در نور از coronavirus همه گیر RBI فرماندار Shaktikanta دس اعلام کرده اضطراری امان از مخزن رای 75 واحد پایه. او همچنین اعلام کرد یک برش از 100 واحد در نسبت ذخیره نقدی برای یک دوره یک سال است. علاوه بر این او اجازه تمامی بانک های تجاری و موسسات وام اجازه می دهد تا سه ماه مهلت قانونی برای همه وام در نظر مداوم مستند. این تصمیم به دنبال یک برنامه ریزی نشست کمیته سیاست پولی که در اصل برنامه ریزی شده برای انجام bi-monthly review اوایل ماه آینده.

اورژانس حرکت قطعا استقبال و کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود نقدینگی و همچنین کمک های مورد نیاز به مردم در نظر خود EMI بار. در واقع بانک ها و موسسات وام نباید هیجان در اجرای وام توقف. این یک زمان پریشانی و همه نهادها باید با هم کار کنند برای دیدن همه چیز را از طریق. Coronavirus همه گیر است برخورد یک ضربه به اقتصاد سراسر جهان است. آن را به شدت ضربه هر دو عرضه و تقاضا و بهبود خواهد شد در واقع مدت زمان طولانی را. شوک عظیم است و حتی بسیاری از بار بزرگتر از demonetisation ورزش.

همچنین به عنوان خوانده شده | RBI کاهش مخزن نرخ 75 واحد به 4.4%: نکات کلیدی

در آن حس RBI این اقدامات با هدف نگه داشتن سر بالاتر از آب و اطمینان بازار در این زمان بحران. این کشور در حال حاضر در مواجهه با چالش های اقتصادی در حساب از ضعفهای ساختاری. این بیماری همه گیر در حال حاضر واقعا تست هند اصول اقتصادی. بسیار بیشتر است و نیاز به حفاری خودمان را از این سوراخ. بریس برای دوران سخت پیش رو است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im