خوانندگان ارسال: ندارد شماره, top-notch مدیر و بیشتر

مزایای سرویس

به عنوان مادر بزرگ به چهار نمونه فارغ التحصیلان و دانشجویان, من صمیمانه تایید آنا Mulrine گروبه پوشش داستان “تقویت خدمات ملی” در ژوئن 8, نظارت بر بارگیری در این هفته.

این دوره از نارسی در نوجوانان است که اغلب بشدت به چالش کشیده است که در سال اول دانشگاه وقتی عدم آشنایی با ساختار و دسترسی به برنامه به طور بالقوه مضر تجارب می تواند هرج و مرج و نگران کننده است. حتی اگر نوه من پدید آمده اند کل بسیاری از نمی و من اغلب فکر از یک سال و یا 18 سال اجباری ملی nonmilitary خدمات خوب خواهد بود پادزهر به بسیاری از مشکلات است.

فقط با هم زندگی می کنند با یک گروه متنوع از همسالان خواهد بود, آموزشی تا حدودی مانند اسرائیل kibbutzim. و بودجه دولت برای کارکنان از این برنامه باید جذب کسانی که با کمترین مدارک.

DeAnne هارت
واتسون ویل کالیفرنیا

مدتی اعداد

بسیاری از تشکر برای ملیسا مور را لذت بخش ستون “وجود دارد یک عدد بیانتها و معتنی نام های مختلف برای اعداد بزرگ” در ژوئن 8, نظارت بر بارگیری در این هفته. آن را به من یاد پسر من ناتان زمانی که او بود 7 یا 8. در آن زمان من شک چگونه به خوبی او توجه زمانی که من افاضه من ریاضی حکمت به او. زمانی که او با استفاده از اصطلاح “gazillion” من به او گفتم “شما می دانید واقعا وجود دارد نه یک شماره به نام “gazillion’.” او به صراحت مغایر با من در یک بار و سپس از من خواست اگر تعداد نامتناهی از اعداد است. من موافقت او درست بود. او سپس اشاره کرد که اگر هر یک از تصور و شماره اختصاص داده شده است برخی از نام و سپس یکی از مجموعه نامتناهی از اعداد باید منطقی بود به نام “gazillion.”

من لال بود. حق با او بود. من گاهی حس پدرانه غرور در دیدن است که پسر من در واقع توجه شده در ما چت در مورد بی نهایت ضعیف بود فقط من مطلق منطقی شکست. و متاسفانه برای آن جذاب به نوبه خود از عبارت – ما ممکن است برای از بین بردن گروه “نامحدود اغراق امیز اعداد” که “gazillion” به اتهام عضو.

لنس متسن
سیاتل

بازبینی داستان های مورد علاقه

با تشکر از شما برای مقاله “خوانندگان به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را از اشعار آسایش” و نقد و بررسی کتاب “Longfellow به آمریکاییها تاریخ خود را” در ژوئن 15, نظارت بر بارگیری در این هفته.

آنها الهام بخش من برای بازخوانی “The Song of Hiawatha.” نسخه من یک کتاب کودکان با تصاویر زیبا توسط سوزان Jeffers. در این راستا رابرت خدمات و داستان های خود را از یوکان همیشه شادی به عنوان خوانده شده به عنوان به خوبی.

همچنین یک تشکر از شما به پیتر راینر برای مقاله “خانه تئاتر: جشن برای foodies و طرفداران فیلم” در همان موضوع. من موافقم با آقای راینر که “شب بزرگ” شگفت انگیزی است ، صحنه نهایی کلاسیک است. پس از دو شخصیت اصلی یک مبارزه بزرگ آنها گرد هم می آیند با آرام درک و عشق برادرانه. محو کردن!

نانسی Robison
نیوپورت بیچ کالیفرنیا

درجه مدیر

در مورد پیتر راینر مقاله “سینمای خانگی: Satyajit Ray را enthralling جهان” در ژوئن 8 مانیتور هفتگی: من خیلی خوشحالم که به دیدن این کارگردان پوشش داده شده در مانیتور است. من معرفی شد به Apu سه گانه در سال 1967 کلاس در تاریخ سینما. مربی مورد نیاز ما را به دیدن هر سه. او به نظر او این بود که در میان بهترین فیلم تا کنون ساخته شده است. من خوشحالم که به یاد بگیرند که آنها در حال حاضر می تواند اجاره آنلاین و برنامه ریزی برای انجام این کار بسیار به زودی. با تشکر از آقای راینر و بررسی نوشته شده است.

کارل Treseder
زمستان کالیفرنیا

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im