راه حل برای درگیری

رایان Lenora براون گزارش و تمدید مصاحبه با جامعه شناس, ابگوشت Anoko – “در میان بی اعتمادی ابولا پاسخ او منجر آرام مثال” در Jan. 13 نظارت بر بارگیری در این هفته – کمتر از یک وحی است. احترام و گوش دادن به افراد درگیر در بحران نیست مسئولیت به سادگی اضافه کردن به پاسخ’ وظایف.

در عوض در این مقاله به آنها نشان داده می شود این ماده از یک درمان موثر برای بحران (در این مورد این بیماری همه گیر ابولا در شرق کنگو). چرا که بدون اعتماد متقابل کارشناسان از خارج از کشور در حال كفر را رد کرد و حتی حمله کردند و تلاش های خود را برای کمک به تضعیف. بنابراین آن را بسیار دلگرم کننده به عنوان خوانده شده چگونه دکتر Anoko را بینش و عملی درک از وضعیت فعلی می تواند منجر به حل یک روستا در یک زمان. در این مقاله او می گوید: “ما نیاز به احساس می کنید آنچه را که آنها احساس هستند.” نیست که راهی برای خروج از هر گونه جنگ ؟

این مقاله مظهر نظارت بر اهداف در بیان اخیر ضبط 2020 نظارت بر شب زنده پرسش و پاسخ جلسه با سردبیران و روزنامه نگاران. با تشکر از همه شما!

الیور Hirsh
Klippinge, دانمارک

دفاع از آزادی

با تشکر از شما برای پوشش عالی داستان “استونی سایبر رزمندگان” در فوریه. 10 نظارت بر بارگیری در این هفته. به نظر می رسد که استونی با تجربه هستند در دفاع از آزادی خود.

قدرتمند و در سال 2006 فیلم “آواز انقلاب” اسناد زمان بین سالهای 1987 و 1991 زمانی که ده ها هزار نفر از استونی جمع آوری به آواز خواندن ممنوع میهنی آهنگ. آن را خود انتخاب روش خود را آزاد از اشغال روسیه و “آواز انقلاب” بسیار الهام بخش فیلم است.

مثل همیشه نظارت می درخشد نور را در بهترین انسان تلاش.

لین Roy
بوستون

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im