خوانندگان ارسال: روستایی امریکا

روستایی امریکا

داستان یک روستایی اورگان خانواده – گفت: در Feb. 10 نظارت هفتگی نقد و بررسی کتاب “طبقه کارگر آمریکایی در tightrope” – معمولی نیست, اما آن را علامت. یک قرن از صنعتی اتحاد چپ شهرستانها و حومه در قتلگاه هر دو اجتماعی و محیط زیست.

چگونه در مورد یک قرن تجدید حیات برای خنثیسازی تخریب ؟ هدف: دائمی شهر-کشور مشارکت در مراقبت از خانه. این برنامه تاکید محلی دانش طراحی و مدیریت و همچنین به عنوان محلی کار می کنند. شهری و روستایی و اماکن کمک می کند تمام پول و کار آنها می توانند با دولت فدرال و بودجه به این برنامه قدرت. اوایل تمرکز می تواند کمک به مردم روستایی به واقعا درک حومه آنها زندگی می کنند.

و نه تنها جوانان روستايی به شهرها و شهرستان ذهن در حال حاضر اجرای کشور ، یک قرن تجدید حیات را معنی و همچنین به عنوان پول. مردمی احساس می کنید که در خانه خود مناظر ارزش مراقبت و متعلق ،

باب Weeden
نمک بهار جزیره, British Columbia

نسخه صوتی

با تشکر از شما برای ضبط مانیتور ویرایشگر علامت Sappenfield را روشنگری مصاحبه با نیکلاس کریستف و شریل WuDunn – نویسندگان “Tightrope: آمریکایی ها برای رسیدن به امید” – که به نظر می رسد در فوریه. 3 نظارت روزانه.

من قدردانی ویژه که آقای Sappenfield با اشاره به پیشرفت این اختصاص داده شده نویسندگان به اشتراک گذاری در این کتاب در حالی که همچنین با اشاره به ناخالص بی عدالتی در چگونه ما باید در برخورد با قربانیان مواد مخدر در این کشور است. مانیتور خیلی خوب است در به دنبال زاویه مثبت حتی در چالش های جدی.

همه ما نیاز به دانستن وجود دارد با روشنایی ضعیف تابیدن از امید به چسبیدن به چیزی است که کمک خواهد کرد که ما همچنان به انتظار نتیجه بهتر وقتی همه چیز نگاه تلخ.

سوزان اتکینسون
دورانگو کلرادو

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>