خوانندگان می نویسم: تظاهرات زانو زده، امداد از اخبار، و بیشتر

زانو زدن به اعتراض

من همیشه از اعتراض زانو زده کالین مینگ مورنچ در طول سرود ملی قبل از بازی های NFL حمایت کرده ام. اما تا زمانی که من خواندن مقاله عالی هری Bruinius “وعده – و محدودیت – پلیس زانو زدن” در 22 ژوئن مانیتور هفتگی که من به یاد آقای از خونده شدن اعتراض خود را با نشستن در طول این برنامه آغاز شد.

و نه من قبلا آگاه بود که آقای شنگرپس از اینکه توسط یک جانباز نظامی گفته شد که این یک شکل احترام آمیز تر از اعتراض است شروع به گرفتن زانو کرد. پس از خواندن مقاله آقای برونیوس، من نمی توانم کمک کند اما تعجب که در آن ایالات متحده – و جهان ما – ممکن است امروز پیام اعتراض آقای شنمورن درک شده است به طور کلی و عمیق تر، قبل از حوادث اخیر آن را به قدرت به آگاهی ملی آورد.

آلن ويلس
پورتلند، اورگن

امداد رسانی از اخبار

من شنیده و خواندن بیش از حد در مورد COVID -19 به تازگی ، بنابراین من کمی عقب تر در خواندن اشتراک من از مانیتور. اما وقتی که من برداشت تا شماره ژوئن 1 ، من خوشحال شدم که پیدا کردن که بسیاری از داستان ها برگزار شد علاقه من. مقاله “‘در سایه های یکدیگر’: ایرلندی ها از امداد رسانی برای ناواهو” توسط هری برونیوس بود تا الهام بخش و دلگرم کننده، به عنوان عنصر بخشش در داستان پوشش، “چگونه بحران باعث آشتی می کند، توسط استفان همفریز بود.

و من از خواندن کتاب “خلاقیت: فراوانی و کم کاری در یک بحران” توسط G. جفری مک دونالد، که کشف چگونگی مقابله مردم با انزوا در راه مولد لذت می برد. من یک رمان را وقتی ۸۰ ساله بودم منتشر کردم، و حالا در ۸۵ سالگي خودم را دوباره در زمان تنهایی می نویسم. من مشتاقانه منتظر خواندن فیلم و نقد کتاب خود را. -کار خوب رو ادامه بده

آن د. استرن
روچستر، نیوهمپشایر

ترامپ و ویروس

من تعجب کردم که نامه موريل هوراسک با عنوان “ديدگاه هاي ترامپ” در هفته نامه 6 و 13 ژوئيه مانيتور، نتوانست هويدا اشاره کند که چگونه رفتار رئيس جمهور دونالد ترامپ به طول اندرحال پاندمي COVID-19 در آمريکا کمک کرده است.

از اوایل به بعد او ماسک صورت نمی پوشید، او قدرت ویروس را به حداقل رساند، و او تجمعات بزرگ مردم در نزدیکی بدون نیاز به ماسک تشویق می کرد – در برابر توصیه های قوی اکثر کارشناسان همه گیر. من معتقدم که اگر او به روش دیگری رفتار می کرد، شانس خوبی وجود دارد که ما در راه ما به حالت عادی تا به حال وجود دارد.

من هم مادربزرگم و نگرانی خانم هوراسک را در مورد اینکه مردم از کار درمی ایند، با شما در می ونم. با این حال، رفتار و رسیدگی آقای ترامپ از بحران کار کرده اند به تسکین این موضوع در هیچ عملی، به صورت همدواست.

کمیل آ. کُل
لیک وود، کالیفرنیا

-رد کردن مادیت

از شما به خاطر سرمقاله عالی “چین قطره استاندارد مواد کلیدی” در ژوئن 15 مانیتور هفتگی ، که بحث حرکت چین به دور از استفاده از تولید ناخالص داخلی خود را برای اندازه گیری قدرت اقتصادی ، و چرا به این معنی که این کشور ممکن است در حال تفکر دوباره عمل خود را از موفقیت های بزرگ توسط استانداردهای مواد.

این چیزی است که همه ما باید یاد بگیرند — اغلب راه سخت است. در کتاب “علم و سلامت با کلید کتاب مقدس”، بنیانگذار مانیتور، مری بیکر ادی، نوشت: “فرضیه های مادی، متافیزیک را به چالش می کشید تا در مبارزه نهایی با هم دیدار کنند.” جنگ ایده ها مطمئنا ً جنگ سرد را می تپد. برای خانم ادی، بنیاد متافیزیکی همه واقعیت ها و موفقیت ها یک ذهن بدون مغز بود.

برادر کلی
ممفیس، تنسی

ترجمه مقاله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im