رکود اقتصادی در ایالات متحده در ماه فوریه آغاز شد, رسمی, داور می گوید

NBER گفت: coronavirus همه گیر و عمومی-بهداشت پاسخ باید منجر به یک رکود مختلف دینامیک نسبت به قبل از رکود.

عکس: جف رابرتسون/آسوشیتد پرس

واشنگتن—اقتصاد آمریکا وارد رکود اقتصادی در ماه فوریه این گروه که در تاریخ چرخه کسب و کار گفت: پایان دادن به طولانی ترین آمریکا, توسعه اقتصادی در ضبط.

ماهانه فعالیت های اقتصادی “به روشنی اوج” در ماه فوریه به مناسبت پایان 128-ماه گسترش آغاز شد که در ماه ژوئن سال 2009 گفت: چرخه کسب و کار آشنایی کمیته از اداره ملی تحقیقات اقتصادی. این طولانی ترین توسعه در سوابق بازگشت به سال 1854.

رکود به طور معمول تعریف شده به عنوان کاهش در فعالیت های اقتصادی است که بیش از چند ماه و NBER اغلب طول می کشد بیش از یک سال و اعلام رکود رسما در راه است. آن را نیز طول می کشد به در نظر گرفتن عمق و مدت از رکود و اینکه آیا فعالیت کاهش یافته است به طور گسترده در سراسر اقتصاد است.

این کمیته گفت که این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید و پس از آن در بهداشت عمومی پاسخ باید منجر به یک رکود مختلف دینامیک نسبت به قبل از رکود.

“با اینحال, آن به این نتیجه رسیدند که این قدر بی سابقه از کاهش اشتغال و تولید آن گسترده رسیدن به سراسر اقتصاد حکم تعیین این قسمت به عنوان یک رکود اقتصادی حتی اگر آن را تبدیل به briefer از قبل انقباضات” گروه گفت.

مربوط تصویری

اقتصاد ایالات متحده قرارداد 5 ٪ در سه ماهه اول سال 2020 است. با کروناویروس بحران ادامه به تابستان اقتصاددانان انتظار دارند حتی تندتر انقباض در سه ماهه دوم. وال استریت ژورنال خبر داد McCall توضیح می دهد که چگونه تولید ناخالص داخلی محاسبه شده است و چگونه coronavirus است تأثیر این معادله است. تصویر عکس: یعقوب رینولدز/وال استریت ژورنال

بسیاری از اقتصاددانان بر این باور بودند که آمریکا در رکود اقتصادی پس از حداقل مارس زمانی که دولت شروع به سفارش و کسب و کار بسته و کارگران به خانه فرستاد در تلاش برای کند کردن سرعت گسترش ویروس.

اشتغال و هزینه های مصرف کننده غوطه ور است که آمریکایی ها پیشتر سفر, خرید و غذا خوردن و کسب و کار گذاشته کارکنان. تولید ناخالص داخلی گسترده ترین اندازه گیری های اقتصادی خروجی کاهش 5 ٪ در سه ماهه دوم.

کارفرمایان ریختن حدود 22 میلیون شغل در ماه مارس و آوریل و نرخ بیکاری آمار 14.7% پس از جنگ جهانی دوم ، مخارج مصرف کننده در اقتصاد را کلید راننده سقوط 7.5 درصد در ماه مارس و 13.6 درصد در مارس تنظیم back-to-back رکورد کاهش پرونده ردیابی بازگشت به سال 1959.

علائم ظهور که اقتصاد ممکن است آمار پایین است. کارفرمایان اضافه شدن 2.5 میلیون شغل در ماه گذشته بیشتر اضافه شده در یک ماه تنها در سوابق آشنایی از سال 1948 و نرخ بیکاری کاهش یافت و به 13.3 درصد.

هنوز هم اشتغال باقی مانده را نزدیک به 20 میلیون شغل از ماه فوریه. در مقایسه با ایالات متحده ریختن حدود 9 میلیون شغل بین دسامبر 2007 و فوریه 2010 یک دوره پوشش داده شده است که این رکود ناشی از بحران مالی است.

NBER را رکود اقتصادی-دوستیابی کمیته به نظر می رسد در اندازه گیری از اشتغال و تولید و همچنین به عنوان درآمد منهای منافع دولت برای تعیین زمانی که رکود اقتصادی آغاز شده است. بسیاری از کشورهای دیگر استفاده های مختلف اندازه گیری: دو یا بیشتر از دو چهارم از کاهش واقعی تولید ناخالص داخلی.

این کمیته نیست, نظر در چقدر طول رکود اقتصادی ممکن است هر چند بسیاری از اقتصاددانان پروژه سریع دوباره بجای اول برگشتن در این تابستان پس از یک مدت طولانی و آهسته بازگشت به قبل از بیماری همه گیر.

این حزبی دفتر بودجه کنگره در هفته گذشته گفت: اقتصاد ایالات متحده می تواند بخشی بهتر از یک دهه به طور کامل بهبود می یابند از این بیماری همه گیر و مربوط به خاموش شدن ناگهانی. تولید ناخالص داخلی به احتمال زیاد خواهد 5.6 درصد کوچکتر در سه ماهه چهارم سال 2020 نسبت به سال قبل از آن با وجود انتظار می رود وانت در فعالیت های اقتصادی در ماه های آینده و نرخ بیکاری هنوز هم می تواند در دو رقم تا پایان سال CBO گفت.

نوشتن به کیت دیویدسون در [email protected]

کپی رایت ©2020 Dow Jones & Company, Inc. تمام حقوق محفوظ است. 87990cbe856818d5eddac44c7b1cdeb8

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>