آینه دید عقب: یک حسرت دیروز نرمال Doordarshan قوی تر است برای آن

یک پیام مشترک توسط پلیس بمبئی قطاری چگونه کلاسیک تلویزیون نشان می دهد به طور ناگهانی بالا از ذهن در Covid بار: “Dekh Bhai Dekh وجود دارد Mahabharat اتفاق می افتد در خارج. Humlog نمی خواهد رفتن به Nukkad. ما اجازه نمی Mungeri لعل تو که Haseen Sapne تبدیل به بدترین بازیکن میدان نشان می دهد.” اگر شما تعداد آن سمت راست وجود دارد این است که قصیده به شش پیر-مدرسه بازدید در این تجدید نظر اجتماعی فاصله. چه مجموعه ای از توپ نورد البته Doordarshan را rollout از Ramanand ساغر را Ramayan از سه دهه پیش است. سپس آن برنامه تلویزیونی مورد استفاده برای خالی کردن خیابان ها در حال حاضر خالی خیابان در حال رانندگی مخاطبان به آن است.

دلتنگ Covid چشم انداز بود که همیشه رفتن به پرتاب کردن برخی از نادر برندگان. به لطف محبوبیت کلاسیک reruns در میان هر دو بازگشت و مخاطبان جوان Doordarshan شکوه روز هستند. این پرتاب به عنوان پربیننده ترین کانال. البته عقب حالت محدود به فقط درام اجتماعی و اساطیری حماسه. مانند انگلستان PM بوریس جانسون بسیاری از هندی ها گزارش کرده اند آرامش, re-اعتیاد به ماجراهای تنتن و میلو است. علاقه مندان به ورزش هستند re-اتصال با هند را به جام جهانی برد و مورد علاقه خود را Sachin یا Laxman نوبت. به هر خود نوع و یا بازی. به عنوان Masakali 2.0 طوفان نشان داد این است که هیچ زمان برای بازسازی این اصل قانون است.

نوستالژی می تواند یک نیروی قدرتمند در برابر عذاب و دل تنگی. به خاطر سپردن این بار خوب می تواند انرژی را از طریق خستگی و یا تنهایی یا ترس آن را پر می کند در حال حاضر. آن هم در مورد احساسی آماده شدن برای آینده ای که در آن امروز سردرگمی خلوت و جهان تثبیت. تا آن زمان اجازه درونی خود را وردزورث قانون است. او با اشاره به این که وجود دارد در وجود ما نقاط از زمان, از کجا ذهن ما پرورانده و نامرئی تعمیر بالابر ما تا زمانی که ما در حال کاهش یافته است. آن را تنها سالم به آمار پخش بر روی آنها.

این قطعه به نظر می رسد به عنوان یک سرمقاله نظر در چاپ نسخه ای از این بار از هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>