‘دلیل است که در کنار ایمان … ایمان با این نسخهها کار بر روی یک هواپیما های مختلف پرسش که علم نمی تواند پاسخ’

فرانسیس کالینزیک پزشک-متخصص ژنتیک است مدیر امریکا در موسسه ملی بهداشت (NIH). او در پروژه ژنوم انسان 13 سال تلاش گروهی به نقشه کامل مجموعه ای از ژن های انسان که به این نتیجه رسیدند در سال 2003. او همچنین تحقیق متمم علم و ایمان است. او به تازگی موفق به دریافت جایزه تمپلتون جان خود را برای کار بر روی این موضوع است. او توضیح می دهد که جهان به Narayani Ganesh:

شما هنوز هم در مدرسه پزشکی هنگام انتقال از منکر پس از آن کافر به مؤمن. چقدر دشوار است که آن را به قرار میگیرند و هر دو عقل و ایمان ؟

من آن را زیبا و با ارزش است. علم روشی است که به بررسی طبیعت به سوال “چگونه” سوالات مانند چگونه ژن کد برای پروتئین است. ایمان با این نسخهها کار بر روی یک هواپیما های مختلف پرسیدن “چرا” سوال است که علم پاسخ می دهد – مانند همین دلیل است که وجود دارد چیزی به جای چیزی و خدا وجود دارد ؟ من علاقه مند به تمام سوالات و پیدا کنم علم و ایمان به عنوان مکمل.

آیا شما علم پس زمینه باید نقش حیاتی بازی در گسترش دیدگاه خود را به شامل ابعاد بالاتر همراه با معنویت?

من در حال حاضر به دنبال یک کار علمی زمانی که به عنوان یک دانشجوی پزشکی, من نیاز به درک کنند که چرا مردم به خدا اعتقاد دارند. من با نزدیک شدن ایمان با سوء ظن است که دلیل را باید قربانی را قبول معنوی جهان. متوجه شدم که در همه مورد. بیخدایی ادعای جهانی منفی ها معلوم شد که بیشتر غیر منطقی از گزینه های. به همین دلیل بود که بسیار در کنار ایمان است. من به پایان رسید تا تبدیل به مسیحیت.

خود را بهترین-فروش کتاب, ‘زبان خدا: یک دانشمند ارائه شواهد برای باور’ دریافت کرد و در گروه همسالان خود را?

وجود دارد بسیاری از دانشمندان بر این باورند که در یک خدای شخصی و آنها با استقبال از کتاب است. بسیاری دیگر هستند که مردم با ایمان بودند مودب اما کمی بهت زده. چند بیخدا اقناع شدند به شدت بحرانی با این استدلال که من کتاب نازل فکری ضعف و یک دانشمند باید هرگز نوشتن در مورد ایمان.

برش لبه ژنتیک شامل شبیه سازی و transgenetics که مطرح کرده اند مسائل اخلاقی. چگونه تراز خود را با اعتقادات مذهبی?

به عنوان یک مسیحی من باور دارم که ما انسان ها موجودات ویژه ای با یک ارتباط خاص با خدا. به این ترتیب پتانسیل تغییر شکل ما طبیعت به نظر می رسد برای عبور از یک خط به قلمرو خطرناک است. اکثر ethicists با آن موافق است یا نه آنها مردم را از ایمان است.

امریکا شناخته شده است برای عمیق خود را تقسیم بر خلقت/ طراحی هوشمند و تکاملی زیست شناسی. آیا دیدگاه های خود را در این ؟

مزمن تضاد بین علم و ایمان در حال حاضر در خصوص مشهود در این منطقه ریشه و آن مشکلات من تا حد زیادی به ببینید که چگونه این است رانندگی مردم جدا و حتی باعث جوان مردم را به راه رفتن به دور از ایمان است. به عنوان یک دانشمند است که به مطالعه جزئیات موجودات زنده از جمله خود ضبط دیجیتال از گذشته ارث [DNA] من می توانم به شما بگویم که تکاملی ارتباط همه موجودات زنده از جمله انسان کاملا قانع کننده است. برخی می گویند که تکامل “فقط یک نظریه” اما این نظریه است در مورد به عنوان شناخته شده به عنوان جاذبه. به عنوان یک مؤمن در یک خالق خدا من این همه حس می کند کامل – خدا آغاز جهان 14 میلیارد سال پیش با توجه به انرژی و مجموعه ای از قوانین طبیعی است که در نهایت منجر به حساس موجودات کوچک آبی سیاره است. به عنوان خالق است نه محدود در فضا و یا زمان نتیجه شناخته شده بود در تمام طول خدا. این بدان معنا نیست که ما نمی را – ما قطعا انجام دهید. و ما می توانید انتخاب کنید به دنبال خدا و یا برای اجرای راه دیگر.

شما نیز یک موسیقیدان شناخته شده است به ترویج موسیقی به عنوان درمان به خصوص در درمان بیماری های عصبی. شما انجام تحقیقات بیشتر در این مورد ؟

من شیفته راه موسیقی می تواند ارواح ما الهام بخش ما برای انجام کارهای بزرگ و ما را با هم. من نیز تحت تاثیر قرار چگونه موسیقی درمانی می تواند کمک به افراد مبتلا به PTSD [اختلال استرس پس از سانحه] بیماری پارکینسون یا درد مزمن – و من می خواهم به درک که بهتر است برای درمان و حتی بیشتر موثر است. NIH در حال حاضر دارای یک برنامه تحقیقات به بررسی این مسائل – گرد هم آوردن دانشمندان علوم اعصاب نوازندگان و موسیقی درمانگران. من انتظار جالب بینش اتفاق می افتد.

در زمینه Covid-19 چگونه به زودی شما فکر می کنم ما ممکن است یک واکسن?

پیشرفت شده است قابل توجه از ACTIV [تسریع Covid-19 مداخلات درمانی و واکسن] مشارکت گرد هم آمدند در اوایل ماه آوریل آوردن علمی استعداد و منابع را از همه بخش ها بر روی این تیم است. من دیده ام هرگز چنین فداکاری و تعهد است. فاز I نتایج حاصل از اولین واکسن در حال تشویق دیگران هستند و در مقیاس بزرگ آزمایش واکسن اخذ خواهد شد در جریان این تابستان. هستند ابهامات بسیاری وجود دارد اما به طور گسترده ای در دسترس و امن و موثر واکسن در اوایل سال 2021 به نظر می رسد ممکن است.

سلب مسئولیت : دیدگاه های مطرح شده در بالا هستند خود نویسنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im