نام های منطقه ای و خوک

من یاد خیلی از ملیسا Mohr ستون در نظارت بر بارگیری در این هفته. او ممکن است می خواهم به می دانم که در ژانویه سال 2020 موضوع Missouri, محیط زیست, مقاله ای در مورد خوک وحشی در میسوری Ozarks آمده است: “MDC و شرکای خود ادامه خواهد داد به تمرکز تلاش در به دام انداختن کل صدا و یا گروه از خوک در یک زمان.” اضافه کردن که به مجموعه ای از collective nouns.

همچنین من علاقه مند شده اند در اوزارک نامگذاری تمرین ساخت صفت از محیط زیست اسم. مثلا ما Clifty کریک (و نه صخره Creek), Piney رودخانه (هر دو کوچک و بزرگ Piney رودخانه در فورت لئونارد وود) و Piney کوه کینی ، نهر بروشی کریک و بروشی Knoll سنگی نهر (نه راک کریک به عنوان آن است که اغلب دیده می شود در جای دیگر) گیاهی توخالی و دریاچه Cavey توخالی (به صورت یک دره با چند غارها) و وودی ریج (نه چوب خط الراس).

Douglas County است به طور منظم به عنوان “ژاکت پشمی” و یا “پشمالو” کشور برای آن ضخامت خاردار سماق پیچک, brush, توقف درختان ، من می تواند بازگرداندن آن بخش از میسوری با چنین شرایط است. از جمله ویژگی های نامگذاری شد البته توسط مهاجران اولیه از کنتاکی تنسی و غرب ویرجینیا است. ضمنا ما هیچ سنگ در Ozarks تنها سنگ است. من هرگز شنیده از یک دیوار سنگی تنها دیوار سنگ.

Walter A. شرودر
کلمبیا

Collective nouns

به عنوان هر یک از موضوع نظارت بر بارگیری در این هفته می رسد, من مشتاقانه منتظر خواندن ملیسا Mohr ستون. فقط در مورد زمان من به عنوان خوانده شده “یک” قتل کلاغ’ و جمعی دیگر اسم” در Nov. 18, 2019, موضوع سه مجموعه از اعضای خانواده – فرزندان و نوه – بازدید من در عرض 10 روز با تنها یک روز با هم تداخل بین دو نفر از آنها. پس از همه آنها می خواهم به سمت چپ من احساس من تا به حال یک “سراسیمگی از خانواده است.” لذت بخش!

الیزابت ملوان
Mountain View, California

پرنده مهاجرت

دسامبر. 9, 2019, نظارت بر بارگیری در این هفته شامل دو خوب تقدیر نامه برای خانم مور ستون در جمعی اسم. اما نه ذکر corroborative گسترش عکس در صفحه 4 Nov. 18, 2019, موضوع, با عنوان “یک murmuration از سار.” یکنوع بازی شبیه لوتو!

الیور Hirsh
Klippinge, دانمارک

اخلاقی آسیب

با تشکر از شما برای دسامبر. 2, 2019, نظارت بر بارگیری در این هفته پوشش داستان “شفا اخلاقی آسیب از جنگ است.” این موضوع بسیار نادیده گرفته شده متاسفانه. من برای پیدا کردن آن جالب است که برخی از دست زدن به چیزهایی که من در مورد وظیفه به خدا در مقابل وظیفه به کشور هستند در انتشارات نظامی.

جان Stettler
دالاس

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de