بالا سن و سال من این متفاوت بودن 20 سال” 58 ساله گفت. “من نمی خواهم برای رفتن و آلوده شدن است. که رفتن به سازمان دیده بان برای دختر من?”

به اشتراک گذاری افکار خود را

چه انتظارات خود را برای بازار کار در تابستان امسال ؟ پیوستن به مکالمه زیر.

ماری مرا استاد اقتصاد در دانشگاه میسوری-سنت Louis گفت: “آن سرسام آور هنگامی که ما نگاه نه فقط در قدر و همچنین چگونه به سرعت” بازار کار بدتر برای کارگران اسپانیایی. لاتین نرخ بیکاری آمار 18.9 درصد در آوریل 5.9 درصد بالاتر از 13 درصد در اوج لاتین بیکاری دیده می شود در ماه اوت سال 2009 پس از آخرین رکود است.

در گذشته هزینه های خدمات مانند مراقبت های بهداشتی و موهایشان تمایل به نگه دارید تا در طول رکود زیرا آنها معمولا در میان آخرین چیزهایی که به قطع از یک خانواده بودجه.

حتی اگر ایالات متحده در اقتصاد به عامل 90 درصد 10 درصد باقی مانده خواهد شد در بخش های که در آن کارگران اسپانیایی هستند بیشتر نشان داده مانند رستوران ها و سالن های خانه داری و نگهداری از کودکان گفت: آلفردو رومرو, دانشیار اقتصاد در North Carolina A&T دانشگاه در Greensboro, N. C.

“اضافی که 10% صدا نمی مانند اما از آن جایی که کسانی که در رستوران و خدمات پذیرایی و مشاغل در حال رفتن به,” او گفت:. “من فکر می کنم هیسپانیک نرخ بیکاری در حال رفتن به بالا باقی می ماند برای یک سال یا بیشتر,” او گفت:.

فشار در جامعه اسپانیایی زبان نیز تاثیر می گذارد بسیاری از کسانی که نمی از دست دادن شغل خود. آنها در حال حاضر خطرات بالاتر از coronavirus انتقال با توجه به پایین اجتماعی-دورى قابلیت در مشاغل مانند آماده سازی مواد غذایی و سوپر مارکت ها—اغلب در حالی که زندگی در محله های نزدیک در محله های متراکم تر در حالی که با تکیه بر حمل و نقل عمومی.

برای روندا Trevino که در ایالات متحده متولد شد و شناسایی به عنوان, لاتین, کار در یک شرکت کارگیل, Inc. گوشت پردازش گیاه در Friona تگزاس اتحاد “بوده است کمی استرس زا باشد اما همه چیز به رول.”

“این کمی دشوار است اما یک هرزه اتحادیه ما رو به قوی هر روز دعا می کنم و از خدا می خواهیم به ما کمک کند و فقط ادامه دهید—آن را روز به روز روند” 51 ساله گفت.

“این بیماری همه گیر در حال سقوط است در کسانی که حداقل قادر به تحمل آن بار” رئیس فدرال جروم پاول گفت: مه 29. “این یک بزرگ فزاینده نابرابری.”

نوشتن به هریت Torry در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>