ما Jan. 20 جلد داستان “رام کردن وحشی جنجال” بدستآمده بسیاری از خواننده نامه. در اینجا یک انتخاب پاسخ.

تصمیم گیری های دشوار

من یک اسب عاشق تمام زندگی من, اما من تا به حال تجربه شخصی با دیدن نتیجه بیش از حد بسیاری از اسب در محدوده زمین. متاسفانه, وحشی و تصویر رایگان از اسب های وحشی مشرف به شرایط که در آن زندگی می کنند و سعی کنید برای زنده ماندن. آن است که بسیار فقیر محدوده مدیریت در بخشی از صاحبان دام به عنوان ساده محدودیت از محیط زیست است.

در طول فصول شدید خشکی صحرا می تواند اثرات مخربی بر تمام حیوانات به خصوص اسب که رنج می برند از کمبود آب و غذا. این شرایط خیلی از این محدوده همواره کوتاه در آسمانی. بخش هایی از این مناطق به عنوان “بیابان” به یک دلیل.

اسب زیبا و هیجان انگیز است. و اگر به درستی مدیریت – با کنترل جمعیت – آنها بخش مهمی در فرهنگ آمریکایی و چشم انداز. ما باید به تصمیم می گیرید که چگونه به کنترل خود را اصلاح و آن را به خوبی ممکن است انسانی تر به آنها euthanize زمانی که شرایط فیزیکی خود را به خطر بیافتد و یا وجود منابع کافی برای آنها را به رشد.

مارگارت اسمیت
بوفالو وایومینگ

اسب خوب بودن

زمانی که من مشغول به کار در کلرادو در سال 1980 (از جمله در یک پروژه کاهش داد) این موضوع را از رقابت برای چرای زمین بود شدید چیزی. اما گاو همیشه آنچه آنها می خواهند چرا که دامداران از آن مطمئن شوید. آنها قدرت (شما ممکن است می گویند حق) طرفداران.

مسئله واقعی است رفاه از این یاد اسب. آن را به شدت وضعیت غم انگیز است که نیاز به اصلاح سرعت – درست مانند بسیاری از مشکلات دیگر در این جهان است. به نظر من داستان پوشش جالب بود – من دوست داشتم داستان را تمرکز بر فشار برای عقیم سازی و این که این مقاله نشان داد که چگونه نا امید کننده آن است که برای هر دو طرف – اما آن را نمی مشتعل حس ناامیدی وجود دارد که برای اسب وحشی طرفداران.

و آن را آسان واقعی اسب رنج می برند. بله بسیاری از آنها به تصویب رسید به خانه. بسیاری از صبر در سرد و گل آلود محوطه قبل از فروخته شدن به آنچه که اغلب سرنوشت غم انگیز.

با توجه به این که اسب ها وجود دارد چرا که انسان و با توجه به های به یاد ماندنی تاثیر مثبت اسب بازی در تاریخ آمریکا نیست آنها سزاوار وجدان, نوع, مدیریت برنامه ریزی – نه یکی که traumatizes آنها ؟ آن است که یک وضعیت غم انگیز برای هر دو طرف. اما گوزن و اسب به خصوص – بیشتر رنج می برند.

کیرستن بوچارد
شمالی, Chittenden, ورمونت,

یادداشت سردبیر: خانم بوچارد مربوط به مانیتور مدیر تحریریه نوآوری و توسعه کلیتون کالینز.

راه حل های جایگزین

یک بار دیگر مقاله بسیار عالی ترسیم مشکلات ارائه شده در مدیریت وحشی اسب مشکل است که آمریکایی ها ایجاد کرده اند که ما اصرار بر دیدن آنها را به عنوان حیوانات خانگی به جای دام است.

با اين وجود ذکر است آنچه از “کنترل باروری اندازه گیری” مورد استفاده توسط تمام دام مدیران برای قرن ها: اخته. چرا که ممکن است در حال انجام با اسب های وحشی? بر خلاف واکسن با توجه به مادیان که مورد بحث قرار گرفت در پوشش داستان اخته در یک عمل جراحی است که با حداقل تهاجم است شامل یک تعامل و دائمی است. این gelding می توانید زندگی در طبیعت و هرگز به کمک ناخواسته رشد جمعیت.

آن را احتمالا به نظر می رسد بیشتر کار فشرده و دست در فعالیت از تلقيح و این امکان وجود دارد که در عرض چند سال اول آن ممکن است. اما به عنوان تعدادی از foals هر سال به دنیا آمد قطره های شغلی خواهد رسید در هر سال. در حدود سه یا شاید چهار سال این کار خواهد بود به پایان رسید.

جودی کرتز
Socorro, New Mexico

یارانه ها از مالیات دهندگان

به نظر من داستان پوشش قرار اسب های وحشی به عنوان مجرمان که تصویب کرده اند آسیب زیست محیطی بود که در واقع انجام می شود بسیار بزرگتر جمعیت مالیات دهندگان یارانه گاو و گوسفند. من باور دارم که مانیتور باید منتشر کرده اند یک نوع کاملا متفاوت از مقاله – که در معرض پول دامداران دریافت از دولت ایالات متحده.

مرکز تنوع زیستی منتشر شده 2015 گزارش با عنوان “هزینه ها و عواقب: قیمت واقعی از چرای دام در امریکا در سرزمین های عمومی است.” آن می گوید: “فدرال چرا یارانه است و حتی بزرگتر زمانی که تمام هزینه به مالیات دهندگان برای محاسبه هستند. هزینه های غیر مستقیم برای چرای دام شامل بخش های مختلف سازمان های فدرال بودجه مانند وزارت کشاورزی ایالات متحده حیات وحش خدمات. … کامل هزینه فدرال چرا برنامه بسیار دیر شده برای تجزیه و تحلیل کامل.”

آن را نه تنها برزیل و جنگلهای انبوه که نابود شده اند صنعت دام. این آمریکا و غرب است.

Vickery Eckhoff
نیویورک

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de