به تازگی منتشر شده از هفت ماه بازداشت تا حدودی تحت امنیت عمومی عمل سابق جامو و کشمیر وزیر فاروق عبدالله در حال حاضر خواست برای بازگرداندن تمام J&K بازداشت شدگان که باقی می ماند در زندان های خارج از قلمرو اتحادیه. از آن خواهد شد به یاد می آورد که بیش از 5000 نفر بازداشت شدند پس از ابطال ماده 370 در 5 اوت سال گذشته است. این انجام شد با توجه به حفظ صلح در J&K پس از لغو آن وضعیت خاص است. درست مانند عبدالله بسیاری از بازداشت شدگان آزاد شده اند و پس از. اما صدها نفر همچنان در بازداشت در زندان های خارج از J&K.

در واقع این موضوع نیز مطرح شده توسط یک هیئت از تازه شکل گرفته Apni از J&K در نشست خود با اتحادیه خانه وزیر Amit Shah. دومی مطمئن باشید این هیئت که زندانیان سیاسی خواهد بود “آزاد آمده است” بر اساس واقعیت. اما پس از کشمیر شده است نسبتا صلح آمیز و دولت در حال حاضر تا حد زیادی موفق به متقاعد کردن جامعه بین المللی است که ابطال ماده 370 بود هند را موضوع داخلی این است که بهترین زمان برای آزادی زندانیان سیاسی. این پیام را به خانه رفته است که در ماده 370 بود به طور موقت ارائه قانون اساسی هند که ترمیم نمی شود تحت هیچ شرایطی. در حال حاضر برای normalisation به بازگشت وجود دارد به آشتی سیاسی حتی به عنوان بازیگران سیاسی تمرکز انرژی خود را بر بازگرداندن استقلال برای J&K.

دهلی نو اعلام کرده است که می خواهد آن را به سرعت بخشیدن به J&K را توسعه و به سرمایه گذاری های بزرگ به این منطقه است. قرار دادن آشتی سیاسی در حال حاضر موجب بیگانگی بیشتر است که می تواند باعث یک چرخه معیوب و کار را مشکل تر بعد. آزاد کردن زندانیان سیاسی خواهد بود که اولین گام به سوی بازسازی اعتماد و تخمگذار پایه و اساس جدید J&K. نباید آن را خاموش نکنید.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im