به عنوان BJP را از نقشه محو می شود در سراسر هند Amit Shah است به شما ، او Madhya Pradesh با حیله ونیرنگ در حال حاضر. به زودی از آن خواهد شد راجستان. و سپس ماهاراشترا. سه عمده متحده رفته, همه در یک لحظه. قانونی مقرر در هر سه متحده بازگشت همه با رشوه و تطمیع.

بزرگ قهر است در نهایت بیش از. او رفته و اکنون پس از sulking برای بیش از یک سال است. در واقع Jyotiraditya Scindia همیشه به نظر می رسد sulking. شاید او داده شده صورت Nirmala Sitharaman که بیش از حد هرگز لبخند می گوید: از او.

Scindia می خواستم راهول گاندی او را وزیر MP. اما Gandhis همیشه پاداش وفاداران. و دیگر شما شده اند گاندی وفادار بهتر برای شما. بنابراین یکی از گارد قدیمی, کمال نات کردم این کار بالا است. Scindia بود در سرد چپ.

او می خواست برای تبدیل شدن به دولت رئیس به طوری که او می تواند گلدان عکس در Nath. دوباره Rahul خودداری کرد. این Gandhis می دانم که چگونه به حکومت و سونیا گاندی نمی قیافه هر کسی حتی یک blue-blooded maharajah, اندیشه او را انتخاب کرده اند ،

Amit Shah beckoned امیدوار Scindia رئیس ministership MP و یا معادل یک اتحادیه کابینه اسکله ماده اگر او پناهنده شد. آن را سخت برای فرار از فریبندگی شاه. بنابراین Scindia فرار نوشتن یک نامه مختصر و مفید از استعفا به سونیا گاندی.

که بد فرم برای شما هیچ وقت نمی دانید زمانی که شما ممکن است مجبور به بازگشت التماس به سونیا. سونیا متنفر terseness حتی از یک maharajah. سونیا ترجیح می خشوع پس از همه, او است که بیشتر خانواده سلطنتی از همه است.

چگونه خواهد Scindia کرایه در BJP? مطمئن شوید که او ممکن است یک موقعیت بالا اما حرکت از ویسکی-swilling گوشت-chomping, گلف بازی, Jai Hind-گفت: Jana Gana Mana-آواز کنگره به گاو کولا-نوشیدن گیاهی-مسن تر استمناء تپانچه-تیراندازی, بهارات ماتا کی Jai-جیغ Vande Mataram-مناجات BJP ممکن است بیش از حد از یک فرهنگ شوک برای او.

در اینجا حقیقت تلخ است. هر کسی که می خواهد برای زنده ماندن در این کنگره به دعا در محراب از Sonia. هر کسی که تا به رشد در بی جی پی به kow دو به ناگپور. در حال حاضر PMs Vajpayee و مودی نشان داده اند که توانایی مقابله با تحریمهای ناگپور زمانی که آنها موفق به صعود به بالا قانون اساسی است که تنها زمانی که آنها تا به حال قانون اساسی به عنوان سدی در برابر نیم-نازی-ستایش stormtroopers از ناگپور.

اگر Scindia هدف بود برای تبدیل شدن به بعد از او ممکن است شده اند بهتر است در این کنگره است. سونیا است بیمار, Rahul است آور و پریانکا نمایش عمومی love-متحرک با هند آصف علی زرداری است که به اندازه کافی برای خاموش کردن حتی خود حامیان سرسخت ترین.

در BJP PM مودی به نظر می رسد خوب برای یکی دیگر از 10-15 سال است. سپس آن را به احتمال زیاد خواهد بود که به نوبه خود از شاه که بیش از حد خوب به نظر می رسد برای 10-15 سال است. هنگامی که Scindia خود را به نوبه خود ؟

و پس از آن وجود دارد درگذشت-in-the-wool جوان و بلند پروازانه Sanghis مانند Sitharaman و Piyush Goyal که خشمگین بدعت interloper مانند Scindia.

Sachin خلبان به نام Scindia خروج “تاسف”. که بدان معنی است که او می تواند زیر کت و شلوار به زودی. در حال حاضر او نمی blue-blooded مانند Scindia اما او بوده است صورتحساب توسط بسیاری به عنوان کنگره بزرگ بعدی امید. که شبیه به ارتکاب سیاسی harakiri در کنگره که در آن همه امیدوار هستند مقرره با Gandhis.

خلبان بیکار و تنبل-chums با Scindia و فقط به عنوان Scindia آوردن MP در جهیزیه به BJP, بنابراین بیش از حد خلبان می توان انتظار داشت را به راجستان به BJP. اما خلبان جالب پس زمینه شخصی. او را به ازدواج یک زن مسلمان دختر فاروق عبدالله.

بی جی پی چند مسلمان مدافعان و بسیاری از آنها–مختار Abbas Naqvi, Shahnawaz حسین–ازدواج به هندو زنان است. به Hinduness با آنها افزایش مقبولیت خود را در برابر. اما یک مرد هندو مانند خلبان آوردن Muslimness با او ؟ وجود دارد خواهد بود sniggers در parivar? چگونه همسر خود را کرایه?

متاسفانه چنین هستند idiosyncracies از نظام سیاسی. Scindia و خلبان در حال فرار در آشکار پیگیری از قدرت یک مجموعه ای از idiosyncracies. چگونه می شود آنها را در مقابله با مجموعه ای کاملا متفاوت از idiosyncracies?

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im