خوانندگان بنویسید: پس از coronavirus ارزش views تهمت و بیشتر

پست-coronavirus ارزش

من فقط به صرف 30 دقیقه تجزیه و تحلیل پیتر Grier پوشش داستان “5 راه COVID-19 تغییر خواهد کرد آمریکا” از آوریل 27 و ممکن است 4 نظارت بر بارگیری و من باید بگویم من دور تحت تاثیر قرار.

من یک متضاد ارتباط با منابع خبری. من فرض کنیم آنها یک دستور کار پنهان و خواندن مقالات در تلاش برای کشف آن است. در بسیاری از سایت های خبری عمده این است که آشکار آنها به عنوان معرفی یک بحث یا موضوع در بند اول و سپس آشکار در آخر پاراگراف جزئیات مرتبط با این موضوع اما بی ربط به اعلام استدلال و یا درک درستی از این رویداد. جزئیات اغلب منتشر شده در مقالات مرتبط در یک مد مشابه و کار برای ایجاد سایت روایت و یا در دستور کار است. من که بحرانی خواندن مثل این من کمک می کند تا جلوگیری از “خبر جعلی.”

در آقای Grier, مقاله, من موفق به کشف یک دستور کار پنهان با وجود این واقعیت است که به اعتقاد من در عمق قطعه است که یک محل عالی برای مخفی کردن یک. این نتیجه اعلام شد جلو و بقیه مقاله پشتیبانی آن با استفاده از زبان مناسب و قدرت است. بنابراین شما تشکر می کنم. این است که چرا من همچنان به حمایت از نظارت – اگر چه من نمی برنامه اجازه دهید به من گارد پایین در هر زمان به زودی!

مت مک گراث
پاریس

من در بر داشت پوشش داستان “5 راه COVID-19 تغییر خواهد کرد امریکا” puzzlingly نتیجه تا زمانی که من متوجه شدم که انتظارات من تشکیل شد با عنوان و پوشش هنر است.

پوشش گرافیک و همراه با تیتر (“چه پست-virus امریکا را شبیه”) به نظر می رسد نشان می دهد که ما در زمان جداسازی فیزیکی اینترنت و وابستگی دائمی تبدیل خواهد شد. اما محتوای واقعی این مقاله صرفا یک بحث طولانی امکان پذیر است – و اثرات کوتاه مدت و بدون هیچ نتیجه گیری قطعی رسیده است.

برای من غذای آماده است که وجود دارد روند قابل توجهی برای تماشای, اما آنها می تواند در انواع جهت. این متنوع تر مشاهده به نظر می رسد مانند یک رویکرد عاقلانه اما من مایل به ارائه تا به حال با دقت بیشتری منعکس محتوا.

جنیفر Quinn
دروازه شهر ویرجینیا

تماس از مرغ

من لذت بردن از خواندن مجله خود را در نظر بگیرید و آن را یکی از بهترین ها را برای دقت و نجابت در گزارش. من همیشه لذت بردن از ملیسا Mohr ستون در تعاریف کلمه مشتقات و…. چون من بیش از حد یک زبان متعصب. من نگران هستم که ما در حال از دست دادن سواد همراه با تفکر روشن و نجابت در این کشور است.

او در ستون “حیوانات صداهای صدا های مختلف در زبان های دیگر” در 25 مه مانیتور هفتگی آدرس علاقه من چون من هم یک کشاورز متولد و بزرگ شده است. من به یاد بیاورید یادگیری در یک کلاس برای من تعجب است که خروس کلاغ “quiquiriqui.”

یک جنبه از حیوانات برای تلفن های موبایل است که خانم مور اشاره نمی کند – و این بسیار مهم است – این است که حیوانات و پرندگان خود را تنها یک صدا. بسیاری از آنها را به وضوح صداهای مختلف در واکنش به موقعیت های مختلف. به عنوان یک کودک من آموخته زبان مرغ با جوجه و می تواند تقلید از آنها. من یک بار با استفاده از مهارت های که برای تماس های از دست رفته و جوجه به من و پسر او شگفت زده برای دیدن او تا به حال اجرا به یک انسان و نه مرغ.

کن Kauffman
هوبارد, اورگان,

نمایش از مغلوب ساختن پیشی جستن

در مورد مقاله “برای برخی از سالمندان ویروس تغییر دیدگاه های خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن” در ژوئن 1 مانیتور هفتگی: من می توانم درک که چرا بسیاری از ممکن است دوست نداشتن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برای بحث برانگیز خود را توییتهایی اما نه به خاطر دست زدن به او از COVID-19 بیماری همه گیر. به عنوان یک مادر و مادر بزرگ و مادر بزرگ من در حمایت از باز کردن اقتصاد است. آن است که به نسل جوان ما نمی سالمندان که از دست داده اند شغل و کسب و کار است که آنها خیلی سخت کار کرده است.

موریل Horacek
کالیفرنیا, کالیفرنیا

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>